Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Evetttt tatlış sıra sende hadi inşallah çook istiyorum güzel haberlerini ne zaman bat tatlım ovu kullandım mi???ama strest den uzak dur ve kafaya takma boşver keyfine bak
Bu ay ovulasyon u bile boş verdim diyebilirim eşimle muayene olduk kontroller de sorun çıkmadı ya ikimizdede yarın 13. Günüm yapmaya başlı cam bakalım kasık ağrılarım başladı bat 10 ekim tatlım bu hafta çok önemli dedim eşime oda yazık şimdi nasıl yap caz diyo boşver dedim nasıl canımız isterse bu ayda böyle deneyeyim ovulasyon a geç kalmış olabilir miyim boyle de çok mu gamsız oldum onu bile yapasim gelmedi esimde 2 ekimde askere gidiyor 12 gün seferberlik görevi çıktı birazda ondan sonraki aylara mi ertelesem 25 ı takvime göre yumurtluyorum kafamda da deli sorular bu ay çok karmasigim canım ben nasip bakalım inşallah olur

Ne güzel haberler var bugün inşallah darısı başımıza kızlar dua edin lüfen aşılama yaptırdım ve 26 sında kan testi yaptıracam inşallah pztif çıkar :dua:

Bu ay ovulasyon u bile boş verdim diyebilirim eşimle muayene olduk kontroller de sorun çıkmadı ya ikimizdede yarın 13. Günüm yapmaya başlı cam bakalım kasık ağrılarım başladı bat 10 ekim tatlım bu hafta çok önemli dedim eşime oda yazık şimdi nasıl yap caz diyo boşver dedim nasıl canımız isterse bu ayda böyle deneyeyim ovulasyon a geç kalmış olabilir miyim boyle de çok mu gamsız oldum onu bile yapasim gelmedi esimde 2 ekimde askere gidiyor 12 gün seferberlik görevi çıktı birazda ondan sonraki aylara mi ertelesem 25 ı takvime göre yumurtluyorum kafamda da deli sorular bu ay çok karmasigim canım ben nasip bakalım inşallah olur
Nasip canım üzülme kaç günlük askere gidiyo

Yap bana da gönder istersen merak ederim özelden de atabilirsin mesaj
Ne dersin canım hemen hemen aynı gibi gözle bakınca ama eşit e yakın ya koyulasacak ya siliniyor

Eklentiler

• 20170912_185830.png
    20170912_185830.png
    220,9 KB · Görüntüleme: 92
  • 20170922_121214.jpg
    20170922_121214.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 97
  • 20170922_121122.jpg
    20170922_121122.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 91
Evettttt ya bugün ya yarın çatlar sakın boş geçme bu akşamı yarını filan
Tek tarafta batma seklinde Ağrım ve akintim da var akşama tekrar yapayım diyorum testi bakalım koyulacak mi açılacak mı çalışmayı da bu akşam pazar sabah yaparım bu gün yarın büyük gün :KK51:

CNım t çizgisi c çizgisinden koyu olmalı hergün aynı saatte yapmaya devM et
Geçen ay da yaptım hiç t daha koyu olmadı canım benim testim le alakalı sanırım normal günlerde t gözle zor görünüyor henüz pozitif değil gibi evet akşama yine yapayım diyorum ya siliklesiyor ya daha koyulasacak sence yakalar mıyım daha koyuyu dün sen beri kasık batmam ve akintim var

Ben 37.günümde yakaladım geçen ay adetlerin düzensiz mi ısrarla yapmaya devam et benim de hep bi silik bi koyu çıktı ama sonradan yakadım yarın adet olmam lazım olcam hayırlısı bi dahaki aya inşallah

Ben 37.günümde yakaladım geçen ay adetlerin düzensiz mi ısrarla yapmaya devam et benim de hep bi silik bi koyu çıktı ama sonradan yakadım yarın adet olmam lazım olcam hayırlısı bi dahaki aya inşallah
Duzenli canim adetlerim kist bir problemim yok 27 ile 33 gun arasi dehisiyor gunu oda not kalmis doktor öyle dedi pozitif geçen ay 15. Gün yakalamıştım bu ay 13. Gunumdeyim yarın öbür Gün yine çift çizgiyi yakalucam yine galiba

X