Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ya daha cok cok erken yani iki ay icin diyorum psikoloji cok etkiliyomus benimde o kadar korkum ki acaba ya olmazsa da c diye ama insAllahh olacak hepimzinn :)) Rabbim isteyen her kuluna versinn insAllahh dua edelim
Cumartesi için randevu aldm bakalm bi kontrol olsun diye iltihap falan mı var acaba yine bu kasık agrısı işk kez oluyo cnkü cok uzun sürdü:/ bişey varsa önce tedavi süreci olsunda bebişi sonra beklicez artk:)

Merhaba hanımlar SAT ım 3 temmuz du 18 temmuzda ilişkide kan geldi ertesi günü pembe akinti ve sonraki 2 gün kahverengi akinti olmak üzre devam etti ve bitti.Simdi uzayan beyazimsi seffaf akintim var (yumurtlama günümde de gelmişti zaten) ve adetime 3 gün var diyor takvim. Bu gün sabah ve aksam yaptigim ovulasyon testlerim baya koyu ve iki çizgi ayni anda cikti koyasti beklemeden ben yumurtlama dönemlerinde bile aylarca bu testlerden yaptimda bu koyuluğu göremedim.. Bakin sizce hamilemiyim

Eklentiler

• IMG-20170727-WA0009.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 165
Benimde adete iki gün kala koyu çıktı ertesi gün siliklesti.sende yarın tekrar yap bakalim koyuluk devam edecek mi. Benim iki gün gecikti test yaptım negatif umarim sen hamilesindir.

Benimkinide yorumlar mısınız 1 yıllık evliyim çocuk istıyoruz 28 29 günde bir oluyorum takvime göre 31 temmuz yada 1 Ağustos'ta yumurtlama gözüküyor ama bugun yaptıktan sonra yumurta akı gibi akıntı oldu bugün ovulasyon testi aldım uyguladım tecrübeli olanlar yorum lütfen

Canim testi kop koyu olana kdr devam et akinti yumurtlamanin yakin oldugunu gösteriyor 4saat idrarini tutup cok su icmeden testi yapmalisin

Bi kaç msj önce bende foto paylaşmıştım böyle koyuydu ama an itibariyle adet geldi benimde adete yakın böyle koyuluk görmüşlüğüm yoktu bi heves yapmıştım ama kursağımda kaldı.. İnnnşallaaah sen hayal kırıklığı yaşamazsın koyu rengin sebebi bebiştir :)

Hamile misin canım

Kızlar geçen gün ilk ovulasyon testini atmıştım bugün 3. Gün yaptım diğer ikimgünden daha koyu çıktı yorumlar mısınız bu arada sabah ilişki oldu bugün erken

Eki Görüntüle 2027627 Kızlar geçen gün ilk ovulasyon testini atmıştım bugün 3. Gün yaptım diğer ikimgünden daha koyu çıktı yorumlar mısınız bu arada sabah ilişki oldu bugün erken
Pozitif olmuş sabah ilişki olduysa yarın akşam tekrar ilişki olabilir.böylece Yumurtlamayi yakalamış olursun.

İnşallah canım yarın ve diğer günde test yapmaya ve ilişkiye devam edicem inşallah tutar

Tecrübeli arkadaşlar kafam allak bullak yazıları okudum bata 3gün var lh testi yaptım 2.çok koyu olmasada bi belirginlik var daha önceki aylarda yaptığımda 2.çizgi hiç çıkmazdı bi bakıp yorumlarsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_3022.JPG
    128,2 KB · Görüntüleme: 164
Mesaj göndereli iki gün olmuş. Silik çizgi gebelik yok anlamındadır. İnşallah koyulasmistir. Forum yavaşlamiş kimse yok sanırım

Mesaj göndereli iki gün olmuş. Silik çizgi gebelik yok anlamındadır. İnşallah koyulasmistir. Forum yavaşlamiş kimse yok sanırım
Teşekkürler cvp için cumartesi yaptıgım test daha koyuydu bugün adet günüm henüz olmadım ama nasip bakalım beklicem

Eklentiler

• IMG_3068.JPG
    107,9 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba kızlar ayın 30 unda yumurtladim çift çizgiyi gordum değerlendirdim. Takvime göre 16sinda adet olmam gerikiyor bugün ovulasyon testi yaptım siz ce hamilelik varmi

Eklentiler

• 15025364988772010086806.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 98
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…