Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim bence kan vererek dogru sonuca daha kisa yoldan ulasirsin ovi. Testinde cift cizgiyi görüp hamilelik testinde negatif goren birkac ark. Olmustu senin yerinde olsam kafa karismamasi adina ya 2 gun beklerim sabredemezsemde kan veririm ama sunu sana soyleyebilirim bir arkadasjmin reglisi 5 gün gectigi halde hamilelik testinde cikmadi 7. Gun ogrendi bebegini oyuzden kan testi en iysi ins. Hamişsindir
sizlerin umut veren haberlerini okurken kendi derdimi unuttum. benim de mensime 2 günüm var yani 12 ağustos. gebelik testim negatif. bugünkü ovulasyon testim de bu.

Kiz varya seni yerim yerim yazdigini esim okudu sevincten uyuyamiyo kaldi 4 gun insallah o silik cizgi netlesir gun gectikcee

ya siz deli misiniz ne uykusu kalkın kutlayın. bak buraya yazıyorum o test pozitif kan testine bile gerek yok daha 4 gün diyosun. sabah polikliniğe gidiyosun daha açılmadan kapıda bekliyosun kanını veriyosun bi saat sonra da artık anneni mi ararsın balonla havalanır mısın bilmiyorum

canım ben bu ay çok ümitli olmadığımdan erken kan testi yaptırmam galiba. bu nasıl ümitli olmamaksa gerçi saat yarım olmuş buralara yazıyorum önümüzdeki ayın ovulasyon testlerinin siparişini bile verdim bugün. ama yine de bişey dürtüyo insanı ısı ölçeyim, test yapayım falan... hayırlısı olsun hepimiz için

Aminnn aminnn hepimiz için umitlenmemek elde değilki burda birbirimize destek olmak heycanla birlikte beklemek muhteşem bi duygu her aldigin yeni haberde kendininki ne zaman olcak diye dua ediyo bence guzel seyler bunlar inşallah senden guzel haberler bekliyoruz tatlim

Kızlar sabah uyanir uyanmaz test yaptim bu sefer daha da silik yok gibi nerdeyse cizgi belki de yok yani o derece ben koyulasir diye beklerken canım sıkıldı yine. BATa son 4 gün... bugün bide erken gebelik testi alsam mi ya. Kan vermem cat diye negatif diyolar dunyam yikiliyo

Resmen gitti cizgi yaaa pufff

Eklentiler

• IMG_20150811_083149.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 221
cnm günaydın bencede kan testi yaptıra gel istersen böyle stresle 3-4 gün beklemek çok zor.
Cizgi ciksaydi bugunde yaptircaktim ama yaptirmam bugun bi arkadasima gitcem yarinda misafirlerim var zaten öyle gecer zaman napiyim zaten hic bir belirti yok ne mide bulantisi ne bas donmesi bel agrisi hic yani.. Hayirlisi bakalim kuzum

Cizgi ciksaydi bugunde yaptircaktim ama yaptirmam bugun bi arkadasima gitcem yarinda misafirlerim var zaten öyle gecer zaman napiyim zaten hic bir belirti yok ne mide bulantisi ne bas donmesi bel agrisi hic yani.. Hayirlisi bakalim kuzum
belirtilere göre nitelendirme cnm, ama böle hayalet çizgi çıkıpta hamile olmayanını pek görmedim.inşallah hamilesindir. ki ben öle hissediorm nedense. genede ümitlendirmek istmem seni ama. kafanı dağıt düşünmeme çalış zor biliorm ama

Tatlim bende ayni düsunüyorum çünkü hayalet cizgi cikip hamile olan bile varki senin cizgin yanlis hatrlamiyosam dun netti oyuzden benimde icimdeki his senin hamis oldugunu söylüyor

Tatlim bende ayni düsunüyorum çünkü hayalet cizgi cikip hamile olan bile varki senin cizgin yanlis hatrlamiyosam dun netti oyuzden benimde icimdeki his senin hamis oldugunu söylüyor

Bal damliyor agzinizdan yaa insallah öyledir insallah

Kizlar üstteki dünkü test alttaki bugünkü test tekrar bakiyim dedim sanki bugunkude biraz siliklesmis gibi geldi. Acaba biraz bekleyince bu kset tipliler hep siliklesiyor mu acaba yaaa

Eklentiler

• 20150811_110134-1.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 253
Kizlar üstteki dünkü test alttaki bugünkü test tekrar bakiyim dedim sanki bugunkude biraz siliklesmis gibi geldi. Acaba biraz bekleyince bu kset tipliler hep siliklesiyor mu acaba yaaa

Bence dünkü ile bugünkü arasında fark yok. Bence kan testi yaptirmalisin. İçini ferah tut. Herşey Allah'tan. Bu sekilde kendine ve eğer hamile isen bebeğine sıkıntı verme. Tabi senin ruh sağlığın daha önemli ilk aşamada yoksa da bişey olur inşallah. Herşeyin bir zamanı vardır. Murphy kanunlarını biliyorsan bir araştır derim...

Cok haklisin kuzummm hemen evden cikip kafami dagitcam valla olmayacak boyle hindi gibi dusun dusunnnn

Cok haklisin kuzummm hemen evden cikip kafami dagitcam valla olmayacak boyle hindi gibi dusun dusunnnn

Bence regl başlangıcından önce test yapma bi dur. Sonraki yapacağın testler daha sağlıklı olacaktır. Olur olur insan kalbini temiz ve ferah tuttukca Allah kalbine göre verir.

O cizgiler tipki benim testimdeki gibi gun gectikce silikleşiyor sendede ayni canim oyuzden endise duyma umarim hamissindir

tatlım bu testlerin ikisi de pozitif, daha ne olacak büyük puntolarla HAMİLESİN mi yazacak testte? canını sıkmaya bahane arama, alıştık olumsuz görmeye olumlu olunca da kendimize sıkıntı arıyoruz. noolur kan testine git artık yahu biz de mutlu olalımmm

benim dün siparişini verdiğim ovulasyon ve gebelik testlerim geldi az önce. bi kutu testi görünce bir an evvel adet olayım istiyorum şimdi, yarını beklemesin hemen gelsin kırmızılar ki hemen yeni çalışmalara başlıyım ben klomen kullanıyorum bu ay ilkti, ikinci aydan çok ümitliyim, inşallah önümüzdeki ay burada ben de size müjdeyi vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…