Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Sabrın sonu selamet bak inşallah kucağına da alırsın

Tebrik ederim canm Allah kucağına almayı nasıp etsin

Kızlar bugün yaptım bu ovulasyon testini sizce bigün yumurtlama günüm mü değerlendirmeliym bugünü daha önce hiç yapmadım da bilmiorm yardımcı olurmusumuz? Acil

Eklentiler

• IMG_0658.JPG
    18 KB · Görüntüleme: 121
Degerlendrceklerdr na can, post: 48830756, member: 749235"]Kızlar bugün yaptım bu ovulasyon testini sizce bigün yumurtlama günüm mü değerlendirmeliym bugünü daha önce hiç yapmadım da bilmiorm yardımcı olurmusumuz? Acil[/QUOTE]
Degerlendr bence canm koyu duruyo adetinn kacnci günü

Degerlendr bence canm koyu duruyo adetinn kacnci günü[/QUOTE]

14.günü bi kaç gündür yapıyorum normalde hiç bu kadar koyu çıkmadı ama buda tam koyu değil gibigeldi kararsız kaldım açıkçası ..cevap verdiğinizin teşekkür ederim canım saol

Degerlendr bence canm koyu duruyo adetinn kacnci günü

14.günü bi kaç gündür yapıyorum normalde hiç bu kadar koyu çıkmadı ama buda tam koyu değil gibigeldi kararsız kaldım açıkçası ..cevap verdiğinizin teşekkür ederim canım saol[/QUOTE]
Rica ederm canm dikkate alinmayacak bi koyuluk degl sen bu haftayı degerlendrceklerdr 28 günde bir adet oluyrsan yumurtlama günün zaten bu haftayı degerlendr ilişkiden sonra yat kalkma insallh guzel haberler alirsin

Tebrikk ederim, hayırlı ugurlu olsun

Merhabalar yumurta takibi yapıyorum ve çatlama olalı 21 gün oldu hala adet yok. 15. Günde kan testi yaptım negatif. Sizce umut var mı. Ovulasyon mikroskobu kullanıyorum ve su an ovulasyon varmıs gibi gozukuyo

Zeeneepp .!.:
Merhabalar yumurta takibi yapıyorum ve çatlama olalı 21 gün oldu hala adet yok. 15. Günde kan testi yaptım negatif. Sizce umut var mı. Ovulasyon mikroskobu kullanıyorum ve su an ovulasyon varmıs gibi gozukuyo
Resim at canm bi degerlendirelm

Merhaba kızlar. Demin burayı okuyodum. Ben de bir yapayım şu ovulasyon testini dedim. Bat'a 3 gün var. Sizce gebelik var mı? Yorumlarınız nedir?

Eklentiler

• IMG_1862.JPG
    36,5 KB · Görüntüleme: 251
[QUOTanlamadım canm epp, post: 48848470, member: 784205"]Sıkıtı şu benimki mikroskop görüntü gönderemiyorum ama resimdeki egrelti otu görünümü var[/QUOTE]
Bunu anlamadım canm bu nasıl test ben kullanmadim hic

[QUOTanlamadım canm epp, post: 48848470, member: 784205"]Sıkıtı şu benimki mikroskop görüntü gönderemiyorum ama resimdeki egrelti otu görünümü var
Bunu anlamadım canm bu nasıl test ben kullanmadim hic[/QUOTE]
Şimdi şöyle oluyo benim ovulasyon testim tükürükten sınırsız kullanımlı bi mikroskop tükürük sürüyosun sonra 3 görüntü olursa anlıyorsun ki ovülasyon var ama ole catallı goruntu yoksa ovulasyon da yok. Kullanımı sınırsız oldugu için çok iyi

GerçektenTE="Zeeneepp, post: 48854321, member: 784205"]Bunu anlamadım canm bu nasıl test ben kullanmadim hic[/QUOTE]
Şimdi şöyle oluyo benim ovulasyon testim tükürükten sınırsız kullanımlı bi mikroskop tükürük sürüyosun sonra 3 görüntü olursa anlıyorsun ki ovülasyon var ama ole catallı goruntu yoksa ovulasyon da yok. Kullanımı sınırsız oldugu için çok iyi[/QUOTE]
Gercekten çok iyi cnm yaptinmi bidaha test

GerçektenTE="Zeeneepp, post: 48854321, member: 784205"]Bunu anlamadım canm bu nasıl test ben kullanmadim hic
Şimdi şöyle oluyo benim ovulasyon testim tükürükten sınırsız kullanımlı bi mikroskop tükürük sürüyosun sonra 3 görüntü olursa anlıyorsun ki ovülasyon var ama ole catallı goruntu yoksa ovulasyon da yok. Kullanımı sınırsız oldugu için çok iyi[/QUOTE]
Gercekten çok iyi cnm yaptinmi bidaha test[/QUOTE]
Kan testim negatif cıktı ya ovulasyon olalı 22 gun oldu adet bitimi 25 gün geçti pkoluyum yoruldum artık

[QUOTEöyle ne yaeneepp, post: 48869681, member: 784205"]Şimdi şöyle oluyo benim ovulasyon testim tükürükten sınırsız kullanımlı bi mikroskop tükürük sürüyosun sonra 3 görüntü olursa anlıyorsun ki ovülasyon var ama ole catallı goruntu yoksa ovulasyon da yok. Kullanımı sınırsız oldugu için çok iyi[/QUOTE]
Gercekten çok iyi cnm yaptinmi bidaha test[/QUOTE]
Kan testim negatif cıktı ya ovulasyon olalı 22 gun oldu adet bitimi 25 gün geçti pkoluyum yoruldum artık[/QUOTE]
Bende oyee ne yazıkki yumurta çok ama fazla gelişmiyor bugün rahden parça alındı incelenecek herşey yolunda olmasına rağmen tüp bebek tutmuuyo sebebi arastrlcak rabbm yolmzu açık etsn insallh

Bende oyee ne yazıkki yumurta çok ama fazla gelişmiyor bugün rahden parça alındı incelenecek herşey yolunda olmasına rağmen tüp bebek tutmuuyo sebebi arastrlcak rabbm yolmzu açık etsn insallh
Amin inşallah. Ben artık anlam veremıyorum. Annem surekli katkı maddeli seyler tüketmekten bilgisayarla kucagımızda oturmaktan ve stresten olmadıgını soyluyor. Cevremde bakıyorum pat diye olan bir sürü insan var o zaman diyorum ki onlar yapmıyo mu. Of of cok zormus bilseydim evlenince hiç korunmazdım 1 sene bosa gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…