Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

dediğim gibi ovulasyona takılmayın, çünkü ovulasyon beta yı lh gibi algılayıp pozitiflik veriyor oda hassaiyetle ilgili olduğu için testin markasına göre değişiyor. beta hcg testi en güvenilir ve bence adetin geçmesini bekleyin çünkü çok yıpratıcı oluyor, bu uzun bir süreç olduğu için sağlam olmak lazım :KK43: belirtilerde kşiden kişiye göre değişiyor birde adet belirtisi ile aynı olduğu için ayırt etmek zor umarım hamilesinizidr..
inşallah canm benım umarım en kısa zamanda hepimiz kavusuruz

Öyle mi diyorsun canım İNŞALLAH çok teşekkür ederim ağzından bal damliyor valla 2-3 gün sonra kan testi yaparım bakalım hakkımızda hayırlısı sagliklisi olur INSALLAH
canım için rahat olsun 3 tane hamilelik geçirdim inş değerlerinde güzelce yükselir,akıntıdan bahsetmişsin onu mutlaka dr na danış mantar veya enfeksiyon varsa sıkıntı yaratır, allah tamamına erdirsin inşş

Hanimlar bi bakarmisiniz lutfen ovulasyon testlerim 27. Gunumdeyim sizce durum ne ?????? Lutfen cevap yazin

Eklentiler

• 20151109_120722.jpg
    20151109_120722.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 174
  • 20151109_120722.jpg
    20151109_120722.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 167
  • 20151108_123906.jpg
    20151108_123906.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 171
  • 20151109_120050.jpg
    20151109_120050.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 168
Kasık sancısı var Afedersiniz ama bazen de gaz sancısı gibi ağrı oluyor anlık geçiyor sonra Yesilimsi akıntı da var onu anlamadım
bence hemen doktora git yeşilimsi akıntı ya kist yada enfeksiyona işart yeşil akıntı kötü derler hadi cnm bi git bebek varssada tehlikeli bi durum

bence hemen doktora git yeşilimsi akıntı ya kist yada enfeksiyona işart yeşil akıntı kötü derler hadi cnm bi git bebek varssada tehlikeli bi durum[/QUOTE
yeşil akıntı yla ilgili yazı okudum beyaz akıp oksitlenmeyle aktiktan sonra rengi yeşile donermis benim de öyle sorun yoktur İnşallah ya korktum şimdi kan testi için adetimin geçmesi gerekir mi

Hanimlar bi bakarmisiniz lutfen ovulasyon testlerim 27. Gunumdeyim sizce durum ne ?????? Lutfen cevap yazin

Benim testlerde aynı seninkine benziyo ve adetime 3-4 gün var ayni resimdeki koyulukta cıkıyo bügün yapmadım yarın tekrar yapmayı düşünüyorum inş. Hamilesindir ve,steye. Herkes
Gebelik testi testi yaptınmı ?

Benim testlerde aynı seninkine benziyo ve adetime 3-4 gün var ayni resimdeki koyulukta cıkıyo bügün yapmadım yarın tekrar yapmayı düşünüyorum inş. Hamilesindir ve,steye. Herkes
Gebelik testi testi yaptınmı ?
Dun yaptim canim cikmadi benim reglime 4 yada 5 gun var cok merak ediyorum koyulasma olunca gebelik oluyomus bende koyulasma varmi anlamaya calisiyorum

Koyulaşma var benimkşde aynı senin resimler gibi hatta dün eklemiştim ama bilmiyorum bazen yanıltıyo diyenler olduğu için heveslenemiyorum

İnş. Tuanam çok dua ediyorum bak bende şimdi resim yüklğycem koyulaştığını görebilecekmisiniz bende merak içindeyşm
Lakin ne adet belşrtisi nede gebelik belirtisi hiç birşey hiss etmiyorum bğgün sadece bügüne kadar ara ara kasık bel ağrısı batma oldu ama bügün bile yok inş. Belirti olmadan hamile kalanlardan oluruz

İnş. Tuanam çok dua ediyorum bak bende şimdi resim yüklğycem koyulaştığını görebilecekmisiniz bende merak içindeyşm
Lakin ne adet belşrtisi nede gebelik belirtisi hiç birşey hiss etmiyorum bğgün sadece bügüne kadar ara ara kasık bel ağrısı batma oldu ama bügün bile yok inş. Belirti olmadan hamile kalanlardan oluruz
BENDE AYNYM CANM SIZLE ŞUAN HİÇBİ BELIRTIM YOK 2 GUN VAR ADETIME HEP AKINTI BASLARDI KOYU VE YOĞUN SEKILDE ADETE YAKIN AMA ŞUAN TIK YOK ÇOK ŞÜKÜR UMARIM HASTA OLMAYZ

X