Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

yaa çok tatlısın ya :) neşelendim senle konuşunca evet canım 23 de dahil 6 gün yaptım bugünde yaptım hiç çifti yakalayamadım ovu testi de bugün bitti zaten

evet o zaman erken ovulasyon olmadiysan (8-23 eylul arasinda), daha ovulasyon olmadin demektir.. bu ay adetin gecikicek gibi.
neyse ovulasyon olacaksan eger calismalara devam etmen lazim :) yatak odasina kirmizi mum lazim yani. malum bebek anca oyle oluyor ahahha

Kızlar merhaba adete 4gün kaldi, ekte ki resme gore sansim ne :)

Eklentiler

• IMG_20150929_182751.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 276
Sen nasıl Bi şeysin arkadaşım:) bayram bayram iyi geldin valla her ne kadar tanımasam da güzel yüreğinden öpüyorum
Canım merhaba ben adet oldum. Bu ovülasyonla deneyişimin üçüncü ayıydı. Çift çizgi gördüğüm gece ve sonraki iki geceyi değerlendirdim hep. Benimde bebek düşünmeye Başladığımdan beri adet döngüm uzuyor. Ben çift çizgiyi 12 Eylül'de gördüm bir gün sonra yumurtam çatlamış olsa iki hafta sonraki pazar adet olmam gerekirdi ama ben tam anlamıyla pazartesi günü adet oldum. Belki yumurtam pazartesi Çatladı bilemiyorum. Bir de korunmayı bıraktığımdan beri adetime bir hafta kala kahverengi akıntım Başlıyor. Şimdi sana danışmak istediğim bu ay ovülasyon testini kullanmayayım diyorum acaba beni strese sokuyor mu diye ya da üst üste üç gün ilişki Yaşadığım için sperm kalitesi mi azalıyo bilemiyorum. 18. Gün görüyorum çift çizgiyi ondan dolayı 12. 22. Günleri Arası gün aşırı mı başlayayım diyorum ne dersin napıyım??

Son düzenleme:
Canım merhaba ben adet oldum. Bu ovülasyonla deneyişimin üçüncü ayıydı. Çift çizgi gördüğüm gece ve sonraki iki geceyi değerlendirdim hep. Benimde bebek düşünmeye Başladığımdan beri adet döngüm uzuyor. Ben çift çizgiyi 12 Eylül'de gördüm bir gün sonra yumurtam çatlamış olsa iki hafta sonraki pazar adet olmam gerekirdi ama ben tam anlamıyla pazartesi günü adet oldum. Belki yumurtam pazartesi Çatladı bilemiyorum. Bir de korunmayı bıraktığımdan beri adetime bir hafta kala kahverengi akıntım Başlıyor. Şimdi sana danışmak istediğim bu ay ovülasyon testini kullanmayayım diyorum acaba beni strese sokuyor mu diye ya da üst üste üç gün ilişki Yaşadığım için sperm kalitesi mi azalıyo bilemiyorum. 18. Gün görüyorum çift çizgiyi ondan dolayı 12. 22. Günleri Arası gün aşırı mı başlayayım diyorum ne dersin napıyım?

tam anlamiyla pazartesi adet oldum derken? adetin baslangici ilk kani gordugun gundur. bir damla bile olsa adetinin birinci gununu pazar alman gerekir. yogunlasmasinin ikinci gune denk gelmesi normal. benim de oyle oluyor. hatta benim ilk gun bir damla, ikinci gun uc bes damla, ucuncu gun aciliyor.

ama evet ovulasyon testlerinin sonuc olarak yaptigi sana iliski gununu soylemek. gunlerini biliyorsan, iki gunde bir mantikli olabilir.
eger esinin sperm sayisinda ya da hareketliliginde sorun yoksa her gun iliski kotu etki yapmaz. ama iki gunde bir iliski en ideal olani.

yalniz adet dongun uzuyorsa 22 yi daha gec bir tarihe at. cunku ben uc ay bebek calismasi yaptim her ay ovulasyon tarihim daha ileriye gitti.

bu arada benim adet dongum uzadiginda bana sen hamile kalirsin artik demislerdi. hakikaten ucuncu BAT beklememde bebis geldi :) ben her ay ovulasyon takibi yaptim, fakat hamile kaldigim ay buralara cok takilamadim. saglik sorunlarim vardi onlarla ilgilenmek durumunda kaldim. yani bir nevi bebegi cok dusunemedim. belki en iyisi baska bir mesgale bulmak

Dediğim gibi Bi haftadır kahverengi akıntım vardı Pazar günü azalmıştı hatta umutlanmıştım Yerleşme kanaması diye dün öğleden sonra kırmızı geldi canım. Eşimle ilgili Bi şey yok aslında ama beş günde her gün çalışmak olur mu bilemedim :)

iste doktorlarin dedigi iki gunde bir sperm kalitesi maximumda, her gun olunca biraz dusuyor. ama eger spermlerin sayisi ve hareketliliginde sorun yoksa, her gun birlikte olmak cok da fark ettirmiyor. atiyorum yuzde 100 kalite yerinde belki yuzde 95 kalite oluyor ama her gun birlikte oldugun icin daha fazla sperm olmus oluyor.

neyse bu kadar matematige girmeye gerek yok :) ovulasyon testi kullanmak istemiyorsan bi de oyle dene bakalim :)

slm kizlar. bende yaklasik bir yildir cocuk olsun istiyorum. 3 bucuga dogru gidiyor evliligimiz. bende adet duzensizligi var en uzun 43. günde oluyorum. bu ayin basinda regl oldum ve bende akinti filan gelince 9. gün ovulasyon testi yaptim cift cizgi cikti o günün ertesi günü degerlendirdik ve iki günde bir... 15. güne kadar... bugun 29. gün hala adet olmadim sadece akintim oluyor ve de halsizim ama adet olmadan evvelde böyle olur. ne dersiniz hamile olabilir miyim ?

dun gece ovulasyon testi yaptim cidden hamilelikte koyulasiyor 2. çizgi

Eklentiler

• 20150930_042430.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 262
canım adet tarihin kaç gün geçtikten sonra yaptın bu testi yada adet olmadan önce mi yaptın

dun yaptım gecikmemin 6. günüydü tam adet gunumde net cift cizgi cikti gebelik testinde ertesi günü kan verdim 688 di degerim elhamdulillah
çok şükür canım gözün aydım rabbim kucağına almayı nasip etsin benim adetime 11 gün var kasığımın orda sanki ağırlık var yürüyüş yapınca batma oluyor uzanınca falan sanki bişey var kasığımda yumurtlama değil ov testi yaptım 1 haftadır negatif sende belirti oldumu adetten 10 gün önce falan

aslnda olmus galiba cunku bende kasık ağrısı cektim hatta adet ten 3 gn once bulanti falan yasadim ama cok sürmedi birde esimle beraber okurken sag tarafim cok acidi ben de kist var heraldr demistim hatta ya benimki cabuk belli oldu ovulasyon testinin cift cizgi gösterdiği gun borlikte olduk sonra firsat olmadi ama hamilr kalmisim testte cift ciknca mutlaka degerlendirilmeli gebelik okurda adet günü kanda belli olur suphen varsa bi kac gun sonra kan ver

bende de arada tek taraflı batma oluyor ilişki sırasında da oldu eşim dedi sen hamle olmayasın 5 ay önce kürtaj yaşadım bebeğimin kalbi atmıyordu o hamileliğimde de öyleydi ama eşime de dedim sırf umut olmasın diye kendime bile söyleyemedim yani acaba hamilemiyim diye ama test yaptım bu ay 6 tane vardı elimde 6 gün yaptım negatif çift çizgiyi yakalayamadım bu ay eğer erken yum olduysa da bilemiyorum

Merhaba canlar ben yeni Katildim burada ve ilk defa ovulation test yaptim bana yardim edebilirmisiniz? Sabah testi yaptim ve 1cizgi ve hafif cikti sizce ne yapmam gerek. .

Eklentiler

• 1443947030132503933020.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 226
Merhaba canlar ben yeni Katildim burada ve ilk defa ovulation test yaptim bana yardim edebilirmisiniz? Sabah testi yaptim ve 1cizgi ve hafif cikti sizce ne yapmam gerek. .

canım silik çizgi de negatif demek sabah ilk idrarla yapma hergün aynı saatte yapmaya çalış çift çizgi ikiside koyu oldumu pozitif demek sen yapmaya devam et bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…