Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

slvlovehmt slvlovehmt tatlıö neden umut olmadın ger ovulasyon testi hamiliği çıkartcak diye bi kaide yok bende bu akşam aynı senın testinden test yaptıö sanırıö markası bile aynı aynı senınkı gibi cıktı sıkma canını adetini bekle bat 14 ocak mı
13 Ocak canım. Hamilelik testi de yaptım o da negatif daha zaman var tabi

merhaba arkadaslar benim adetimde 4 gun gecti ovulasyon testi yaptim negatif cikti hamilelik testide negatif beklemedeyim .
gecen ay ov. testi pozitif cikiyordu tam 28.gun adet oldum bu ay geciktim ov.testi negatif cikiyor bakalim hayirlisi
hamile arkadaslari cok tebrik ederim darisi basimiza

Benimde 5 ocak yumurtlama oldu 19 ocakta bat günüm . Ovülasyon silikleşmişti 8 ocak ve 10 ocak (bugün )tekrar yaptım gittikçe koyulaşıyor sanki bakalım inşallah doğruyu gösteriyordur . Geçen ay yımurtlama bittikten sonra bembeyaz çıkmıştı ovü testim . İkinci kez yumurtluyor olabilir miyim acaba ??? Yoksa gebelik ile ilgili midir ?

Eklentiler

• IMG_4074.JPG
    IMG_4074.JPG
    49,1 KB · Görüntüleme: 159
Slm kizlar bende gecen ay ovulasyon testi yaptim ama olmadi hem ovu testi yapiyordum hemde dr gozetimi altinda ultrasyon de yumurtaliklarimin gelismedigini soyledi 21 eylulde kurtaj oldum ondan once boyle bir sey yoktu bu ayda klomen kullanicam bu gun adetimin 3. Gunu hormon testleri yapildi her sey normal kistimde yok şükür rabbim ins bu ay nasip eder hangi marka ovu testti kullaniyorsunuz. Kizlar hangisi daha iyi.

Benimde 9. Günde nerdeyse böyle .yukarı koydum foto . Bakalım bende bekliyorum her gün yapacağım . Bugün benimde bata son 8 ama bende hiç berti yok sadece ara ara kasıklarında sızlama o kadar . Sende belirti var mı ?
Hayr hic belirti yok :KK43: bgnde yaptnmi koyulasma varmi?

Benimde 9. Günde nerdeyse böyle .yukarı koydum foto . Bakalım bende bekliyorum her gün yapacağım . Bugün benimde bata son 8 ama bende hiç berti yok sadece ara ara kasıklarında sızlama o kadar . Sende belirti var mı ?
Hem senin koyulasma var belli masallah benmkinddn koyu insallah vardir ikimizdede

Canım hayırlı olsun bu yaptıgın hamilelik testimi :) adetine 4 gün kalımı öğrendin yani :) Kumrusumru Kumrusumru
Evet canım bu gebelik testi adetime 4-5 gün var . 9-10 gün kala ovülasyon yapmıştım bir kaç gün önce fotolarını atmştım . Benim ovülasyon testleri hep bembeyaz çıkardı adete yakın bu ay hep çift çizgi görmüştüm . Kan verdim şimdi sonucu bekliyorım .

Evet canım baktım zateb geçmişe hayırlı uğurlu olsun ☺☺☺☺ kan testi sonucunu da mutlaka haber et tamam mı :KK66: senın bat ne zamandı aralıkta

X