Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...mlar-gonuller-bir-olsun.778582/#post-38303386
kızlar bi sayfa açtım.hep beraber hergün rabbimizin 99 ismini sırayla zikredelim istiyorum.zikir sayısını ve faziletini paylaşıyorum o gün zikir edilecek o mübarek ismin.katılmak isterseniz lütfen tıklayın.yarın hangi zikir kişi başı kaç tane çekilecek sayfada yazıyor.istiyoruz ama ne veriyoruz düşündüm ve böyle bişey başlattım.rabbim utandırmasın.katılanlara şimdiden tşkler ve Allah zikirlerimizi kabul etsin.

gebe olabilir misin?hadi inşallah sökmez adetn

Kızlar benim bat günümde ovulasyon testim pozitif çıkmıştı, ikinci çizgi ilkinden bile koyuydu. Biraz önce gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Bilginize

Bugun bendede oluyo ya zaten bugunlerde olmamiz gerekiyor hakkimizda hayirlisi artik

Kızlar benim bat günümde ovulasyon testim pozitif çıkmıştı, ikinci çizgi ilkinden bile koyuydu. Biraz önce gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Bilginize
Canimm gozun aydin allah sana bagislasin insallah

Reactions: sn7
Hayırlı olsun çok sevindimmm inşallah benimde akıbetim aynı olur

Reactions: sn7
Ayyy canimmm o kadar sevindim ki senin adina ) allahim sagliklq kucagina almayi nasip eglesin ne guzel bi duygu bize de yasatir insallah cok bekletmeden.. gebelik testinde adetin kac gun gecince pozitifi gordun

Kızlar iyi geceler yeni geldim :) 4 aydır deniyorum bebek yok.ovül testi dün ve bugün belirgin çidt çiGi cıktı.dün değil önceki gün denedin dün boş bugün denedim..ve bugün yatakta bi saat yatıp kalktım..kalkmasamıydım yarısı cıktı zaten bide iki gün üst üst belirgin çift çizgi normal mi :) lütefen yarıdm :)

Normal canım. 1 saat yatmanda yeterli olur merak etme. Yalnız T çizgisi silikleşince de çalışmanızı tavsiye ederim.

Hosgeldin canim yumurtlama da 2 gun pozitif cikiyo sonra 2.cizgi siliklesmeye basliyo canim eger hamileysende adete yakin tekrar 2.cizgi koyulasmaya basliyor..ins hamilesindir

kızlar ya ben bugün olacaktım günüm bu gündü ama olmadım meraktan çatlıcam test yapmak istemıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…