Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Adet ağrısı ile gebelik ağrısı aynıymış diye duydum.Pembe akıntı devam etmezseeeee bebiiiişşş yerleşiyoooor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bende yeni ogrendim hamile oldugumu evet akinti yerlesme kanamasi olabiliyor ben bugum kahverengi akintim geldi adet oldum sandim ama devami gelmeyince ovulasyon testi yaptim ikinci cizgi hemn cikti dayanamayip hastaneye gidip kan testi yaptirdim ve sonuc pozitif allahim isteyen herkese nasip etsin insallah. Soru isareti olanlara yardimim olur belki diye yaziyorum. Cunku ben hep burdan bilgilendim. Allahim insallah saglikli sihhatli verir kucagima..

Tebrikleeeeeer :):) inşallah isteyen herkes anne olur.

canım ben yukarıda bi resim ekledim bakarmısın bilgi verirmisin.

Yine de 2.çizgi belli yumurtlamam bittikten sonra denemiştim negatifti hiç az da olsa silik ikinci çizgi yoktu o yüzden şüphelenmeye başladın.

benimde öyle oldu işte canım.adetime 1 gün kala yapınca koyulaştı çizgiler gene.o yüzden 1-2 gün sonra yap demiştim sana

Ben bu ay da kırmızı kartı yedim.

kizlar simdi ben 24 gunde bi adet goruyorum ve normal takvim hesabina gore ayin 3 u yumurtlama tarihimdi o gun hafiften sancim olmustu.. sonra bu konuyu gordum ovulasyon testi aldim dunden onceki gun yaptim cok cok belirsiz sekilde bi cizgi cikti negatiftir vucutta.olmasj gereken lh i gosterdi dedim dun tekrar yaptim ve t cizgisi c cizgisiyle esit cikti simdi benim yumurtlamammi gec takvime guvenmememmi lazim dersiniz.

Canim koyulasma var ama dediklerine gore adet gunune 1 2 gun kala kopkoyu oluyomus. Bende koekumdan yapamuyorum sorma ( insallah bebislerimiz gelmistir hic belirtim yok gerci ama umut iste allah buyuk

canım bu tarz şeylerde olumsuz konuşömayı sevmem ama bi kaç gün önce bende buraya ovulasyon testimi koymuştum.benimde koyuydu.ama dün akşam adet oldum.buna güvenme derim.istersen bi iki sayfa arkada benim testimde bakabilirsin.inşallah vardır ama bebiş.kimisinin oluyor.

Eki Görüntüle 1214326

kızlar bunlarda benim ovü testlerim ben 24 günde bi adet görüyorum nomalde yumurtlama tarihim 4 ağustostaydı geçmiş olması lazım ben bu konuyu okuyunca test yaptım ve böyle çıktı adetime 9 gün var ben aslında yenimi yumurtlamış oluyorum..

Arkadaslar aranızda yenıyım adetıme bır gun var bugun ovülasyon yaptım ıkı cızgıde cok koyu cıktı bunun yanısıra asırı derecede mıde bulantım var ve dıger belırtıler fakat dun kan testı yaptırmıstım negatıf cıkmıstı kafam cok karısık zamanda bır turlu gecmıyor acaba hamıle olabılırmıyım hersey bu kadar hamılelık gıbı gozukurken kan testımın negatıf cıkması moralım bozmustu fakat bugun bu yaptıgım ovulasyon testı tekrar umutlanmamı sagladı sızce nedır bu sekılde olan var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar Merhaba,

Bende aranıza yeni katıldım.1.5 yıllık evliyim çocuk istiyoruz fakat olmuyor yaklaşık 9 aydır tedavi oluyorum bu ay ilaç kullanmadım ovulasyon testi deniyorum bugün adetimin 15.günü fakat çizgi hala silik çıkıyor adet döngüm 32 sizce yumurtlama olur mu bu ay acaba daha günü var mı çatlaması için çok umutsuzlanıyorum artık

bence kan testin sonucu kaç çıkmıştı..eğer 0.5 ise hamile değilsin yok 0.10 ve üzeri ise gebesin..kan testi asla yanılmaz

bende yarın ovu testi yapcam bakalım koyumu yoksa açıkmı..perşembe adet günüm anlarız ozaman güvenirliğini..

Kızlar ne olur bana bir yardımcı olun bu gün 31. Gün yani adetim geçti birinci test geçen hafta yaptığım ovulasyon testi yani yumurtlama bittiğini söylüyor diğeride dün gece yaptım çift çizgi çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…