Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba hanımlar,
Kafama takılan soru şu; beklenen adet tarihine birkaç gün kala yapılan ovu. testi silik çıktığı halde hamile olduğunu öğrenen var mı peki?

Bende umutlanmıştım bulunca, reglimde gecikmişti. Silik çizgiyi görünce heyecan yaptım ama gereksizmiş

26 günde bir regl oluyorum. Regl dönemimin 9. gününden başlayarak son bir haftaya gelinceye dek hergün ov. testi yaptım. Hepsi negatifti, ya silik çizgi vardı ya da hiç çizgi yoktu. Biz yine de çalışmalara devam ettik tabi. Zaten hep silik çıktığı için, bu son iki gündür yaptığım testler nispeten daha belirgin çizgili. Acaba mı diyorum?

Umarım dediklerimin tersini yaşarsın:) ne zamandır çocuk istiyorsunuzki

Umarım dediklerimin tersini yaşarsın:) ne zamandır çocuk istiyorsunuzki
2 senedir evliyim ama vajinismus belası vardı başımda. bu sene başında sorunu hallettik. Düşünmeye başladık bebeği. İki aydır faaliyetler başladı. İnşallah en kısa zamanda bizler de bu mutluluğu tadarız.

Bunla geçmiş olsun, eğer acı olacak vs diye düşünüyorsan kayganlaştırıcı kullan. Acı hiç hissetmeyeceksin

Günaydın hanımlar.
Bat a 2 gün kaldı. Dün ve bugün ovulasyon testleri yaptım, hepsi silikti. Bu sabah uyanır uyanmaz gebelik testi yaptım.Aşağıya ekliyorum fotografı. Yorumlarınızı bekliyorum, elim ayağıma dolandı. Eğer bu gebelik testi doğruysa, ovulasyon testlerinin sonuçları her zaman doğru değil demektir. Benimkiler hep silikti çünkü.

Eklentiler

• 20170416_075935_Richtone(HDR)(1).jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 154
Hamilelik var gorunuyor :)

bugün bat günüm buda ov testim gebelik yoktu evde sizce pozitif sayılır mı

Eklentiler

• IMG_4061.JPG
    22 KB · Görüntüleme: 136
Canim Hamilesin hayırlı olsun.

günaydın hanımlar hafta soonu kendini hamile sanarak geçirenlere selam olsun. pozitif çıkan erken gebelik testimi yalanlayan normal gebelik testim hayal kırıklığını ugrattı beni malsef sabah yaptım negatif.gittim kan verdim ancak giç umudum gözümü kırpsam yere düşecek göz yaşım çok üzgünüm çoookkk

Benmde bat a 6 gün var ovulasyon testinde çıkar mı acaba. Of neden bu kadar sabırsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…