Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bende de hep dış gebelik fobisi oldu canım:KK17:neyse ki benim vücut kendi attı,çok geçmiş olsun ,inşallah bir an evvel Rabbim sana da nasip eder sağlıklı bi yavru ,ne Kadar Zaman geçti üstünden?tüplerinde sıkıntı olmamıştır inşallah
Alındı canım maalesef çok geç fark ettiler iç kanama geçirdim ... Bir yıl olacak .. Amin inşallah :KK200:

Cnm hayirli olsun burdan birinin hamile oldugunu duyunca insan kendi gibi sdviniyor cok cok sev indim :) Rabbim en yakin zamanda biz bekleyenlerde nasip etsin insAllah :)
Allah razi olsun canim ya. Amin amin insaallah Rabbim sizede en hayirli zamanda nasip etsin :dua: ben de hep okuyup sevinirdim cok şükür nasip oldu insallah saglikla devam.eder.

İnan ki öyle bende hamile olduğumu öğrendim kesin bir şey var dedim içimden dış gebelik geçirdim gerçekten ondan suphelendim ve sonuç içimden geçenler başıma geldi .. Hatta kan vermeye bile gitmeyeceğim olursa altıncı haftayı tamamlayıp giderim zaten ondan önce bir şey yapamıyorlar.. Alttan muayene etseler beşinci haftada görülür hemen bhcg 1000 üzerinde olunca . Hatta benimki sağlıklı gebelik gibi iki katına çıktı
bende geçtkiğimiz şubat ayında yaşadım rabbim düşmanıma vermesin zor bir süreçti iki günde bir kan ver haftada bir iki vajinal ultrason kürtaj sonrasında değer yine yükseldi ve en son bir doz iğne ile sona erdi

ben o olaydan sonra 2 mayısta ilk adeti gördüm. mayıs ayında rahim filmi çekildim. sonuçlar iyi

hala bebek bekliyorum hayırlısı ile ama hamile olduğumu öğrendiğimde 6. haftaya kadar ne dr gitmeyi nede kan vermeyi düşünmüyorum

Kızlar merhaba adetime 3 gün var.bugün tuvalette peçete silince pembemsi ve kaygan bi akıntı vardı.vücudumda dün başlayan bir kaşıntı var.ama her yerimde.göğüslerimde dolgunluk var ama yanlardan dokunursam ağrı hissesiyorum.bide dün dusa girerken farkettim göğüs halkamın etrafını çevreleyen cizgiler koyu.daha önce göğüs uçlarından anlarim diye cok bakıyordum hic böyle koyu olmamıştı.belkide bu akıntı ve belirtiler adet belirtisi :KK43: bu ayda aslında çok umutlu degilim.çünkü dogru düzgün iliski olmadı,tamamen koyvermistim bu ay

Merhaba
Ovulasyon testi ile gebelik öğrenmek istediğinizde bat gününde mi test yapıyorsunuz daha önce mi?

Kızlar merhaba adetime 3 gün var.bugün tuvalette peçete silince pembemsi ve kaygan bi akıntı vardı.vücudumda dün başlayan bir kaşıntı var.ama her yerimde.göğüslerimde dolgunluk var ama yanlardan dokunursam ağrı hissesiyorum.bide dün dusa girerken farkettim göğüs halkamın etrafını çevreleyen cizgiler koyu.daha önce göğüs uçlarından anlarim diye cok bakıyordum hic böyle koyu olmamıştı.belkide bu akıntı ve belirtiler adet belirtisi :KK43: bu ayda aslında çok umutlu degilim.çünkü dogru düzgün iliski olmadı,tamamen koyvermistim bu ay
Canım inşallah hamilesin dir. Ama bu belirtiler bende hep yanıltıcı oldu. Hep acaba hamılemıyım deyip hüsrana uğradım. Vücudum bana hep oyun oynadı.inşallah sen yanilmassin.

X