Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Silik bi çizgi çıktı sadece pembe deniyorum olmazsa eşimden atıcam gelir eşim birazdan bnde anlamadım niye böyle çıktı testmi bozuk acaba gerçi 2 aydır bu testi kullnıyorum
Yatay tek bi cizgi ciktiysa bozuk olabilr bi kez banada olmustu oyle. Ama ikinci cizgi ciktiysa hayirli haberdir yani insAllah ya

InsAllah hamilesindiiirr cokk sevinicem oyleyse :)
Ay inşallah canım ayın 6 sı sanada bana da uğurlu gelsin ikimizde güzel haberler alalım eşime kan testi yaptıralım dedim hayır dedi oda benim kırılmamı iatemiyo bu kadr gün nasıl geçicek bilmiyorum inşallah 1,2 sonra tekrar yapıcam daha da koyu çıkar inşallah hamileyimdir hamilesindir sende allahım hayırlı evlatlar nasip etsin canım ilk sana yazıcam eğer test yaparsam olumlu yadaa olumsuz

Ayy esinde hakli insan sonradan cok uzuluyo hele bi testte daha koyu ciksinda diyodur normal olarak. . InsAllahh canim yaa en ictenn aminm diyorumm yaz yaz bekliyorum o guzel haberi senden:)

Belirtin var mı peki canım inşAllah hamılesındir

Belirtin var mı peki canım inşAllah hamılesındir
Canım normalde benim göğüslerim şişerdi karnım belim ağrırdı bide ayaklarım uyuşurdu şimdi bunların hiç biri değişiğime gitti bu durum mide bılantım var içten ama sanırım bu kullandığım ilaçla alakalı başkada hiç bişi yok anlıycan sabırla bekliycez napalım

Selam kızlar.bildiğim kadarıyla düzenli adet olan kadınlar her ay ayni zamanda yumurtlar.gecen ay 13.günde pik olmuştu.ondan önceki ayda öyleydi sanırım.simdi adetimin 10.günü.adetim bittiğinden beri kasık ağrılarım var 3,4 gün öncesine kadar kaygan yapışkan akıntım vardı.2 gündür de daha kıvamlı ,koyu ve çok akıntım var.ovulasyon testi de yapıyorum.henüz pik olmadı.kafam karıştı

Cnm her ay ayni gun olmayabiliyor ya benim ilk ay 15.gunde oldu sonra 12.gunde oldu yani bence onu kafaya takma sonucta adet bitince yumurta olgunlasip catlayacak bu duzen degismez diye dusunuyorum

Cnm her ay ayni gun olmayabiliyor ya benim ilk ay 15.gunde oldu sonra 12.gunde oldu yani bence onu kafaya takma sonucta adet bitince yumurta olgunlasip catlayacak bu duzen degismez diye dusunuyorum
canım haklisin da benim endişemde yumurtlama gününü kacirmayim diye.gecen ay ovu.testiyle kopkoyu bir çizgi ile yumurtlama günümü yakalamıştım.simdi yapıyorum hala silik çıkıyor.ama akıntım cok.o zamab piki beklemeyip çalışmaları sıkılaştırmak lazım

Yani o da olur sonucta kaybedecek bisey yok :)

Forumlar>Hamilelik Belirtileri>
Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı
Konu Takip İptal
< Önceki1198491985019851198521985319854

1. Bugün 17:06
    Konu Sahibi : Saruboceq

2. Esmerray1393Yeni ÜyeÜye

Teşekkür ederim. İnşallah Rabbim nasip eder bana da bu heyecanı. Direk gidip kan testi yaptırmayı düşünüyorum idrar testine güvenim yok nedense. Allahım isteyen herkese versin bende dahil. Bende tek seferde oldu pembe akıntı . Birde alt karın bölgem şiş sert, ve gaz sıkıntımda var sebepsiz hayrolsun umarım dört gözle beklediğimdir.
    İnşallah hayırlısı cnm herşey gönlünce olsun

Bugün 17:06Şikayet EtFavorilere Ekle
    Beğen+ Çoklu AlıntıCevapla

Bugün 19:40

3. leylaleyla93ÜyeÜye
    Selam arkadaslar ben bu ay folekul tedavisi gorduk catlama ignesi 5 gundur oldum. Test yapdim iynedendir dediler gitdikce kayb oluyomus gun kecdikce. Benimkide 3 cu testde soldu ama 4 5 de koyulasmaya basladi adetime 10 gun var hamile kalmis ola bilirmiyim. Eger diyilsem bu iyne kandan ne zaman cikar

Bugün 19:40Şikayet EtFavorilere Ekle
    + Çoklu AlıntıCevapla

54 dakika önce

4. White angellYeni ÜyeÜye
    Yeni
    Deterjan yarışması ne zaman açıklanıyor kızlar dün açıklanması lazımdı açıklanmadı bilgisi olan var mı merak ettim

54 dakika önceŞikayet EtFavorilere Ekle
    Beğen+ Çoklu AlıntıCevapla
< Önceki1198491985019851198521985319854

Forumlar>Hamilelik
  1. Bugün 19:40

2. leylaleyla93ÜyeÜye
    Selam arkadaslar ben bu ay folekul tedavisi gorduk catlama ignesi 5 gundur oldum. Test yapdim iynedendir dediler gitdikce kayb oluyomus gun kecdikce. Benimkide 3 cu testde soldu ama 4 5 de koyulasmaya basladi adetime 10 gun var hamile kalmis ola bilirmiyim. Eger diyilsem bu iyne kandan ne zaman cikar

merhaba arkadaşlar ben geçen gün doktora gittim yumurtam 16.5 mm olmuş endometrium da 8mm yumurtan çok iyi dedi geçen ay yumurtam çatlamamıştı ve doktor adet günümden itibaren 10 gun duphaston kullanmamı söylemişti. duphaston ne için kullanılıyor bu arada bilen varmı ?
3 gün her gün ilişki sonra gün asri dedi.
Ovulasyon testi yaptım dün ama çizgi silik çıktı akintimda çok az doktor 3 gun içind e çatlar dedi ovulasyon testine mi yoksa doktora mi güveneyim bilemedim.
çok kafam karistiiii

Merhaba hanımlar bana da yardımı nolur müsünüz adetime 4 gün var ama lh testi böyle çıktı sizce Ümit var mı

Eklentiler

• IMG_3810.JPG
    23,7 KB · Görüntüleme: 227
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…