Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

O

Olumsuz bisey yazdin diye mesajı bile korkarak actim yaa :) .

ah canım benim ya :)
sen yine de bana odaklanma ben yasadıgımı seninle paylaştım Allah bilir ne olacagını
belirtilerin varmı peki?
birde şu hcg yap artık :))

ah canım benim ya :)
sen yine de bana odaklanma ben yasadıgımı seninle paylaştım Allah bilir ne olacagını
belirtilerin varmı peki?
birde şu hcg yap artık :))
5 aydir o kdr mutsuz oldumki. Gercekten 3 gun daha kendimi kandirmak istiyorum. Belirtim bugun basladi. Adet olcakmis gibi agrilar. Alttan alttan vajinada batmalar. Rahim kisminda agri. Sende neeler vardi yeni hamilesin.

5 aydir o kdr mutsuz oldumki. Gercekten 3 gun daha kendimi kandirmak istiyorum. Belirtim bugun basladi. Adet olcakmis gibi agrilar. Alttan alttan vajinada batmalar. Rahim kisminda agri. Sende neeler vardi yeni hamilesin.

bende göğüs uçları hassaslaştı ve kasık agrıları oldu canım
başka pek bişey yaşamadım yeni yeni bulantı ve halsizlik
mutsuz olma
bebiş zamanını bekler
hemen yarın bir beta hcg testi al silikte olsa çıkar

Kızlar ben bir şey merak ediyorum benim 15. Gün testim pozitif çıktı 16. Ve 17. Gün yapışkan akintim oldu ondan kaç gün sonra adet olurum bu ay ilk defa test yaptım koyu günle birlikte 14 gün mü saymaliyim yoksa akıntıya göre mi 14 saymaliyim biraz düzensiz adet oluyorum 27 ile 34 gün arası değişiyor gunlerim

Koyu testin silikleşiyor ya hani o günü de saymayıp 15 veya 14. Gün adet oluyorsun. 16. Gün üzerinden 15 gün say yani 31. Gün olursun

Canim ben ovulasyonda siliklestigi ilk gun 1. Gun olmak uzere tam 14. Gun kanamam basliyo. Sennhesap et. 3 aydir bboyle oldu istisnasiz

Canim ben ovulasyonda siliklestigi ilk gun 1. Gun olmak uzere tam 14. Gun kanamam basliyo. Sennhesap et. 3 aydir bboyle oldu istisnasiz
Sağol canım heyecanla bekliyorum umutluyum bende 5. Ayım 27 günüm bugün 12. Gundeyim Bend e madem ovulasyon testine devam ediyorum ilk zaman ki gibi silik değil hafif koyu çıkıyor beklemedeyim bakalim

Sağol canım heyecanla bekliyorum umutluyum bende 5. Ayım 27 günüm bugün 12. Gundeyim Bend e madem ovulasyon testine devam ediyorum ilk zaman ki gibi silik değil hafif koyu çıkıyor beklemedeyim bakalim
Aynen benimde oyle binonceki sayfada foto attim koyu cikiyo bakalim az kaldi. Bata 3 var

canım sen test yaptnmı bende anlamadım testleri yükleyebilirsem atıcam

kızlar üsteki iki gün önceki alttaki dün yaptığım bugün adetime 6 gün var

Eklentiler

• 123.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 137
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…