Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ben de dayanamayıp test yaptım bugün
adetime 11gün var :KK53:
şimdiden yaptım tabiki negatif çıktı:kızgın:

cok.cook sabirsizim.bide bugun itibarile gogus agrisi basladi hafiften kizim dogdukdan sonra hic adete yakin gogus agrisi cekmemisdim.umutlanmakda istemiyorum.bide karnima kramplar giriyor

gunaydin kizlar bugun gebelik testi yapdim ilk idrarda degildi.ilk 5dakikada hayalet ikinci cizgi cikdi.isiga tutdugumda bariz gorunuyor gibi.onceki testlerimde yokdu bu.bir umut oldu sanki.bide bu gece ruyamda test yapmisdim ondada cift cizgi cikmisdi.dunden beride gogus agrisi basladi bende

gunaydin kizlar bugun gebelik testi yapdim ilk idrarda degildi.ilk 5dakikada hayalet ikinci cizgi cikdi.isiga tutdugumda bariz gorunuyor gibi.onceki testlerimde yokdu bu.bir umut oldu sanki.bide bu gece ruyamda test yapmisdim ondada cift cizgi cikmisdi.dunden beride gogus agrisi basladi bende

inşallah hamilesindir canım sonradan cıkan çizgiler pek güvenilir olmuyor ama belli de olmaz kan versene

Gebelik testinde hayalet çizgi çıktıysa ovulasyon testinde koyu çıkması lazım bugün birde ovulasyon testi yap. Hayalet bile gördüysen bence hamilesin hadi inşallah.

Kızlar merhaba.öncelikle bebeklerine kavuşanlara hayırlı olsun.sağlıkla kucağınıza alın insallah.kızlar ben bu ay adet oldum.biteli bi kaç gün oldu.her zamankinden az oldu ve çabuk bitti.ama normal adet kanamasaydı azda olsa.bu ay hava degisimide oldu belki ondandir diyorum.ama bende aşırı halsizlik ve geçmeyen bi baş ağrısı var.hep aç gibiyim.ihtimal olabilirmi sizce ?

Kızlar merhaba.öncelikle bebeklerine kavuşanlara hayırlı olsun.sağlıkla kucağınıza alın insallah.kızlar ben bu ay adet oldum.biteli bi kaç gün oldu.her zamankinden az oldu ve çabuk bitti.ama normal adet kanamasaydı azda olsa.bu ay hava degisimide oldu belki ondandir diyorum.ama bende aşırı halsizlik ve geçmeyen bi baş ağrısı var.hep aç gibiyim.ihtimal olabilirmi sizce ?
Canım zannetmiyorum.ama emin olmak için test yap varsa çıkar zaten.aklında kalmaz en azından.

Canım zannetmiyorum.ama emin olmak için test yap varsa çıkar zaten.aklında kalmaz en azından.
bende pek olacak diye düşünmüyorum ama umut işte.burada da okudum ilk ay adet olup sonra hamile kaldığını öğrenenleri falan.bende bir umut acaba dedim işte.eğer bu durumum devam ederse yaparım artık bi test

X