Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bu da erken gebelik testim çizgi gören var mı

Eklentiler

• IMG_3799.JPG
    18,6 KB · Görüntüleme: 222
Merhaba hanımlar bana da yardımı nolur müsünüz adetime 4 gün var ama lh testi böyle çıktı sizce Ümit var mı
Canm lh ta birebir koyu olunca bisey soyleniyoda boyle hafif cizgi her zaman olabilir bu sebeple bisey diyemiyorum. Gebelik testindede su an bisey gorunmuyo gibu ama sonucta daha bat a var. Bekle hayirlisi ile olur insAllah . Testler adet gectikten sonra garanti olabilir su an erken

Tşk ederim canım bekleyim bakalım inş vardır

Bu testle hamile oldugunu ogrenen arkadaslara bir sorum var. Koyuluk damlatir damlatmaz cikiyor mu? Yoksa 5 10 dk bekledikten sonrami cikiyor? Ben nerdeyse heray adete yakin deniyorum ya hic cizgi cikmiyor yada 10dk dan fazla bekledikten sonra silik yada koyuya yakin cikiyordu yani test kurudukca ve hep adet oldum.
Dün bata 4 varken sabah denedim. Kopkoyu degildi ama sanki yumurtlamadan 1 2 gun oncesindeki gibiydi. Bazen oyle cıkabiliyor gerçi ama kafami kurcalayan damlatir damlatmaz bu sekilde cikti busefer. Daha tuvaletten cikmadan o koyuluk geldi. Ilk kez bukdr cabuk cikti. Sadece yumurtlama günümde böyle hızlı cikiyor. Sizce umutlanmalimiyim?

Fikri olan yokmu? elimde sadece 2 tane ovulasyon 1 tane gebelik testi kaldi. Pazartesi bat günüm.. Nezaman kullanmaliyim bunlari sizce..

Fikri olan yokmu? elimde sadece 2 tane ovulasyon 1 tane gebelik testi kaldi. Pazartesi bat günüm.. Nezaman kullanmaliyim bunlari sizce..
Testini yüklermisin. Simdi sende her zaman ayni koyulukta ciktiysa bişey demek mantıksız ama eğer koyu değilde silik ciktiysa ve suan koyuysa ümit var demektir

Testini yüklermisin. Simdi sende her zaman ayni koyulukta ciktiysa bişey demek mantıksız ama eğer koyu değilde silik ciktiysa ve suan koyuysa ümit var demektir
Canm ilgin icin tesekkurler oncelikle. Evet bazibaylar biraz koyu cikiyordu onceki konularimda da var hatta ama onlar baya sonra cikiyordu ve bublardan sanki daha silikti. Ilk kez damlattigim gbi ciknaya basliyor busefer. Testleri yolluyorum. Bugun de yaptim azonce . elimde 1 ovulasyon 1 gebelik kaldi. Ziyan etmeden guzel bir haber alabilsem.keşke

Eklentiler

• 2017-07-08-09-33-24.png
    545,9 KB · Görüntüleme: 178
  • 2017-07-08-09-40-25.png
    501,3 KB · Görüntüleme: 171
Evet umutlanabilirsin ama gebelik testi yine de en güvenlisi,ben senin gibi lh koyu çıktığında hemen gebelik testi yapmıştım pozitif çıktı,boşa da umutlandırmak istemem sen şu gebelik testini yap da resmini paylaş en iyisi

Ben de elinde testi olup. Hamilelikten suphelenip de testi yapmaya cesaret edemeyenlere kizardim yap kurtul ne ugrastiriyon kendini de bizi de diye ama suan hepsinden özür diliyorum cunku denemeye basladigimizdan beri ilk.kez boyle hem belirti hem bu test buseklde oldu cok.garip bir durumdayim.kusura bakma...

Çok alemsin tamam o zaman kendini hazır hissedince yap

Üstekki ümitlendiriçi değil ama alttakı koyu duruyor eger lh arttıysa hcgde artmışdır test yap istersen ama sabah idrarınla

Amin canim. Haklısın tabiki. Ben cok evhamli biriyim biyerimde morluk.ciksa biyere carpmisimdir demem de kansermiyim acaba derim o derece yani :) psikopatim biraz maalesef. Yasimiz da geciyor zaten gec evlendik tehlike canlari calmadan olsun istiyorum esimde hem.sayi hem hiz problemi var doktor direk asilamayla baslamak istedi esim biraz akışına birakalm diye istemedi hemen. Insan bazen hic olmicakmis gibi hissediyor. Tamam sakin oluyorum ve dua ederek bekliyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…