Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Boşa ümitlenmekte istemiyorum herkeste farklı sonuclar cıkıyo bakalım bizde nasıl sonuc olucak ovi.testleri bitirmek istiyorum birdahada almam resmen kendimi germiş oldum :))) son 3-4 gün heycanlıydım dün ve bügün adet günüm olduğu halde idrar testi negatif olunca haliyle stres yaptım adetlerim gecikmez biliyorum neden olmuyorum bilmiyorum belkide bu ay ovi. Testi yüzünden sadece gebeliğe odaklandım ve stresten gecikiyodur.
İnş. Dahada koyulaşırda hamile kalırsın canım çok ümitlenme ümitsizde olma :)))

Canim insallah hayırlısı olurda bilemiyorum.geçmiş zamanda adete 5 gün kala denedim silik ti 3 gun kala yapmıştım böyle olmamıştı. Simdi ise şaşırttı beni

Canım ya aynı ben gibi olmuşsun bende gecen ayda adete yakın yaptığımda çok silik ve inceydi ama bu ay böle net çizgi görünce heycan yaptım sonuc nolucak bilmiyorum henüz adet olmadım inş. 9 ay olmam ve isteyen herkese Rabbım nasip etsin inş.

Canim adetin biraz geçiki yor bu günle 2 gun yani..inşallah güzel haber alırsın. Aynı ağrılar bende de var bilemiyorum allahım herkese nasip etsin

Canim sen çok stres yapmışsın anlıyorum seni üzme kendi sonra adeti geçiliyor

Canim adetin biraz geçiki yor bu günle 2 gun yani..inşallah güzel haber alırsın. Aynı ağrılar bende de var bilemiyorum allahım herkese nasip etsin

İnş canım burda resim eklemiştim bi kac sayfa geride eğer gebe kalırsam burya yazarım inş. Rabbim ümitlerimizi boşa cıkarmaz duadan başka bişey elimizden gelmez vakti geldiyse Rabbim nasip edecektir inş.

Ay inşallah canım bu seferde adet olacağım diyorum üzülüyorum..sora geliyor kırmızılar gitsin kırmızılar..sonra bekle yumurtlama yi ümit ümit sonra hüsran. ..çok yıprAtıciy mis onu iyi ogrendim

Ay inşallah canım bu seferde adet olacağım diyorum üzülüyorum..sora geliyor kırmızılar gitsin kırmızılar..sonra bekle yumurtlama yi ümit ümit sonra hüsran. ..çok yıprAtıciy mis onu iyi ogrendim

Gercekten zor bir sürec şimdi bende adet olayım bitsin tekrar baştan derken yoruldum Allahım aratmasın bizede versin inş.

İnş canım burda resim eklemiştim bi kac sayfa geride eğer gebe kalırsam burya yazarım inş. Rabbim ümitlerimizi boşa cıkarmaz duadan başka bişey elimizden gelmez vakti geldiyse Rabbim nasip edecektir inş.
Duadan Başka çare varmi..inşallah canım takiptekyim..herkesin isteği neyse Rabbim en kisa zaman gerçek leştir..Rabbim.

Suan itibariyle adet oldum niyetliyi dim ona mi üzülmeyim umuduma mi üzüldüm ..Rabbim hayırlısı I versin..takdir allah..

Üzülme desemde insanin elinde değil canım yaşadığın şuanki ruh halini inan anlıyorum ümit etmekten duadan başka bişe gelmez elimizden en güzel vakitte Rabbim hepimize nasip etsin inş.
Ovi.testi insanı ümitlendiriyo bende olurum yarın herhalde Rabbim ol dediyse olur herşey bahane canım bu arada Allah kabul etsin oruclarını

Ovulasyon testi pozitif idrar testi negativ adetim 4 gün gecti gecikme en fazla 2 gün olurdu yarın tekrar idrar testi yapıcam.
Ovulasyon testi pozitif ama çok çok koyu değil umutlanmak istemiyorum ama umutsuzda değilim inş.. Hamileyimdir Rabbim umutlarımızı boşacıkarmasın

Bazen ümitsizlik doruk noktasına ulaşıyor. Normalde yarın adet olmam lazım ama hiç belirti yok. Bu arada gebelik testi yaptım ama negatif çıktı

Bazen ümitsizlik doruk noktasına ulaşıyor. Normalde yarın adet olmam lazım ama hiç belirti yok. Bu arada gebelik testi yaptım ama negatif çıktı

Karnımda da öyle bir şişlik varki anlatamam. Hiç olmazken bir de kabızlık çıktı. Off bir uyusam bir uyansam beş gün geçmiş olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…