Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ARKADAŞLAR MERHABA ;
OVULASYON DÖNEMINDEN BİR HAFTA GECMESINE RAĞMEN BUGUN YAPTIĞIM
OVU TESTI BU ŞEKILDE CIKTI SIZCE NEDEN TEKRARMI YUMURTLAMA OLUYOR ACABA YOKSA GEBELIKMI ?

Eklentiler

• 15591735_10210666438832754_1079457506_n.png
    15591735_10210666438832754_1079457506_n.png
    266,4 KB · Görüntüleme: 211
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım bu ay ovulasyon testi denedim adetimin 13 günü köyü çizgiyi

yakaladım adetime 2 gün kaldı yeniden ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı hamile olma şansım varmı 7 yıldır çocuğum olmuyor 2 düşügüm var kafam çok karıştı
Canım mesajını yeni gördüm ben adet olmuştum o pozitif gibi iki çzgi olan testten sonra, ama çoğu hamile kalanlar pozitif çıktığını söylüyolar belkide doğrudur senin durum ne suan adet oldnmu

Merhaba canım benim şimdilik herşey iyi gidiyor yarın kontrolumuz var nasipse kese görülecek Rabbim inşallah kucağıma almayı da nasip eder iyi yapmışsın benim dediklerimide başla dün saraçoğlu yine anlattı en yakın zamanda iyi haberlerini bekliyorum
Ay maşallah hamileymişsin ya çok sevindim rabbim kucağınıza almayıda nasip etsin :21:

Kızlar ovulasyon testi ile gebeligini ogrenenler var maşallah..bende öylesine yaptım adetim 2 gün geçti ve sulu akintim var hafif kasik ağrılarım var diyerekten..birazda merak tabi..Bu şekilde çıktı..Sizce varmıdır gebelik

Eklentiler

• 20161227_140753.jpg
    20161227_140753.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 181
Kızlar ovulasyon testi ile gebeligini ogrenenler var maşallah..bende öylesine yaptım adetim 2 gün geçti ve sulu akintim var hafif kasik ağrılarım var diyerekten..birazda merak tabi..Bu şekilde çıktı..Sizce varmıdır gebelik

maalesef canım gebelik olanlarda yumurtlama günündeki gibi iki çizgi aynı koyulukta çıkıyor. bu durumda sende yok gibi.
Ama ovulasyon kiti ile gebelik öğrenenler kadar yanılanlarda oluyor. Pek güvenme bence... Gebelik testi yaptın mı?

maalesef canım gebelik olanlarda yumurtlama günündeki gibi iki çizgi aynı koyulukta çıkıyor. bu durumda sende yok gibi.
Ama ovulasyon kiti ile gebelik öğrenenler kadar yanılanlarda oluyor. Pek güvenme bence... adetine ne kadar kaldı.
Adetim geçti canım 2 gün oldu işte..Normalde 21 gunde bir olurdum gecikme olmazdı hiç

Kızlar merhaba bende bu sitede yenıyım ... bu ovulasyon testini bu zamana kadar hiö denedim 5 aydır bebek için çalısıyoruz ama olmadı henuz rabbım ne zaman isterse o zaman olur tabi şimdi sorum ben en son adetimi 15 aralıkta oldum 21 aralıkta bitti. 1 hafta sonra yani dün kahve reng akıntım geldi. Bende heyecanlanıp ne olur ne olmaz test yaptım ama negatif obulasyon testini almak istiyorum bu ay inşallah adet olmamda olursam eğer ovulasyon testını adetim biter bitmez hergün mi yapıcam yoksa zamanları var mı? İlk defa böle bi test duydum çinkü :)

Kızlar merhaba. Ovulasyon testim 6 gündür pozitif çıkınca internetten araştırmaya başladım. Kendimi burda buldum. Ve üçüncü günü yaptığım gebelik testi negatif çıkmıştı. 6. Günü yaptığım ise pozitif. Hastaneye gittim. Kantahlili gebe olduğumu onayladı. Halbuki ovulasyon testiyle korunuyordum. Ve daha 3 aylık evliyim. En az bir sene yapmam diyordum. Hayırlısı olsun. Bu arada ovulasyon testi inanılmaz koyulaşıyor çizgileri gebelikte. Hayırlı olsun bebişi olanlara da. Resimde koyu olan LH testi. Açık renkli hcg testi.

Eklentiler

• IMG_6932.JPG
    IMG_6932.JPG
    32,3 KB · Görüntüleme: 238
  • IMG_6941.JPG
    IMG_6941.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 224
Kızlar bugün 3 gün gecikme ile gittim hastaneye rahim kalinligi 9.4 ve beta 1.65 çıktı ilk kez bu değer çıktı bende..ve hala akintim var ve adet olmadim..Doktora gösteremedm daha sonucu..Sizce yükselir mi

Canım E="eylulperisi47, post: 49483335, member: 798268"]Kızlar bugün 3 gün gecikme ile gittim hastaneye rahim kalinligi 9.4 ve beta 1.65 çıktı ilk kez bu değer çıktı bende..ve hala akintim var ve adet olmadim..Doktora gösteremedm daha sonucu..Sizce yükselir mi[/QUOTE]
Canim yükselen de var yukselmeyende bunu öğrenmenin tek yolu sabırlı olup iki gün sonra kan vermek insallh vardr bizede sonucu mutlaka yaz umut ol

Canım E="eylulperisi47, post: 49483335, member: 798268"]Kızlar bugün 3 gün gecikme ile gittim hastaneye rahim kalinligi 9.4 ve beta 1.65 çıktı ilk kez bu değer çıktı bende..ve hala akintim var ve adet olmadim..Doktora gösteremedm daha sonucu..Sizce yükselir mi
Canim yükselen de var yukselmeyende bunu öğrenmenin tek yolu sabırlı olup iki gün sonra kan vermek insallh vardr bizede sonucu mutlaka yaz umut ol[/QUOTE]teşekkür ederim canım ins adet olmazsam yarın tekrardan bi kan vercem bakalım..inşallAh güzel sonuçlanir da umut oluruz birbirimize..

[QUyaptın canmylulperisi47, post: 49495461, member: 798268"]Canim yükselen de var yukselmeyende bunu öğrenmenin tek yolu sabırlı olup iki gün sonra kan vermek insallh vardr bizede sonucu mutlaka yaz umut ol[/QUOTE]teşekkür ederim canım ins adet olmazsam yarın tekrardan bi kan vercem bakalım..inşallAh güzel sonuçlanir da umut oluruz birbirimize..[/QUOTE]
Ne yaptin canm test yaptirdnmi yeniden

[QUyaptın canmylulperisi47, post: 49495461, member: 798268"]Canim yükselen de var yukselmeyende bunu öğrenmenin tek yolu sabırlı olup iki gün sonra kan vermek insallh vardr bizede sonucu mutlaka yaz umut ol
teşekkür ederim canım ins adet olmazsam yarın tekrardan bi kan vercem bakalım..inşallAh güzel sonuçlanir da umut oluruz birbirimize..[/QUOTE]
Ne yaptin canm test yaptirdnmi yeniden[/QUOTE]
Yok canım ya eşim bir hafta daha bekleyelim dedi..adet olmazsam o güne kadar çarşamba günü tekrar test yapcam

Hayırlısı ylulperisi47, post: 49515299, member: 798268"]teşekkür ederim canım ins adet olmazsam yarın tekrardan bi kan vercem bakalım..inşallAh güzel sonuçlanir da umut oluruz birbirimize..[/QUOTE]
Ne yaptin canm test yaptirdnmi yeniden[/QUOTE]
Yok canım ya eşim bir hafta daha bekleyelim dedi..adet olmazsam o güne kadar çarşamba günü tekrar test yapcam[/QUOTE]
Hayirlisi canm insallh

X