Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Insaallah olmayiz ovu yapiyormusun koyulasmis olmasi lazim seninkinin
4 gün kala yaptm canım silikti ama belırgın sılık normalde adete yakın yapardım hıc o kadar olmazdı bıde 3 gün kala yaptım ovu onda hıc gozukmuodu 2. çizgi anlam veremedim valla herkesde cıkartmayabılıyo ovu gebelıgı dıe bılıorm ama....

01.11. De yumurtlama günüm ve sonrası sizce koyulaşma varmı bügün yapmadım

Eklentiler

• image.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 183
var gibi 17 sinde mi yumurtlamıs oluosn bu teste gorre?
16 sında yumurtlamış oluyorum ben 14. Gün sanıyordum 16-17 ovi. Günleri sonrasında acılma var ve dün ve önceki gün koyulaşma var daha önceki ayda yaptığımda böle cıkmıyodu hep silikti o yüzden dıkkatımı cekti aslında beni ovi testine sğrükleyen sebeb adetşn 19. Günü kasıpma çok derşn bişeyin batması oldu bunun dışında hiç bir belirtimde yok

kaç gününvar canım bide gebelik yap istersen ewet koyulasma cok belli inş vardr

Ben 4 aylık kür uyguladım bu ay beklentim bu yğzdende yüksek ama bilmşyorum inş. Vakti gelmiştir

Defne su gebelik testi evde yok ve şimdilik almak istemiyorum :))) kendimi tutuyorum aslında adet döngüm 28 di ama kürlere başladım son 3 ay adet döngüm 25 olmuştu yani ya bu ayın 11de yada 14 de bilmiyorum

ne kuru uyguladın ? bende adt olursam yıne hsg ye gıdıcem
Eşimdede bendede sorun yok amahamile kalamadım bir yıldır bundan önce hamile kaldım ama erken doğumlakaybettim 1 yıldırda olmuyo.
Kürü düzenli uyguladım soğan kürü ve 2 ay testere dişli aslanpencesi cayı ( 1 hafta ara vererek) ve bu ay çörek otu bal tarcın yapıp Rabbime dua ettim inş. Cabalarımız boşa gecmez eşimede keciboynuzu yaptım düzenli ve hep taze derdi veren Rabbim dermanınına veriyor bize düşen sebeblere sarılmak inş. Hamileyizdir

inşallah canm benımde esımde varıkosl var kürlerle duzelttık cok sukur duzelınece hala olmayıncada rahım fılmıne karar verdık hayırlısı olsun hakkımzda...

yk canım değilim ve hala adet olmadım tüp bebek merkezine gittim sorun da yok bekliyorum,geçen aylarda adet oldum diye üzülüyordum şimdide olmuyorum diye üzülüyorum yani beterin beteri varmış.stresden olduğunu düşünüyor dr

Evet stres etkiliyo malesef, bendede sorun yoktu lakın yinede kürlere sarıldum birşey vesile olur diye, Rabbim nasip edecektir bundan iüphem yok biz sabır ve ümitle şifamızı aramalıyız bıkmadan usanmadan, sabırla kürler yapıyorum inş. Vesilem olmuş olur bu ay ister şstemez dahada umutşuyum olmassada tekrar bal- tarcın - çörek otuna devam edecem pozitif gaberi alana kadar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…