Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bekle bakalım tatlım adet günü bi gebelik testi yap :) ama pahalı gelmezse erken gebelik testide yapabılırsın bi kaç gün önce bellı oluyomus ben bugun yapacaktım ama eşim boşver yarım kan testi yaptıracagız zaten hamile değilsen zaten bugun adet olursun dedi :KK12:

Aynen canım sonucunu da bize bildir mutlaka :)
Evet cnm pik yapmis dogru cikti 24 saat icinde catlar dedi dr 4 tane yumurtam vardi ama 3 tanesi 22ml cok iyi dedi dr sordum ovulasyon zamanindasin tam simdi dedi yani yuzde yuz dogru gosteriyor test simdi iynemi oldum bakalim dr gerci bu aksam iliski yarin bos ondan sonraki gece iliski dedi utandim soyleyemedim esim bu gece mesaide die rabbim sen buyuksun ins guzel haberler alirim sarin sabah gelecek esim elimden de bir gelmiyor iyice strese girdim ywmin ederim

Evet cnm pik yapmis dogru cikti 24 saat icinde catlar dedi dr 4 tane yumurtam vardi ama 3 tanesi 22ml cok iyi dedi dr sordum ovulasyon zamanindasin tam simdi dedi yani yuzde yuz dogru gosteriyor test simdi iynemi oldum bakalim dr gerci bu aksam iliski yarin bos ondan sonraki gece iliski dedi utandim soyleyemedim esim bu gece mesaide die rabbim sen buyuksun ins guzel haberler alirim sarin sabah gelecek esim elimden de bir gelmiyor iyice strese girdim ywmin ederim
Tatlım bak ne güzel işte tamda dediğiniz gibi cıktı cok şükür. :) sen takılma sabah keyfini çıkarmaya bak :) hem meside olması daha iyi eşinin spermleride cok olmuş olur veee unutma sabah ilişkiye girmeden sert bi sade kahve içir ki sperm haraketliliği artsın :) kahvem yok diye içirmemezlik yapma marketten al :)

Tatlım bak ne güzel işte tamda dediğiniz gibi cıktı cok şükür. :) sen takılma sabah keyfini çıkarmaya bak :) hem meside olması daha iyi eşinin spermleride cok olmuş olur veee unutma sabah ilişkiye girmeden sert bi sade kahve içir ki sperm haraketliliği artsın :) kahvem yok diye içirmemezlik yapma marketten al :)
:)tmm cnm tsk ederim bilgiler icin ins seninde su cumanin yuzu suyu hurmetine guzel haberlerini aliriz sen test yaptin mi cnm bu arada ikiz olma sansi varmis ucuzde olabilir dedi dr :))hayirlisi olsun bakalim bekleyip gorucez ay sag kasigim acayip agrimaya basladi iyneden sonra ne zaman catlar bu yumurta su herifi bir elime gecirsem geberticem yaa uyuz beni deli etti senin yumurtlamandan biktim hatun bu ne boyle her ay yumurtluyorsun zorlama artik zamana birak diyor her seye ben kosturuyorum o oturdugu yerden bile sikayet ediyor yaaa dedim cocuk olunca herkes kendi yoluna o zaman :KK48::KK48::KK48:

Ben dün yaptım cok cok silikti ve sonradan gördüm şimdi eşim bugun bi rane almış onu yapcam saat 5 gibi haber ederim :) yarına kadaar adet olmazsam kan testi yaptırcam tatlım :) inşallah vardır tatlım inşallahhh bırak şu herifleri insanın gıcık ediyolar :) benımkıde bazen benı sınır edıyo hanfendinin özek günlerine göre ilişki yaşıyoruz diyo ama cocuk cocuk diyede yırtınıyolar :)

Ben dün yaptım cok cok silikti ve sonradan gördüm şimdi eşim bugun bi rane almış onu yapcam saat 5 gibi haber ederim :) yarına kadaar adet olmazsam kan testi yaptırcam tatlım :) inşallah vardır tatlım inşallahhh bırak şu herifleri insanın gıcık ediyolar :) benımkıde bazen benı sınır edıyo hanfendinin özek günlerine göre ilişki yaşıyoruz diyo ama cocuk cocuk diyede yırtınıyolar :)
Bütün kocalar mı böyle acaba? benimki de aynı, bişey yapmıyo ben uğraşıyorum hep ama istiyo o da bekliyo, ben farkediyorum. Adetime yakın ilişkiye bile girmiyoryz yazık, bişey varsa düşmesin etmesin diye :)

benım adetımın 11 gunu yaptıgım ovulasyon testındekı sonucum bu sekılde
1.jpg
1.jpg

bugun 16. gunum ve sonucum bu

2.jpg

pik için 11 gundekı koyuluk yeterlımı ?

Tatlım git gide koyulaşmıl ama tam koyu değil bu akşamda bir yap bakalım ama 4 saat öncesinden sıvı alma resimlerden acık görünüto

20170120_183951-1.jpg kizlar kasiklarimdaki agri mutis derece artti test boyle aimdi yaptim simdi ben bu gun catlatma iynesi oldum bu iyneyi oldugum icin test silinme olmayacakmi nasil anliycam ben catladigini catlatma iynesi olunca cif cizgi cikarmis aksam daha koyu bu arada sabahkinden

Cok iyi bilirim o negatif tum hamilelik belirtileri oldu hastaneye gidip kan verdim o kadar emindim ki hamile oldugimdan negatif gorunce yikildim ne zor her ay bekleme bir umut diyip kurban oldugum allah isn bizi tez zamanda mucizelerimize kavustursun. Amin

Kizlar benim agrilarim. Hala devam ediyor herifi sabah yakaladim birliktelik oldu:)) simdi aksam yapmayip yarin aksam mi yapsam yoksa bu aksam da mi yapsam dun 2 de catlama iynesi oldum ama 4 yumurta da catladimi ki

X