Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

AMİİN emE="irmaksene, post: 48223536, member: 779861"]amin inş. allah size de en yakın bir zamanda hayırlısıyla bir evlat nasip etsin. Rabbim sen büyüksün Doğmamış ve doğrulmamış olan Sensin.herkese, tüm annelere doğum (evlat) nasip eyle..(amin)[/QUOTE]
Amiin ecmain caniim insallh

Merhaba , tahmini ovulasyondan sonra 5. Gün kan verirken betahcg ye de baktırmak istedim sonuç 1.20 çıktı(tarih: 20 eylül)
27 eylül idrar testi tek çizgi
28 eylül tek çizgi
Bat ım 29 eylüldü olmadım idrar testi tek çizgi çıktı
Bugün hala adet olmadım test yapmicam dedim ama İnternet'ten ovulasyon ve ultra erken gebelik testi siparişlerim geldi heyecan yaptım ultra erken gebelik testi yaptım yine tek çizgi
Sonra bu topiği buldum Burdaki yazılanları görünce hazır elime geçmişken ovulasyon ben de bakayım t silik Bi şekilde çıktı ama burda Cido17 nin de öyle çıkmış hamile olduğunu gördüm. Onunki ile aynı siliklikte kafam iyice karıştı.keşke bugün kan tahlili yaptırsaydım pazartesi işe başlicam ağır Bi iş Bebek varsa bilsem başlamayacağım

canım aklında kalmasın o zaman yarın git bi kan tahlili yaptır için rahat etsin

canım aklında kalmasın o zaman yarın git bi kan tahlili yaptır için rahat etsin
Kan tahlilini çok erken yaptırmak istemiyorum geçen sene dış gebelik yaşadım her günüm 2 ye katlıyor mu acaba demekle geçti, sürekli kan verdim çok güzel katladı hiç bir sorun yoktu leke geliyordu sadece ben 2 aylık oldum hala Bebek gözükmedi ölümden döndüm aynı psikolojiye girmek de istemiyorum. Aslında ne istediğim belli değil

Kızlar merhaba uzun zamandir takip ediyordum fakat yeni katildim araniza 2 yillik evliyim adet düzensizliğim var maalesef ve ne zaman yumurtladigimi bilemiyorum bu ay hamile olmamdan süphelendim fakat evdeki testler negatif cikiyor hala daha adet olmadim ne yapicam bilmiyorum Daha yeni basladik bebek düşünmeye ama çok stresli birşey gerçekten kendimi ise yaramaz biri gibi hissediyorum ve bu çok kötü bir duygu lütfen ovulasyon testi hakkında bilgi verir misiniz kullananlar ise yaradi mi yardimci olur musunuz

Hoşgeldin aramıza inşallah çok kalmazsın aramızda hemen hamile kalırsın :))
Benim normalde adetimin 2. Günüydü bugün ama hala adet olmadım ultra erken gebelik testi, normal gebelik testi ovulasın testi hepsini yaptım yok kardeşim hiç biri çıkmıyor böyle olunca tedirgin oluyorum . Ya imreniyorum şu adet olmayınca doktora gidip direk keseyi görenleri adet olmadan kaç gün önce başladım bakmaya adet 2 gün geçti hala tek çizgi olur mu ya
Senin adetin geçti mi ? Ovulasın testi adet dönemi koyu çıkanlar genelde hamile çıkmış dene istersen ben de merak ettim şimdi inşallah hamilesindir.

Senin çok erken daha benim son adet tarihim 3 ağustos ve 1 aydir koca damarli dolgulu memelerle dolasiyorum çok ümitliydim fakat testler hep negatif önümüzdeki ay ovulasyon testini denicem bugün gebelik testi yaptim sabah ilk idrarimla fakat sonuç koca bir negatif çok üzücü

Arkadaşım pko mu var ? Benim pko vardı ama ne zamandır günü sekmiyordu ( son 10 aydır doğum kontrol hapı kullanıyordum dış gebelik ameliyatından sonra) 28 günde oluyordum ama benim sadece akıntı şeklinde oluyor öyle bariz ped kullandığım sayılıdır. 1 kere gerçekten adet oldum o ay hamile kalmıştım o da dış gebelik oldu malesef. Bence Bi sağlık ocağına gidip kan tahlili iste . Ya da kadın doğuma gidip iste yani kan tahlili yaptır.inşallah idrar testleri yanılıyordur . İnşallah Hamişsindir.
Bu ay çok gecikme var acaba mevsimsel mi oldu anlamadım ki

8 ağustosta kadin doğuma gittim bebek düşünüyoruz diye ilk defa vajinal muayene oldum öldum zannettim o masada sonra başka bir masada vajinal ultrasona bakti doktor herhangi bi sikintin yok dedi pko olsa söylerdi diye düşnyorum hicbir sıkıntın yok dedi doktor ve kendini çok sıkıyorsun dedi doktorun odasindan cikar cikmaz bayildim bir daha hamile kalmadan doktora gitmemeye karar verdim bu güne kadar gittiğim her doktor bir sıkinti olmadiğini söyledi çünkü psikolojim bi bozuldu noldu bana bilemiyorum inşallah en kisa zamanda mucizelerimiz annelerine tutunur Rabbim o günleri nasip etsin insallah

Merhabalar Bu ovulasyon testiyle gebeligi ilk defa duyuyorum. Benim de adetim 3-4 gun var, elimde de ovulasyon testi vardi yaptim hemen. Bakabilir misiniz acaba gebelik olabilir mi

Eklentiler

• IMG_7741.JPG
    45,4 KB · Görüntüleme: 246

Merhaba

Adet duzensizliginiz icin doktora gidin bence

Ovulasyon testiyle hamile olanlari okudum
Ama bizde olmadi
Her marka farkli yumurta gunu gosterdi bende
Doktorum en son adet sonasi
bir gun var bir gun yok seklinde olursa yumurta gununu kacirmazsiniz dedi
Onu deniycez

Teşekkür ederim paylaştiğiniz için doktor a gittim fakat herhangi bir sikinti görmedi kilo aldim bu dönem iyice bi düzensizleştiği adetlerim soğan kürü varmış ona başladim ve ertesi günü sabah hastalandim bugün 2. Günümdeyim ve çok ağrili geciriyorum birgün bekleyip bir gün yapmayi da nasil planlicaz kocaya hadi kalk bugün yapiyoruz demek nasil olur bilmiyorum

demek gerekiyor
Yoksa zaman gecince tup bebege mecbur kalmaktan iyidir

İyi akşamlar arkadaslar.bende ovulasyon testini denedim.benimkinde t çizgisi çok koyu cıktı.bilgisi olan varmı acaba

İyi akşamlar arkadaslar.bende ovulasyon testini denedim.benimkinde t çizgisi çok koyu cıktı.bilgisi olan varmı acaba
Canim adetine kac gun var adet olacagn zamanı çok koyu ciktgnda gebelik olabiliyor ama illa olacak anlamına da gelmiyor senn insallh vardr ovu testmn resmini atsna

Sevgili arkadaşlar annemlere bile söylemeden size yazıyorum beta:453 çıkdı.Rabbim hepinize burdan hamileyim yazmayı nasip ettirsin özellikler nuraninbebeği sana.9 yaşında oğlum vardı 2 sene önce kimyasal düşük yaşadım ve sebesiz intfertilite ile 2 yıldır uğraşıyordum. Birçok kür denedim bu ay farklı olarak bal polen karışımı yedim ve ovu testi ile yumurtlamayı yakalayamadığım için umut um yoktu.Çok rahattım bu ay neden diyeceksiniz artık uğraşmak yormuştutam tevekkül ettim rabbim sen kısmet edeceksen beni çareye yönlendir sen istediksen sonra herşey olur dedim. Allah bana kucağıma almayı.sizede poz görmeyi nasip etsin..Sevgilerimle

Merhaba gozunuz aydin
Ne guzel haberler bunlar
Bal polen yumurta kalitesi ve sayisi icin iyi diye duymustum
Hangi markanin kullandiniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…