Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba bayanlar bende bir umutla bebek bekleyenlerdenim 26 günde bir düzenli adet olurum bazen iki gün veya birgün önce oldugum olur ama hic gec olmadım bugune kadar 6 aylık evliyim bastan belli korunmuyoruz bebek istedgimiz icin bu ay ovukasyon testini denedim 18 günümde gec yumurtlama oldu fotolarnı akta atıcam ogunleri degerlendirdk adetime 6 gun kala erken gebelik testi yaptm negatif simdi ise bat günüm iki gün gecikti gebelik testi yapmaya negatf gormeye korkuyorum ama yarında adet olmazsan yapıcam cunki normalde sasmaz adetm ama kasıklarmda batma var olabilirim diyede dusunyorum birda hc olmayan bir skilde bacaklarımda agrı var hic olmazdı :KK1: asırı beyaz akıntım var sabırsızlıkla beklıyorum
Baktım şimdi 19. Gün çatlamış yani 19+14 yani 33. Gün adet olman gerekiyo bugün kaçıncı gün geç olmuş braz o yüzdn sordum bnm 11-12 fln oluyo bnmki de erken braz :)

Baktım şimdi 19. Gün çatlamış yani 19+14 yani 33. Gün adet olman gerekiyo bugün kaçıncı gün geç olmuş braz o yüzdn sordum bnm 11-12 fln oluyo bnmki de erken braz :)
İste tuhaf olan hic adet duzenim sasmazdı demkki gercktn gec yumrtladıö ovulsyn testi dogru ve oyuzden gec adet olucam hadi hayırlısı ne diyelm

Adet duzenim boyledir genelde

Eklentiler

• IMG_5424.PNG
    IMG_5424.PNG
    171,2 KB · Görüntüleme: 57
Adet duzenim boyledir genelde
Mevsimsel gecikmeler olabilir ama yum gününü bildğn için şanslısın 33. Gün adet olman gerekiyo gecikmemişsin o zmn dha o günü bkle bklm cnm hayrlısı inş tutmştr 35. Gün de gelmezse şüphelenmeye bşlarsın :)

İnt yok cnm ya merak ediyodum bende hamiş kalan varmı diye ama yok galiba bu ay ben gitmedim doktora adet olunca gitcem ama tedaviye devam etcem
Can'ım kimse Yok zaten giren. Bi tek coffeturk ile ben :eğlence: ben de ara verdiğim için arada girip bakıyorum sadece.

Mevsimsel gecikmeler olabilir ama yum gününü bildğn için şanslısın 33. Gün adet olman gerekiyo gecikmemişsin o zmn dha o günü bkle bklm cnm hayrlısı inş tutmştr 35. Gün de gelmezse şüphelenmeye bşlarsın :)
Ozman bu pazar a kadar buyuk gün ay hayırlısı ya acelem yok uzun suredir beklıyorum biraz daha beklerm zaten hamileysem hamileyimdr degilsemde adet olrm yapcak bisi yok Allahın kderime yazdıgından oteye gidemem sonucta hayrlısı

Ozman bu pazar a kadar buyuk gün ay hayırlısı ya acelem yok uzun suredir beklıyorum biraz daha beklerm zaten hamileysem hamileyimdr degilsemde adet olrm yapcak bisi yok Allahın kderime yazdıgından oteye gidemem sonucta hayrlısı
Off ne güzel ben de bu rahat kafada olmak istiyorum olursa olur olmazsa kader diyebilmek :) kendini çok kaptirmamak lazim sanırım, ben de bu ay ovulasyon testi ile tekrar denicem; inşallah hepimiz önümüzdeki ay güzel haberler veririz

Off ne güzel ben de bu rahat kafada olmak istiyorum olursa olur olmazsa kader diyebilmek :) kendini çok kaptirmamak lazim sanırım, ben de bu ay ovulasyon testi ile tekrar denicem; inşallah hepimiz önümüzdeki ay güzel haberler veririz
Ahh canım sanırım sadece o laflarla kendimi kandryorum cnkü altı ay oldu ve artk okdr kafama takıyorum okadr uzulyorumki yaptgm gebelik testinin haddi hesabı yok gece uyuyamıyorum uyusam ruyalar gorup gorup uyanıyorum :KK43: artık hamis olmak istyrm ama bu aralar biraz daha ümtlendim insAllah adet olmam 26 gunde bir duzenli adet olurum hic gecmemisti bugune kadar bugun 3 uncu gunu adetm gecikti kac tane test yaptım negatif ama iste yinede umut var ovlsyn testi ile gec yumurtlama oldugumu ögrendm belki diyorum gec döllenme olmstr iste bi umut :KK43:

Ben de bu ay aynısını yaşadım inşallah sen hamilesindir :):KK76: Ben de yatiyorum kalkıyorum kafamda bu düşünce, bu ay 4 gün gecikti ben de 26 günde bir düzenli oluyorum, yumurtlamam gec olmuştu gebelik testleri negatif olsa da kesin hamileyim gec dollenme oldu dedim eşimi de heyecanlandirdim ama maalsef pazar günü adet oyle bir geldi ki üç gündür ağridan duramıyorum. Dün ağrı kesici iğne yaptırdım bana misin demedi bugün doktora gittim normal görünüyor dedi ama kan testi istedi düşük olup olmadığına bakıcak. Önceki doktorum amh ve troid testi istememişti bu doktor mutlaka yaptır dedi 33 yaşındayım ben de çok istiyorum hayırlısı Allah tan..

Kızlar merhaba bende 1,5 senedir çocuk isteyenlerdenim ve 1 dış gebelik öyküm var bu ay ovulasyonda pozitifi yakaladım ve değerlendirdik sonrasında ovulasyon testim silikleşmeye başladı bugün ise yaptım ve biraz daha belirginleşti foto yükliycem bi bakarmısınız???

Üstte olan cumartesi yaptığım test altta ki ise bugün yaptığım test silikleşmişken bugün yine belirginleşmeye başladı

Eklentiler

• IMG_1686.JPG
    IMG_1686.JPG
    14 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_1702.JPG
    IMG_1702.JPG
    14,3 KB · Görüntüleme: 96
Doğum Kontrol Hapı Bırakıldıktan Sonra Hamile Kalma Süreci

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ebru ALPER, en çok merak edilen; Doğum Kontrol Hapı Bırakıldıktan Sonra Hamile Kalma Süreci Nedir? sorusunun cevabını Kadınlar Kulübü Tv için yanıtladı.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Ben de bu ay aynısını yaşadım inşallah sen hamilesindir :):KK76: Ben de yatiyorum kalkıyorum kafamda bu düşünce, bu ay 4 gün gecikti ben de 26 günde bir düzenli oluyorum, yumurtlamam gec olmuştu gebelik testleri negatif olsa da kesin hamileyim gec dollenme oldu dedim eşimi de heyecanlandirdim ama maalsef pazar günü adet oyle bir geldi ki üç gündür ağridan duramıyorum. Dün ağrı kesici iğne yaptırdım bana misin demedi bugün doktora gittim normal görünüyor dedi ama kan testi istedi düşük olup olmadığına bakıcak. Önceki doktorum amh ve troid testi istememişti bu doktor mutlaka yaptır dedi 33 yaşındayım ben de çok istiyorum hayırlısı Allah tan..
Ah canım benimde bugun gecikmesinin dört günü olcak aynı durumdyz yasadklrmz cok benziyo cidden ama sanırım kırmızıları gorursem bu saaten snra cok uzulrm 26 gunde bir adet oluyomussun sen kacıncı gun yumurtladın merak ettm yumrtladn lafı nekadr itici gelsede kulaga :KK70: ben 18 gün yumurtladım

X