Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Haber vericem inşallah güzel haberler alırız seninde günün gectimi sana çok güzel kürleri vericem bana saraçoğlu dan siteden önerdiler soğuk peres çörek otu yagi hayıt tohumu testere disli aslan pençesi ve civan perçemi ben bunların çayını tek tek sabah akşam 2 saat arayla içtim corek otu yagi nida sabahları aç karnına içtim ama şimdi bıraktım adet olursam yine basliycam maydanoz kürü nu de denerim

merhaba arkadaslar ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandim 2 cizgi ciktigi gunun 1 gun sonrasi iliski oldu 1 hafta gun asiri denedik.. gecen hafta kanda betahcg baktirdim sonuc 2 cikti.
elimde ovulasyon testi var yarin adet tarihim dun ve bugun ovulasyon testi pozitif cikiyor hamilelik olabilirmi acaba gercekten ?

Kan testi yaptırdığınız sonucu doktora gösterin. kaç haftalık, kese var mı? ne yapmanız gerekiyor o söyler. kan testi %99 doğrudur. Ama. ben çok anlamıyorum sonucundan. İnşallah hayırlısı olsun sizin icin

Thesibel hamileyiiiiiiiimmmmmm kanda baktırdım hamilemisimmmm 2 3 haftalık bu arada gerçekten ovulasyon testi ile hamilelik öğreniliyor Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın
Canimm aayyy çok sevindim Allah Ayıpsız özürsüz kucağına almanı nasip etsin. aminnn süper haber. aman dikkat et. yediğine içtiğine. kolunu çok kaldırma çok esneme. perde filan asma. Allah sağlıkla doğum haberini almamızı da nasip etsin.
Haa bu arada bana da tüyo vermeyi unutma:):)
Ben de inşallah önümüzdeki maclara:)

Thesibel hamileyiiiiiiiimmmmmm kanda baktırdım hamilemisimmmm 2 3 haftalık bu arada gerçekten ovulasyon testi ile hamilelik öğreniliyor Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın
Bu arada Derya ovulasyon testiyle nasıl oldu? yani çift çizgiden bir gün sonra mı yoksa aynı gün mü oldu.bunu tam anlayamadım bu testi anlamadım doğrusu.

Amin canım. benim Rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde kucağı. ada almayı nasip eder çift çizgiyi gördüğüm günden itibaren 5 gün ara vermeden çalıştık çok şükür iki çizgide kopkoyuyudu sonra yavaş yavaş siliklesiyor öyle yaparsın sende canım Rabbım en yakın zamanda seninde kucağına sağlıklı hayırlı evlatlar versin Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah iyi haberlerini bekliyorum

canim kan tahlilini acilde acil doktoruna yaptirdim adetime 1 hafta kala ...
siddetli bas agrisindan dolayi gittim acile hamilelik suphem var dedim doktor sonuca bakti gecti adet zamanimi falan sormadi .
zaten yarin adet olmam lazim.
eger olmazsam o zaman gidicem ovulasyon testim 2 gundut pozitif cikiyor suan tek umut veren sey bu. birde ben daha bu ay dogum kontrol hapini biraktim

tebrik ederim canim hayirli ugurlu olsun insallah
adet oncesinde ov. testin pozitifmi cikiyordu baska belirti varmiydi?

Evet canım adetime 3 gün kala ovulasyon testi yaptım pozitif adet günüme kadar yaptım hep pozitif oldu sonra adet olacağım sabah erken gebelik yaptım 2. çizgi silik cikti kanda baktırdım. ve hamileyim inşallah Rabbim sanada nasip eder hamile olma şansını yüksek haber verirsin

insallah canim benim..
yarin adet gunum bakalim beklicem yarin adet olmazsam c.tesi gunu erken gebelik testi alirim bende eczaneden insallah hayirli haber alirim bende

kızlar lütfen bakarmısınız adetime 4 yada 5 gün var 2 gün önce kahverengi ve açık pembe lekelenmem oldu kasık ağrısıyla birlikte bugün avulasyon ve gebelik testi yaptım resimlerini atıyorum bi bakarmısınız gebelik testinde sabah bişey yoktu ama öğlen baktığımda silik çizgi gördüm geçerli değil diyolar ama bilemedim. kanda baktırsam çıkar mı yoksa erken mi resimlerin biri lh öbürü gebelik testi

Eklentiler

• 15387469_10210748449682964_1455743634_o.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 256
  • 15409715_10210748385281354_1688439743_o.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 252

canim bende sendeki testlerden yaptim gebelik testim tek cizgi lh da pozitif cikti yarin adet olmam gerekiyor daha bilemiyorum o yuzden.. bence kan testi icinde bekle ben adetime 1 hafta kala yaptirdim sonuc 2 cikti negatif yani beklemek en guzeli

aminnn canım, kendine çok dikkat et, temizleneyim ben de dikkat edeyim bakalım. ovulasyon testine bizde bulaşalım :) nasip diyelim. tekrar tebriklerr

yani ümitlenmeyin, ama sanki gebelik testinde hayalet çizgi var gibi, ovulasyon testi kimi hamilelerde koyu, kimisinde silik olabiliyormuş, ama gebelik testini soruyorsanız bana kalırsa hayalet çizgi var evet, en sağlamı kan testi, hayırlısı olsun.

merhaba arkadaslar ben bugun regl oldum malesef ve adet oncesi 3 gun ovulasyon testim pozitof cikmisti
kesin hamileligi gostermiyor malesef zaten benim tek tupum var bakalim bu ay yumurta takibine baslicam doktorda 11. gun gidicem hepimiz icin hayirlisi olsun

merhaba, var mı haberler bakalım? ben de nasipse maydanoz kürüne başlayacağım. havalarda soğudu bakalım.
Merhaba canım benim şimdilik herşey iyi gidiyor yarın kontrolumuz var nasipse kese görülecek Rabbim inşallah kucağıma almayı da nasip eder iyi yapmışsın benim dediklerimide başla dün saraçoğlu yine anlattı en yakın zamanda iyi haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…