Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yine dayanamadım hem ovulasyon hem de gebelik testi yaptım ikisi de o kadar silik ki göz yanilmasi yaşıyorum sandım :mad::mad::mad::KK34::KK34::KK34:

Eklentiler

• 20151109_104945.jpg
    20151109_104945.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 213
o zaman bebiş olabilir canım ovulasyon testine bakma sen sonucta gebelik ogrenmeye calısıosn sabah tekrar et
Sen gördün mü canım silik cizgiyi ben şu anda gözlerimi sorguluyorum da resmen benden başka gören var mı diye merak ediyorum açıkçası

benim ovuda cok silik çıktı ama hiçbi adet belrtm yok
dediğim gibi ovulasyona takılmayın, çünkü ovulasyon beta yı lh gibi algılayıp pozitiflik veriyor oda hassaiyetle ilgili olduğu için testin markasına göre değişiyor. beta hcg testi en güvenilir ve bence adetin geçmesini bekleyin çünkü çok yıpratıcı oluyor, bu uzun bir süreç olduğu için sağlam olmak lazım :KK43: belirtilerde kşiden kişiye göre değişiyor birde adet belirtisi ile aynı olduğu için ayırt etmek zor umarım hamilesinizidr..

var gibi geldi bana sen tekrar yakından çek at, inş vardır zaten adete 2 gün varsa böyle çıkması normal
var gibi geldi bana sen tekrar yakından çek at, inş vardır
var gibi geldi bana sen tekrar yakından çek at, inş vardır zaten adete 2 gün varsa böyle çıkması normal
Gönderiyorum canım üstünde preg yazan dün yaptım diğerini bugün ikisi de gebelik testi

Eklentiler

• 20151109_111509.jpg
    20151109_111509.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 179
X