Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar 5 haftalık hamileyim daha 3 haftalıkken ovulasyon testi çift çizgi çıkmaya başladı gebelik testi gölge şeklindeydi ama ovulasyon testi çift çizgiydi. İlk hamileliğimi o şekilde öğrendim.Bugünde merak ettim bir daha bakayım dedim t çizgisi hemen çıktı kopkoyu

Eklentiler

• image.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 150
Ben 2 ay kadar önce doktora gittim yumurtalık tembelliği var bebeğin hemen olmaz dedi hevesim kırıldı açıkcası. Sonra inofolic aldım kullanmaya başladım pcos u tedavi ediyormuş. Sonra hayır tohumu içmeye başladım çift çizgiyi gördükten sonra 3 gece denedik sonra dua nasip oldu çok şükür rabbim herkese nasip etsin.bu forumları çok okudum hamile kalınca bende tecrübelerimi yazacağım diyordum işine yarayanlar olur inşallah

Merhabalar. Yeni katıldım aranıza. Benim ovülasyon testimde resimdeki gibi çıktı. Bütün yazıları okudum o kadar umutlandım ki inşallah gönlümüze göre olur herşey. Sizce gebelik durumu var mıdır?

Eklentiler

• IMG_0923.JPG
    37,5 KB · Görüntüleme: 150
Sen bence hamilesin cnm ins darisi bizim basimiza

Cnm hayirli olsun bebegin bende de yumurtaliklar yavas gelismiyor gecen ay normal ilacsiz yumurta takibi yapti dr yumurtaluklar gelismedi hic bu ay 8 ocakta adet oldum ve ilacli tedaviye basladim pazartesi adetimin 9. Gunuydu 3 tane guzel yumurtan var dedi bakalim persembe gene gel dedi sanirim catlama iynesi verecek ins bu ay tutar rabbim utanditmasin kurvan oldugum yuzumuze baksin melegim gelsin artik

İnşallahhhh. Hepimize Allah gönlümüze göre versin. Ama iki çizgi olması ve t çizgisinin çok koyu olması hamileliğe yorulur değiş mi
Formu nerdeyse bastan sona okudum cnm senin gibi olupta hamile kalan cok yani sonucu pozitif olan cok ina mevlam guzel haberler almayi nasip etsin cnm benim

Bak cnm bu arkadas hamile senin gibiydi ins sende hamilesindir

Yaaa inşallah . Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin . Herkesin duaları kabul olsun . Birbirimizin için dualar edelim. Ben hepiniz için duacı olacağım
Saol cnm sende allahin izniyle güzel haberle geleceksin bak gor arkadasim

İnşallah. Hepimiz iyi haberlerle gelelim. Bunun benzeri olanlar ya da gebeliğini öğrenenler paylaşsın ki mutluluğumuz artsın

Merhaba arkadaşlar
Ben de sürekli burayı takip edip ilk defa yorum yapanlardanım. Benim Bat yarın 5 gün kala ovulasyon testi yaptığımda silik çıkmıştı. 4. Ve 3. Günü biraz arttı bu akşam tekrar yaptım iyice silik çıkıyor. Bu şekilde hamile olan var mı? Çok sıkıldım hüsrana uğramaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…