Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ameliyatı eşiniz ne Zaman oldu acaba

Allahım ne kadar güzel yaa 1,5 senedit beklenen haberi ilk belki biz duyduk HAYIRLI OLSUN CANIM YAA SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

Peki belirtilerini bizle paylaşımısın birde ne kadardır sürüyordu belirtiler acaba

Yani adet sancıları en fazla adetten beş gün önce başlıyor en azından bende öyle oluyo 2 haftadır belini ağrıması enteresan

Peki belirtilerini bizle paylaşımısın birde ne kadardır sürüyordu belirtiler acaba
Bende belirti olarak mens agrisi vardi. Bide her ay psikolojik olarak gelen uyuma hallerim var gibiydi okadar. Mens gunum yada bir gun sonrasinda karin agrima ek olarak belime yorgunluk agrisi gibi agri giriyordu okadar. Hatta gogus hassasiyeti falan hala yok bende ben okadar gogus hassasiyeti bas donmesi falan beklerken

Allahım ne kadar güzel yaa 1,5 senedit beklenen haberi ilk belki biz duyduk HAYIRLI OLSUN CANIM YAA SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
Evet canim ilk sizler ogrendiniz:) ben bukadar zaman bekledim ya, oyuzden beklemenin nasil oldgunu cok iyi biliyorum ve Allahim inslhh isteyen tum herkese en kisa zamanda hayirli saglikli bebisler verir:))

Ameliyatı eşiniz ne Zaman oldu acaba
2 ay once oldu canim esim. Hatta doktor degerleri cok dusuk degil ama isterseniz icimiz rahat etsin onlemimizi almis olalim derseniz yapalim ama bence cok engel durmuyor dedi. Yoksa biz 4-5 ay once olmustuk o ameliyati. Az bi problem bile olsa bence risk risktir, olasiligi yukseltmek gerek diye dusunduk sonradan :)

Benim eşimde 4 ay önce oldu devlet hastanesinde oldu ama

Evet canim ilk sizler ogrendiniz:) ben bukadar zaman bekledim ya, oyuzden beklemenin nasil oldgunu cok iyi biliyorum ve Allahim inslhh isteyen tum herkese en kisa zamanda hayirli saglikli bebisler verir:))
Ne durumdasın kan testi yaptırdım. ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…