Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım bu arada bişe dicem bende adetime 9 gün kalımı ovulasyon testi yapmıştım iki gün üst üste cizgiler kopkoyu idi sonra silikleşti idrar adetim 1 hün geçti bugun test yaptım ama negatif sanırım cok cok silik bi çizgi görüyorum ama hayali sanırım psikilojojik ☺bak burayada yüklüyo. Bakalım siz görevileekmisiniz

Eklentiler

• IMG_2142.JPG
    25,7 KB · Görüntüleme: 132
Amin canım benım Amin inşallah demekki bi kaç gün önce yerleşmiş bebişin sana :) rabbim kucagınıza almayı nasıp etsin inşallahhh
Amin canım darısı sana olsun sağlıkla inşallah .

Bu gebelik testi miiii??? Gebelik ise ben çizgiyi gördüm çok ince.

Ay inşallah canım inşallah ☺☺☺ iki gün daha bekleyıp kan testi vericem inşallah bugun burda acık olan bi hastane yok malesef yarında olmazsam salı günü sabah veririm yarın akşamda bi test yapcam idrar :) eğer gerçekten varsa senle doğumlarımız aynı güne denk gelıyo heralde :)

Senin bata kaç gün kaldı benim 4 gün var . Aynen canım aynı zamanlara denk geliyor . Kan testi yaptırınca hemen yaz sonucunu . İnşallah sağlıkkla kucağımıza alalım Allahım :)

Kızlar Merhaba bende 30 aralıkta catlatma ignesi oldum adetime 3 gun var ovulasyon testini ekledim sizce bu teste göre hamile olma durumum varmıdır ?

Sende gördün demem inşallah vardır tatlım :) bu arada şuan benimde belim kasıgım adet olakmış gibi şuan ağrıyo ama adet ağrısı ile aynı oluyo ayrıca benımde ovulasyon testim silik çıkıyo sıkıntı yapma ona o kadar takılma sen

Bu arada ben şimdi yine örnek olsun diye ovülasyon yaptım şimdi bata 4 gün var .demek ki kıpkırmızı çıkmasına gerek yok hamileyim ve silik göründüğü üzere ovülasyon

Eklentiler

• IMG_4121.JPG
    43,8 KB · Görüntüleme: 177
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…