Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Valla ="Busra9288, post: 46486259, member: 751487"]Kızlar 24ncu gunumdeyim 30-35 arası adet oluyorum. Biliyorum çok erken ama dayanamayıp test yapıyorum bi bakar mısınız adete 8-10 gün var
Ben hayalet silik bi çizgi görüyorum ama psikolojik mi acaba[/QUOTE]
Valla canm net gözle bakmakla bir değil ama sanki var gibi ikinci çizgi sabah ilk idrarla bidaha ysp yükle buraya da hadi insallh vardr

slm kızlar bnde cuma günü kn testi yaptırdım 2.1 çıktı ama günüm 3 gün geçti normale göre sizce umutlanmalımıyım

Valla canm net gözle bakmakla bir değil ama sanki var gibi ikinci çizgi sabah ilk idrarla bidaha ysp yükle buraya da hadi insallh vardr[/QUOTE]
Bu da bugün sabahki testim canım yok gibi sanki

Eklentiler

• 20160514_100538-1.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 221
  • PicsArt_05-14-10.15.49.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 213
Canm bu yanma dedgn nasıl oluyo adet ağrısı gibi karnn agriyip yanarak böyle beline böbrek tarafinami vuruyodu benmde öyle bi agrm var yanarak agriyo sağ tarafa adet oldm olacmm gibi karnm agriyo geciyo

Kızlar normalde adetim 25 26 günlerde olur dün 27. Günüm bugünse 28. Günüm yumurtlama testi yaptım öylesine sırf psikolojik olarak test yapayımda gebelik testi öncesi negatifi göreyim diye. Hemde 3 bardak kupa çay içtikden sonra sonuç bu çıktı tamamiyle silik çıkması gerekmezmiydi. Umutlansammı ateşimde 36.9 normalde adet olacağım gün 36larakadar düşer . Böyle ovulasyon testi çıkıpda hamile olduğunu öğrenen varmı

Eklentiler

• 14632186283981484795986.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 227
Canım E="darkgirl1906, post: 46491390, member: 650868"]Kızlar normalde adetim 25 26 günlerde olur dün 27. Günüm bugünse 28. Günüm yumurtlama testi yaptım öylesine sırf psikolojik olarak test yapayımda gebelik testi öncesi negatifi göreyim diye. Hemde 3 bardak kupa çay içtikden sonra sonuç bu çıktı tamamiyle silik çıkması gerekmezmiydi. Umutlansammı ateşimde 36.9 normalde adet olacağım gün 36larakadar düşer . Böyle ovulasyon testi çıkıpda hamile olduğunu öğrenen varmı[/QUOTE]
Canim orta bi değer en iyisi kan testi diğer bütün sonuçlar inan kişiye gore degisiyo

Yanma vardı sanki sıcak biyere demiş im gibi yanıyorum bu gün yine ovuluasyon testi yaptım yine 2 çizgi çıktı hamileyken de denemiş oldum .

Benim adetim geçen ay 14 nisandı.bazen iki üç gün yada bir hafta bile ileri attığı oluyor ... Ovu testinde çift çizgiyi 22.günümde görmüştüm mayısın beşinde görmüştüm... Hamilelik gösterir mi diye test yapmaya devam ettim ama ikinci çizgi hep silik ... Bu ayda olmadı sanırım ((

Kızlar ne alemdesiniz ben Kırmızıyı gördüm bu ay malesef bide ovu testlerim hep pozitifti guvenmemek gerekmis bir sürü de test yaptim valla gitti paraciklar

Kızlar ne alemdesiniz ben Kırmızıyı gördüm bu ay malesef bide ovu testlerim hep pozitifti guvenmemek gerekmis bir sürü de test yaptim valla gitti paraciklar
Çokta umut olmuştur senin için pozitifi görünce üzüldüm canım
Benimde bu ay çalışmalar düzenli oldu amA nasip değilmiş kırmızılar gelmek üzere benimde

Çokta umut olmuştur senin için pozitifi görünce üzüldüm canım
Benimde bu ay çalışmalar düzenli oldu amA nasip değilmiş kırmızılar gelmek üzere benimde
Malesef valla bayada heveslenmistim ama kısmet ne yapalım artık daha test yapmayacağım sanki millet testle mi gebe kalıyor

Kızlar ovülasyon testım pozitiftı adet olmam gereken gunde kan tahlılı yaptım negatıf üatüne 6 gun gectı hala tık yok ben anlamadım bu işi en azından kırmızıları görsem kafam karışmayacak hem yenıden denemeye başlardım o da yok ne yapmalıyım acaba

Bir kaç gün daha bekle tekrar idrar testi yap çıkmazsa doktora git canim benim de geçen ay 7 gün gecikti sonrada kendiliğinden geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…