Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

bende hep öyle okudum inşallah öyledir yaa hastalık olmasın da

ewet yaa... bende kist yok herşey normal eşimde de herşey normal.. sadece geç yumurtluyorum sanırım doktor kalitesiz
canım valla bildiğin koyu çıkmışş peki yumurtlama gününün kaçıncı günü yaptın bunu?

canım benim yumurtlama geç oldu 23. günde şimdi adetim de 6 gün geçti 36. gündeyim dün gebelik testinde çıkmayınca ov. yaptım böyle çıktı ne adet oluyorum ne gebelik pozitif çıkıyor kafayı yemek üzereyim p.tesi doktora gidicem

ayy canım sende benim gibisin bu kadar tesadüf olur bende bu ay 23. günde yumurtladım bekle bekle geçmiyo valla benim de bugün 36.günüm ama benim ovulasyon testim silik çıkıyo :-( kesinlikle hamilesinnnnnnn canımmm
ben troit yüzünden hap kullanmaya başladım ve bende adet düzensizliği yaptı geç yumurtluyorum doktor bu kadar geç yumurtlama yumurta kalitesini etkiler hamileliği zorlaştırır demişti.. ama bak demekki kalınabiliyomuş sayende öğrendik canımmm

yok canım değilimkii keşke olsa ama gebelik testleri negatif çıkıyor gerçekten hikayemiz aynıymış sonu da güzel olur inşallah :) belkide geç yumurtladığımız için gecikiyordur benim aklımada o geliyo

canım gebelik testinde çıkmaması normal 23. günde yumurtladık üzerine 14 günü ekle yani adet günümüz 37. veya 38. gün yani daha adetimize 2 gün var senin de gebelik testinde o yüzden çıkmıyo daha adetin gecikmediği için canım.. ama bak senin ne güzel ovulasyon testinde çıktı bende yabancı sitelerde çok okudum hamileliği gösteriyo.. sen ne den geç yumurtluyosun doktor bişey dedi mi ?

yok canım demedi ben başka bir şey için gitmiştim o da bebek düşünüyorsan yumurta takibi yapalım dedi öyle fark ettik normalde 30 günde bir adet olurum öne gelirdi ama gecikmezdi kist oluncada pozitif oluyor mu acaba

kist niye olsun canım ya kist olsa doktorun söylerdi sana.. ayrıca kistleri olanların hep pozitif çıkıyomuş ovulasyon testleri

canım hamilesin bak görürsün.. sizin kaçıcncı denemeniz idi canım?

Kızlar bata 3 gün kala ovülasyon testlerim.
Gebelik testim negatif çıktı

Eklentiler

• 20141212_185804.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 592
Kızlar bata 3 gün kala ovülasyon testlerim.
Gebelik testim negatif çıktı
hayatm bnm ovulasyon testm adet btimnden sonra 3. gün pozitifti aşırı koyuydu.sonra hep silik çıktı.bunlar gebeliği öğrenmede kullanılıyor doğru ama silik olmaması lzm sanıyorum ben

hayatm bnm ovulasyon testm adet btimnden sonra 3. gün pozitifti aşırı koyuydu.sonra hep silik çıktı.bunlar gebeliği öğrenmede kullanılıyor doğru ama silik olmaması lzm sanıyorum ben
Silik testlerim ve ovülasyon günü çıkan testlerim.
Çok umudum yok zaten ama ne bilim öyle işte anlatamadım
3 aydır ovü testi kullanıyorum artık sıkılmaya başladım neden olmuyor anlamadım

Eklentiler

• 20141212_185853.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 543
  • 20141212_185924.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 511
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…