Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Aynen cnm ama benim gelmek üzere . Ağrıdan gece uyuyamadım:KK43:
Canm bnm ben kaç gündür agriyo ama yok bnce hiç belli olmaz içini ferah tut bn ha geldi ha gelcek diye bekliyorum yarına kadar gelmezse bi erken gebelik testi alcam gizli eşimden ya çok kızıyo deli ediyo bni

Ben de olurum heralde bugün ya da yarın çok afedersiniz akıntım beyazdan sarımsı sümükümsü bir hale döndü, yavaş yavaş geliyorum diyor heralde :))
İnşallah olmazsın cnm, bakalım yen gidip hormon için vs kan vereceğim Allah büyük

Ben hormon için kan berdim salı da smear testi yaptırcam. Dr acele etme dedi daha erken ama teste uyduğum halde nefen olmadı acaba. Ama karar verdim bu ay kendimi dinlemicem gün de saymıcam. Çok stres oluyo insan

Ben hormon için kan berdim salı da smear testi yaptırcam. Dr acele etme dedi daha erken ama teste uyduğum halde nefen olmadı acaba. Ama karar verdim bu ay kendimi dinlemicem gün de saymıcam. Çok stres oluyo insan
Hormon testini kaçıncı gün verdin cnm?

Ben de olurum heralde bugün ya da yarın çok afedersiniz akıntım beyazdan sarımsı sümükümsü bir hale döndü, yavaş yavaş geliyorum diyor heralde :))
Aynen bnde bekliyorm kızlar eğer adet olursam ovu testlerinde ki 2.kırmızılar neyin nesi bir fikriniz var mı tekrar tekrar bakiyorum da özellikle 23.gün t çok koyu çıkmış yani 25.günüme kadar koyuydu

Aynen bnde bekliyorm kızlar eğer adet olursam ovu testlerinde ki 2.kırmızılar neyin nesi bir fikriniz var mı tekrar tekrar bakiyorum da özellikle 23.gün t çok koyu çıkmış yani 25.günüme kadar koyuydu

Bilmiyorum ki canım ya bende de ilk defa öyle oldu ama senin daha koyuydu ben de anlamadım :KK43:

Canım ben de adet oluyorum galiba, bugün çok yürüdüm yoruldum 3 saat falan yürümüşümdür, az önce iğne ucu kadar bi kan geldi. Düşünüyorum acaba adetten mi yoksa çok yoruldum falan bebek vardı da bişey mi oldu :KK43: A Araftaaa

Seninle aynı canım 28 nisanda olmam gerekiyordu , adet sancım yok ama çok yürüdüğüm için belim bacaklarım ağrıyo
Normal canm bnm de adetim geçmeden misafirim vardı çok yorulmuştum cumarteside sınavım vardı gene çok yorucu geçti günüm her tarafım agriyo du bugün ıyim arada kasık agrim oluyo ama sık değil cnm bolca dinlen şöyle güzel bir türk kahvesi iç bana ilaç gibi gelir

Normal canm bnm de adetim geçmeden misafirim vardı çok yorulmuştum cumarteside sınavım vardı gene çok yorucu geçti günüm her tarafım agriyo du bugün ıyim arada kasık agrim oluyo ama sık değil cnm bolca dinlen şöyle güzel bir türk kahvesi iç bana ilaç gibi gelir

Ya belim ve bacaklarımın ağrısı yorgunluktan canım onu anlıyorum da kan gelince bi korktum keşke test yaptırsaydım şimdi içim içimi yiyecek acaba bebek vardı da kendimi çok yordum ondan böyle oldu diye :KK43:

Ya belim ve bacaklarımın ağrısı yorgunluktan canım onu anlıyorum da kan gelince bi korktum keşke test yaptırsaydım şimdi içim içimi yiyecek acaba bebek vardı da kendimi çok yordum ondan böyle oldu diye :KK43:
Canım öle kendini suçlama, bekleyelim bakalım. Bak hepimizin adeti değişti havalardan..

Yarına devam ederse adettir canm bnde 1 haftaya kadar yolu var gecikm bazen mevsimsel oluyo bence korkma yarına kadar bekle vaa bnde leke gelirse kesin adet olmusumdjr yani bazen gün lekelenme geçer çünki valla suan kaşık agrim var offff ya adet olsakta kurtulsak bu ne ya

Canım bende bugün çok yoruldum ve yürüdüm. Misafirim vardı kahvaltıya 5 dk oturmadım, sonra eşimle baya yürüdük.. sonra kanamam geldi, belkide hareket etmemizi bekliodu regl. Lütfen kendini üzme

X