Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba kızlar ayın 30 unda yumurtladim çift çizgiyi gordum değerlendirdim. Takvime göre 16sinda adet olmam gerikiyor bugün ovulasyon testi yaptım siz ce hamilelik varmi
bunla ugrasmaya gerek yok bence tatlim normal gebelik testindede cikar yumurtlamadan 13gun gecmis neredeyse)

Dün yaptım ama ilk idrari falan beklemedim çıkmadı bişey en iyisi batı beklemek düşündükçe geçmiyor zaman

Merhaba kızlar ayın 30 unda yumurtladim çift çizgiyi gordum değerlendirdim. Takvime göre 16sinda adet olmam gerikiyor bugün ovulasyon testi yaptım siz ce hamilelik varmi
Canım adetine 4 gun var ovulasyon testi silik çıkmış silik çizgi birsey ifade etmiyor.ama adetine yakın koyulasirsa gebelik var demektir. 4 gun ovulasyonda çıkması için bile erken olabilir.allah gönlüne göre versin.

Kızlar ne durumdasıniz.Sesiniz çıkmıyor. Yok mu müjdeli haberler.
Merhaba durumunuz ne oldu acaba ? Benimde silik çizgi var da merak ettim
Şükürler olsun hamileyim yazmaya fırsat bulamadım bu lh testinin gerçek olabilme ihtimalini bile düşünmezdim ama muzcizem geldi İnşallah sizinde gönlünüze göre olur

Kızlar lh testlerinizi dikkata alın adete 5 gün kala yapmaya başladım ben her geçen gün koyulaştı en adetim 1 gün geçtikten sonra yaptım hamileyimmmmm şuan 5 haftalık bebişim şükürler olsun

Kızlar lh testlerinizi dikkata alın adete 5 gün kala yapmaya başladım ben her geçen gün koyulaştı en adetim 1 gün geçtikten sonra yaptım hamileyimmmmm şuan 5 haftalık bebişim şükürler olsun
Evet ilk gonderdigin testinde silikti. İnşallah bizde burdan hayırlı haberleri veririz.

bende bu yolla gebeliğini öğrenen bir arkadaşımızdan duydum

adet olmaya çok yakın bir zaman fazlaca koyu çıkması gerekiyor

Evet ilk gonderdigin testinde silikti. İnşallah bizde burdan hayırlı haberleri veririz.
Aminnnnn canım benim allah gönlünüze göre versin bu yolda hepimizin imtihanını kısa tutsun 3 senelik evliyim 2 senedir istiyoruz nasip bu zamandaymış darısı isteyen tüm anne adaylarına

Biraz önce yine yaptım böyle cıktı dunkinden daha koyu

Eklentiler

• 150266368252910509148.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 97
Biraz önce yine yaptım böyle cıktı dunkinden daha koyu
Evet koyulasmis.benim geçen ay yaptığımda ikisi aynı koyulukta çıkmıştı.resim attım hatta bakabilirsin.sonraki gün tekrar silikleşti.oyüzden acele etme yarın tekrar yap inşallah dahada koyulasir. Bu test insanı umutlandiriyor ama koyuya doğru gitmesi.

canım benim dikkatli ol ağır işten kaçın madem 2 gün kalmış inşallah hayırlı haberlerini alırız benimde kahve akıntım oldu ilaç verdi doktor düşük olmaması için hayırlısıyla dünyaya getiririm inşallah tüm isteyene en kısa zamanda nasip olsun canım benim

Canmm cok ssvindimm ya Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsinn :) burada bize umut oldunn insAllah helimiz yasariz bu sevinci

Peki bisey soracagim ozel bisey uyguladinmi kur falan yoksa dogal sekildd mi oldu, stresin etkisi varmiymis sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…