Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bu tarz olayları burda çok okudum,doktorların olmaz dediği kaç çocuk doğmuştur,senin de onlardan biri bence canım.yarın inşallah güzel haberlerini bekliyoruz(ben senin yerinde olsam yarına kadar bekleyemezdim o ayrı )

Sagol canim insaallah dedigin gibidir. En çok da eşimi mutlu etmek icin istiyorum. Sorun bende diye uzuluyor Evimde degilim suan annemn evndeyim kalabalik olacak bugun. Esim de 2 haftalik seyahatte Sabrederim sabaha kadar muhtemelen :) 3 4 gun.onceki belirtilermn hicbiri kalmadi nedense :) bakalm Allahtan en.hayirlisi neyse o olsun insaallah.. Ilgin icin.cok tesekkur ederim.

Allah'ın izniyle hamilesin canım benim
Ovulasyon testini gördüm bende De öyle olmuştu yalnız gebelik testinde belki yarın çıkmaya bilir yinede ama inşallah bebeğin var ovulasyon testin öyle söylüyor ..

Allah razi olsun canim. Evet bende yarin sabahtan supheliyim ya. Ama sanirim daha fazla bekleyemiycem :) simdi stresten falan da gecikir busefer enazndan yoksa ona gore rahatca bekleyeyim adetimi. Bole düşünmek gercekten cok zor.
Allah'ın izniyle hamilesin canım benim
Ovulasyon testini gördüm bende De öyle olmuştu yalnız gebelik testinde belki yarın çıkmaya bilir yinede ama inşallah bebeğin var ovulasyon testin öyle söylüyor ..

Allah razi olsun canim. Evet bende yarin sabahtan supheliyim ya. Ama sanirim daha fazla bekleyemiycem :) simdi stresten falan da gecikir busefer enazndan yoksa ona gore rahatca bekleyeyim adetimi. Bole düşünmek gercekten cok zor.
Hani goremezsen şaşırma diye ama muhtemelen silikte olsa çıkar hamilesinnnnnn ben şimdiden tebrik ediyorum beni etiketle yinede yarın inşallah

Ee naptın eşine,ailene haber verdin mi?ne Zaman kan vereceksin?
Cok cok sagol canim. Annemin yanindayim ben suan. Eşim is seyahatinde daha enaz 1 hafta yok catlarim.ben ama o uzaktayken telefonla vermek istemem boyle bir haberi. Mecbur bekliycem. Simdi dayanamadim kanda baktirmaya gidiyorum. İnsaallah duzgun ve pozitif bir deger cikar.
Nasil.soyleyecagimi inan.bilmiyorum. olumsuza okdr alistimki dusunmedim bile bunu.

Beklersin olsun daha güzel olur canım benim .. İstersen De hemen herkese söyleme bir 12 haftani tamamla ..

Allahbrazi olsun canim ya.. Darısı isteyen.herkese en hayırlı sekilde insaallah.. Kan veremedim bugun yarin ogrenene kdr hala korkuyorum insaallah hersey yolundadir. Bekleyince insan daha bir tedirgin oluyor galiba. En kisa zamanda en sagliklisndan Rabbim sana da bugunleri yasatsin insaallah

Aminn İnşallah canım ne olur kötü düşünceleri uzak tut sadece olumlu düşün tedirgin olma .. Sanki kötü düşününce insanı buluyor .. Bende öyleydi .. Sadece mutlu ol Mus mutlu bu anı yaşadığın için .. Hep olumlu konuş olumsuz konuşma ..

Haklisin canim iyi düşünelim iyi olsun.insaallah.....

Verememen daha iyi olmuş,değer düşük çıkar bu sefer de yükseldi mi telaşına girersin,iyi düşün iyi olsun,ben bi düşük yaşadım onda çok olumsuz düşünmüştüm hala kızıyorum kendime

İnan ki öyle bende hamile olduğumu öğrendim kesin bir şey var dedim içimden dış gebelik geçirdim gerçekten ondan suphelendim ve sonuç içimden geçenler başıma geldi .. Hatta kan vermeye bile gitmeyeceğim olursa altıncı haftayı tamamlayıp giderim zaten ondan önce bir şey yapamıyorlar.. Alttan muayene etseler beşinci haftada görülür hemen bhcg 1000 üzerinde olunca . Hatta benimki sağlıklı gebelik gibi iki katına çıktı

Bende de hep dış gebelik fobisi oldu canımneyse ki benim vücut kendi attı,çok geçmiş olsun ,inşallah bir an evvel Rabbim sana da nasip eder sağlıklı bi yavru ,ne Kadar Zaman geçti üstünden?tüplerinde sıkıntı olmamıştır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…