Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ben ovilasyon testi yaptım böle çıktı adetim 4gün gecikti idrar da negatif çıktı hamile olabilme ihtimalini varmı acaba

Eklentiler

• IMG_20151004_131856.jpg
    IMG_20151004_131856.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 259
10 gibi yapmaya dusunuyorum iyi olur mu acaba

hergün akşam üstü 4 yada akşam 6 da yap canım benim bildiğim gece 10 pek önerilmiyor akşamüstü 4 en ideali bence ben yaptığım zaman hep öyle yaptım 3 saat önce de sıvı almicaksın canım

Ben ovilasyon testi yaptım böle çıktı adetim 4gün gecikti idrar da negatif çıktı hamile olabilme ihtimalini varmı acaba
Bir grupta boyle olunca hamile olunabilecegini okumustum canim ama kan testi yaptirsan daha kesin sonuc alinir. Allahim gonlune gore versin inss

Kizlar bat a 6 gun var son 3,4 gundur yaptigim ovulasyon testleri hep boyle cikiyo.herhangi bir belirtimde yok gogus agrisi akinti gibi,kafam karisti bu ne oluyo :110:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 254
gözün aydın canım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin rabbimm benimde 4 gün var adete idrar testi yaptım negatif ya siz tam olarak yum gününüzün adetin kaçıncı günü olduğunu biliyormusunuz bide normalde kaç günde bir adet olursunuz

asygünüm post: 42915969 .!.:
gözün aydın canım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin rabbimm benimde 4 gün var adete idrar testi yaptım negatif ya siz tam olarak yum gününüzün adetin kaçıncı günü olduğunu biliyormusunuz bide normalde kaç günde bir adet olursunuz
Yumurtlama günüm normalde adetin 14. Gunu oluyor ama bu defa 2 gun erken oldu belki de o yuzden testlerde pozitif sonucu erken gordum :) ovulasyon testi yaptiniz mi hic?

Simayus eger yumurtlama probleminiz yok ise siz kesin hamilesiniz. benim regle 5 gun kala koyu cikmaya basladi hala cok koyu 5 gun kala gebelik testim de pozitif cikmaya baslamisti. Dun kan testi yaptirdim degerim 635 cikti.
idrar testi 5 gün kala mı pozitif cıktı ben idrar yapıyorum negatif cıktı 6 gün gecti:KK1:

1444238293852.jpg
Kızlar bat 14 ekim sizce bu ne kadar dgru ovulasyon testi yaptm ama bu aya yumurtlamam erken oldu 12 günde kask ağrım akintmdan anldm aşırı derecede kasklarm agritmsti bugün de bu testi yaptm nolur yardm edn

Eki Görüntüle 1650333 Kızlar bat 14 ekim sizce bu ne kadar dgru ovulasyon testi yaptm ama bu aya yumurtlamam erken oldu 12 günde kask ağrım akintmdan anldm aşırı derecede kasklarm agritmsti bugün de bu testi yaptm nolur yardm edn
ovulasyon testi yapmaya devam edin bi onceki gunu gore koyulasma fark ederseniz gebelik var demektir. Bunu hem kendimde gordum hem de forumda bu konuyu cok arastirdim ovulasyon testi pozitif olanlar yumurtlama sorunlari yoksa kesinlikle gebe oluyorlar.

X