Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kumrusumru canım senın hiç belirtin oldu mu ?
Var canım belirtilerim . Mesela belim çok ağrıyor eğilirken vs . Su gibi krem beyaz akıntım vardı 1 haftadır günlük pet kullanıyorum o derece . Kasıklarımda ara ara sızı oluyor hatta ben ayaklarımı üşüttüm diye düşünüyordum . Afedersin idrar rengi çok koyu ve kokulu . Göğüslerimde çok değişiklik yok sadece uçlarına dokununca sızlıyor hafif . Çok uykum var 1 haftadır erkenden uyuyorum ve sabah uyanamıyorum göz kapaklarım düşüyor uykudan . Ben bunları yaşadım hala da yaşıyorum cnm . Bugün biraz bulantı oldu yemek istemedi canım . Senin var mı belirti ???

Ya benım söyle benımde kasıklarım ve belim aynı eğilirken ağrıyo düne kadar akıntım vardı akıntım kesildi. Bide göğüslerim cok ağrırdı bu ay ne ağrı var ne başka bişe sadece sağ göğsümün ucu cok hafif ağrıyo

Bu arada ben şimdi yine örnek olsun diye ovülasyon yaptım şimdi bata 4 gün var .demek ki kıpkırmızı çıkmasına gerek yok hamileyim ve silik göründüğü üzere ovülasyon
Canim hayırlı olsun bende bugün ovulasyon yaptım senin çizgilere yakın çıktı inşallah hamileyimdir bata 4gun var

Kizlar bende bugun ovulasyon testine basladin adet tarihim 7ocakti testi yaptim ve bu sonucla karsilastim tecrubeli arkadaslar bana yardimci olabilirlermi

Bak böyle olması gerekıyo sen gene koyu görürsen bize at fotosunu ben benımkını atım sana
Aaa evett maşallah senin ki bayâgi kizarik benim daha 10.gunum ondan belkide siliktir 28gunde bir adet goruyorum.7aydir bebis icin ugrasiyoruz rabbim isteyen herkesn kucagini bos birakmasn

Aynen canım eğer gelinde varsa hegün yap bak ben hep 31 yada 1 inde yunurtalama sanıyodum bu ay 5 ocakta yumurtladım dünde test yaptım minnacık bi cizgi cıktı ama emin değilim bu akşam bidaha yapcam gebelik testi

Ayyy hadi insallahhh bebis haberini aliriz evet yaa allahin hikmetine sual olmuyor bende aylardir deniyorum ama sonuc husran oluyor her ay yeniden umut diyoruz dualarimiz bosa cikmaz insallah bu ay rahim filmide cektirdim cok sukur tuplerim acik cikti ama dermoid kistim var buyuk bayagi ilaclada dusen kist deil icinde yag kil ve kikirdak dokulari var gebelige engel degil dediler ama olmuyor bakalim artik umutlanmakta istemiyorm artik elimde 5tane daha var hergun yapayim

Kizlar duzensiz adet oluyorum bu gun adetimin 9. Gunu sabah yaptim bu testti daha var dimi kirmizi olmasina

Canım ben ya sıkma canımı herşeyin hayırlısı benımde adet gecikeli 3 gin olacak bugun ama hala hasta oldum testler negatif anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…