Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOTEçift cikmasizuas1, post: 49521085, member: 793408"]Kimse yazmayacak mı?[/QUOTE]
Canmm cift çıkması yeterli değil adet günü ikinci çizginin çok koyu çıkması lazm artı her cikanda hamile olmuyo olanda var çıktığı halde olmayan da inslalh vardr testin resmini at değerlendirelim

arkadaşlarım benimde dün regli olmam lazımdı ovulasyn yaptm evde fazladan vardı kopkoyu çıktı bu dmk şmdi :oops:

Merhaba arkadaşlar benim adete 3 gün var bugün ovulasyon testi yaptım sizce umut var mı sanki belirgin gibi geldi bana

Eklentiler

• DSC_4096.JPG
    DSC_4096.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 160
Rabbim kucağına hayırlısıyla almayo nasıp etsin inşallah bizimde olur :) o kadar heyecanlıyım ki olursa da rabbım vercek olmazsada tek sıgınagımız rabbim :)

Peki hiç hamile kaldıgını bilmeden herhangi bi belirtin oldu mu ?

Rabbim kucağına hayırlısıyla almayo nasıp etsin inşallah bizimde olur :) o kadar heyecanlıyım ki olursa da rabbım vercek olmazsada tek sıgınagımız rabbim :)

Peki hiç hamile kaldıgını bilmeden herhangi bi belirtin oldu mu ?
Yok canım ya. En ufak bir belirtim dahi olmadı. Her ay yaşadığım adet sancılarını yaşadım. Adet günümde o kadar sancım oldu ki kesin adet oldum dedim. Adet sivilcelerim bile çıktı. Kasıklarımda bile en ufak bir batma olmadı. Ben uzun süredir hamile kalmayı beklediğim için kendimi çok fazla dinledim En ufak bir belirti olsaydı bilirdim.

Bende de kasık agrısı bide boynumda yüzümde sacımın dibinde sivilceler cıktı normal de cıkmazdı :KK43: bilmiyorum yaa şu 9 gün bi geçse allahın izni ile

Bende de silik çıktı sonra galıba yumurtalama. Geç olmuştu bende her ihtimale karşı değerlendirdim bakalım ne olacak

Kızlar selam bende adet olmadım 5 gün geçti kan testi negatif ama düzensiz adet oluyorum son 3 aydır ovulasyon testi yaptım baya bi belirgin çıktı sizce hamile olma olasılığı var Mıdır korkuyorum tekrar test yapmaya lütfen yardımcı olur musunuz ? Adet belirtim beklenen adet gününden sonra geçti :işsiz::KK12::63:

Kizlar meraba
Bende adet duzensizligi var adetimin uzerinden 3.5 ay gecti bugün gelir yarin gelir derken acaba hamile olabilir miyim diye dusunurken ovulasyon testi yaptim biraz once ve 2 koyu cizgi gördüm sabah ta gebelik testi yapicam ve doktora gitmeyi düşünüyorum Rabbim hayirlisini nasip etsin insallah 4 5 gundur bas donmesi ve mide bulantisi yasiyorum Akintim da bir hayli fazla ve kokusu cok kötü Galiba benim bebegim bana göz kirpiyor

Kızlar bu da benim ovulasyon testim adetime 4 gün var umut yok gibi dimi :KK43:

Eklentiler

• _20170109_212425.JPG
    _20170109_212425.JPG
    24,9 KB · Görüntüleme: 148
slvlovehmt slvlovehmt tatlıö neden umut olmadın ger ovulasyon testi hamiliği çıkartcak diye bi kaide yok bende bu akşam aynı senın testinden test yaptıö sanırıö markası bile aynı aynı senınkı gibi cıktı sıkma canını adetini bekle bat 14 ocak mı

X