Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Üstte olan cumartesi yaptığım test altta ki ise bugün yaptığım test silikleşmişken bugün yine belirginleşmeye başladı
Canım benimde oyle oluyo bi silik bi belirgin ovlsyn gununden sonra ovulasyondaki gibi pik olursa bir anlam ifade eder böyle olması hic bir anlam ifade etmiyo kafana takma oyuzdn

16. gün yumurtlamıştım ben de tam 14 gün sonra kırmızılar geldi oyuzden 14 gün geçmeden çok kaptırma kendini sonra çok üzülüyor insan. Sapsal gibi hissediyorum okadar inandırdım ki kendimi. Düşük filan da değilmiş tamamen psikolojik deliyim yane buarada yumurtlamadan bir gün önce ve bir gün sonra ilişki oldu ama tutmadı o spermlerin 48 saat yaşaması olayı hikaye yada bende yaşamıyorlar

Canım benimde oyle oluyo bi silik bi belirgin ovlsyn gununden sonra ovulasyondaki gibi pik olursa bir anlam ifade eder böyle olması hic bir anlam ifade etmiyo kafana takma oyuzdn
Canım benim zaten adetime 9 gün var böyle olunca aklım karıştı çokta kaptırmamaya çalışıyorum kendimi bide bu ay duphaston kullanıyorum normalde bat 24 mart ama ilacım 20'sinde bitiyo onun etkisiyle dahamı erken olurum onuda bilmiyorum neyse bu hafta geçsinde bakıcaz artık yani normalde 24'ünde olmasam geciktiğini anlıycamda ilaçtan dolayı hangi gün olmam gerekiyo gecikirse kaç gün geciktiğini nasıl anlıycam onu bilmiyorum

Benim 14 gün olmasına iki gün kaldı bakalm iki gün snra adet olucakmıyım insAllah olmam ümitlerm tamamen krldı

Peki birsey sorablrmiyim adet olmadan once kasık agrısı ara ara kasıkta batma beyaz akıntı veya sarı akıntı bel agrısı gibi yani herangi bi adet belirtn veya hamilelik belirtsi diye ümitlendgn bir belrtn oldumu ??

Cok soru sordum biliyorum ama 16 gün yumurtladım dıyosun ya 16 ncı gunun tam iki cizgiyi gordugun gunmuydu yoksa iki cizgiyi gördükten sonra siliklestigi günmü 16 gün olarak sayıyosun

Cok soru sordum biliyorum ama 16 gün yumurtladım dıyosun ya 16 ncı gunun tam iki cizgiyi gordugun gunmuydu yoksa iki cizgiyi gördükten sonra siliklestigi günmü 16 gün olarak sayıyosun
yok estagfurullah tabiki sor canım, çizgi 16.gün silikleşmişti, cok emin olmamakla beraber o gün çatladı diye tahmin ettim açıkcası ve tam 14 gün sonra adet olunca o gün diye düşünüyorum. O gün maalesef ilişki olmadı bizim ertesi gün oldu ve 3 gün sonrasında kasık agrısı bel agrısı ve beyaz akıntı gibi belirtiler basladı ben de, adet teki agrılardan farklıydı oyüzden hamile oldugumu düşündüm ama yanılmışım. Sonradan okuduguma göre o akıntı zaten adete yakın da olurmus, yani aslında adet belirtileri ve hamilelik belirtileri çok benzer o yüzden yanılıyor insan. Bir de hamileysen göğüslerde aşırı hassasiyet olurmus o bende olmadı mesela. Sık dişini 3-4 gün daha geçsin sonra kan testi yaptırırsın canım. Haftasonu kontrole gidicem bu adet dönemi çok agrılı oldu benim ve gecikmesine de anlam veremedim. Moralini bozma Allah büyük, inşallah olacak. Benim yaşım da var biraz, endişeleniyorum inşallah amh testim iyi çıkar

İnşAllah iyi sonuclar alırsın bende beklemektn skldm artk birde ömrü boyunca hc adetm gecikmemisti ya sanırım acayıp sistim karnım patlamak uzere yuzum goguslerim cok sisti ilk kz boyle oluyo keske adet olucaksam bian evvel olsamda bu siskinliktn kurtlsm benimde 18 gün pik oldu 19 siliklesti eger bende 14 gun snra adet olcaksam bugun 13 gunum yarın 14 cumartsi flan adet olmam lazım galiba hadı hayırlısı ıkı gun kaldı

İnşallah hamilesindir, değilsen de tez zamanda olsun bu psikoloji çok yoruyor insanı, uzakdıkca umutsuzluga kapılıyor insan ama morali yuksek tutmak lazım. sanırım vucut kendini hazırlıyormus hamileliğe hormon düzenleri filan mı değişiyor bilmiyorum, benim de cok sıkıntılı bir durumum yoksa gecikmez pek, bir de hala kasıklarımda agrı var zaman zaman, cok normal gelmiyor bana hayırlısı diyorum. Murathan Mungan'ın çok sevdiğim bir sözü var, ummak ve beklemek kadınlıga verilmiş en büyük iki cezadır diye Yumurtlama gününü bekle, adeti bekle, hamileysen 9 ay bekle, bekle de bekle

Kızlar adetime 7 gün var ovulasyon testi yaptım bugün çok silik bir çizgi var. Sizce hamile olabilir miyim? Bir yıldır bekliyorum

Eklentiler

• IMG_4153.JPG
    23,4 KB · Görüntüleme: 89
Benim 9 günü kala böyleydi canım daha silik olan çizgi koyulaşmaya başlamıştı ama pozitif olması için pik yapması lazımmış yani 2 çizgide aynı koyulukta olması lazım bende beklemedeyim adete 2-3 gün kala tekrar yapıcam senin bat ne zaman Mervikkkk

Canım benim de okuduğum kadarıyla adet tarihinden iki üç gün önce ovulasyon testi yapıldığında test cizgisi kontrol cizgisi ile aynı koyuluktaysa ya da daha da koyuysa belirti olabiliyor, ama ikinci koyu çizgiye rağmen hamile olmayanlar olabiliyor mesela ben :) ama bu ay umutluyum insallah güzel haberler alırız.

İnşaAllah canım bakalım bat 24 mart hayırlısı olsun

Peşpeşeyiz yani canım gerçi ben bu ay duphaston'da kullandım 20'sinde bitiyo o ilaç bittikten kaç gün sonra olurum onuda bilmiyorum geciktiğimide nasıl anlıycaksam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…