Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

İnsalllah olur canım hayırlı haberlerini alırız.

Reglime 4 var. Ovulaston testi dune gore cok daha belirgin pozitif veriyor. Bunu hergun eklemeye calisacagim ki bizim gibi kafasi karisanlar net sonuca ulassin.

Ayrica konuyu takip edenler bilginiz olsun biz sonunda kafayi bozduk

Eklentiler

• 14915551539362135420823.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 112
Buda benim bat günü

Eklentiler

• 1491557260480938592234.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 112
O zaman coktumu simdi ovulasyon teorisi. Hay allah. Uzulme sende vakti var demekki. Daha cok calisip tekrar denersiniz :) en azindan daha cok calisma kismi cok zevkli :)

O zaman coktumu simdi ovulasyon teorisi. Hay allah. Uzulme sende vakti var demekki. Daha cok calisip tekrar denersiniz :) en azindan daha cok calisma kismi cok zevkli :)
Ovulasyon testim zaten çok koyu değildi. Şimdi adetimi beklicem . Yoruldum artık.

Kızlar Benim 5 gun var bata. Dün yaptigim ovulasyon testi neredeyse gorunmeyecek kadar silikti. Azonce yaptığım da boyle çıktı. Ikisinde de su alimina dikkat etmedim son anda kafama esti yaptim çünkü.
2 3 ay oncede 4~5gün kala böyle koyu cikmisti ama son 2gun kala tekrar siliklesti ve kırmızılar gelmisti. Bu ay da o yuzden pek umudum yok... Ne dersiniz...

Eklentiler

• 20170407_225848-1.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 103
Benimde aynı böyleydi bat günümde. Ama adet oldum.senin daha 5 günün var koyulasma olabilir.

Reglime 3 gun kaldi. Cizgi dunku ile ayni siliklesme yada koyulasma yok. Yalniz regl oncesi genelde migrenim tutar. Bugun sabah kalktigimdan beri felaket bas agrim var. Sanirim bu teori coktu :) ama bakalim daha 3 gun var kesin konusmamak lazim. Deney tam gaz devam :)

Eklentiler

• 20170408_120710.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 94
B
Benimki bugun siliklesti ya. 2 ay oncede bole olmustu. Sanirim son 2 gün daha belirleyici... Benden umut kesildi. İnsaallah sizinki koyulasir.

valla silikleşir mi koyulaşır mı bilmiyorum ama baş ağrısından ölmek üzereyim. ilaçta alamıyorum risk olmasın diye. ağlayabilirim heran ağrıdan...

Canm senin bu sonuclar hamileyken mi cikti yani? T nin daha koyu olmasi gerekiyor tezi curudumu yani? Seninki silik sayilir nerdeyse
Ama o zaman t hiç cikmazdi yani adet gunu oncesi silik çıksa da hamislik vardı ben d é. Bu hamislikte de günüm geçmiş . T çılgınlar gibi koyudu

valla silikleşir mi koyulaşır mı bilmiyorum ama baş ağrısından ölmek üzereyim. ilaçta alamıyorum risk olmasın diye. ağlayabilirim heran ağrıdan...
İç canım bişi olMaz. Agrinı çekmeye değmez . Antibiyotik falan gibj ağır ilaç olmadikca sorun olmaz inşallah

Adetten bi gün önce ya da o gün böyle çıkarsa var dir bence bisler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…