Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canımm inş senin ilk bebek mi, incir kürü çok yapıyor ben adet olaym yapacağım inş..dualarımdasınız hep yılmak yok :)

Sizde ve eşinizde problem yoksa bence 2-3 ay bekleyin hsg den sonra. Alternatif tedavi yöntemlri araştırabilirsiniz.
Esimde skinti var bizde o yuzden bilemiyorum tabi biz tup bebek tedavisune basliyoruz bende ona gerek kalmadan olsun istiyorum biraz korkuyorum cunku artik yoruldum 3 asilama gecirdim ozelde devlet raporlu olmadigi icin tip fakultesi tekrar asilama sonra tup bebek yapacaklar ozel hastanede 1 denemesi 6 bin tl benim butcemi asiyor ve bu yuzden ayni islemler zaman kaybi geliyor kendiliginden allahim lutuf etse keske cok istiyorum

canım eşinde ne sıkıntı var, morfoloji veya canlılıksa tedavi yolları var, birde sperm dna sına baktılarmı

İnş
Gebelik testim negatif ama ovulasyon testim pozitif hamile miyim
inşLlah hamilesindir canım herkeste farklı olabiliyo beni de gebelik testim negatif ovi.testi pozitif yarın adet günüm ağrışarım başladı benim ümidim kalmadı, bu aydan sonra adet gecmeden hiçbir belirti test te hiçbirşeye acaba demiycem, kendimize yükleniyoruz :))) inş sen hamilesindir benim kasık ve bel ağrım başladı sabaha adetli uyanırım hayırlısı olsun inş.

Selam kızlar sabah yapmış olduğum novu testime bakarmisinız adetime son 3 gun var.
Yardımcı olurmusunuz...Sizce nedir..

Kusura bakmayın kızlar sorun oldu..

Eklentiler

• 20151114_132416.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 145
  • 20151114_132411.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 146
Merak ettim resim leri ama görünmüyo bende sadece yazını görüyorum bendemi bir hata var ?

Benimkide bir kaç gündür bu şekil çıkıyor, dün adet olmam gerekiyodu olmadı. Bügünde olmadım idrar testi yaptım negativ anlamadım yarında yarın tekrar idrar testi yapıcam dün ve bügün ayakları. Üşüyor ara ara adet ağrılarım oluyo göğüslerim şiş ara sıra sızlıyo ama test negatif yarın ola hayrola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…