Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bence beklemek zor olsada yarin daha ne hamilelik testi ile ögrenebilirsin birde okuduģum yorumlara göre t cizgisi koyu olduğunda hamilelik olabilir diye yazıyor inş. Hamissindir Allah hayrli olani versin

Ama kimse benim sorularima cevap vermiyo acaba konuya hakim olanlardan yardim alabilirmiyim

Yorum icin tesekkur ederim bakalım benim için büyük bir süpriz olur açıkçası eğer hamile isem. Yazarken bile değişik geliyor.
Sizin sorunuz ile ilgili ben ovulasyon testini 3 kere yaptım. 1.si yumurtlama gününde gerçekten belirtildiği gibi çift çizgi cikicak mi diye hiç çizgi çıkmıştı o gün. Diğer 2si dün yaptıklarım. Yani yumurtlama tarihi değişiyor. Bence adet bittikten 2 gün sonradan itibaren yapılmalı. Çünkü erken yumurtlama yada geç yumurtlama olabiliyor sıklıkla. Yumutrlama gunu olarak belirlediginiz tarihin 3 gun oncesinden iliskiye baslayin ve 3 gun devam edin bence. Spermler vucutta 48 saat yasiyorlar cunku buda onemli. Vücutta ateş gibi akıntının artması gibi durumlarda takip edin derim. Bu yumurta konusu mevsim değişikliği nedeniyle regl tarihlerinin sapması ile ilgili çok değişiyor. Birde kafaya Takmamak en güzeli. Rabbim en doğrusunu ve en doğrusunu bilir.

kızlar aşağıdaki test bat a 6 kala üstteki de bat a 5 kala . yorumunuz nedir. umutlanmnakta istemiyorum ama reglme günler kala bukdr koyuluk olmamıştı hiç

Bu arada benim acayip bel ağrım ve akıntı var... Bu gibi belirtileri olup hamile olmayan oldumu. Bu bizim ilk dikkatsizligimiz. Hemen olmaz diye düşünüyorum. Ama bilmiyorum.

kızlar aşağıdaki test bat a 6 kala üstteki de bat a 5 kala . yorumunuz nedir. umutlanmnakta istemiyorum ama reglme günler kala bukdr koyuluk olmamıştı hiç Eki Görüntüle 1602637
Canim bence hamilesin çünkü benimde 5 gun kala sendeki gibiydi iki gün kala öğrendim hamile olduğumu. Dur böyleydi üstteki Ovi testi alttaki gebelik. Adetime iki gün kala bu şekildeydi şimdi 5 haftalık olduk

Eklentiler

• 20150806_154113.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 284
Canim bence hamilesin çünkü benimde 5 gun kala sendeki gibiydi iki gün kala öğrendim hamile olduğumu. Dur böyleydi üstteki Ovi testi alttaki gebelik. Adetime iki gün kala bu şekildeydi şimdi 5 haftalık olduk
ayy maşlh cnm bnm gözün aydın. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, senin ovulasyon testin daha koyu gibi geldi bana ama iaşlhhh tahminin doğru olur tatlm. bende burdan güzel haberimi veririm sana

Artık T çizgisi Ç çizgisinden çok çok koyu çıkıyo zamanla koyulasiyo Ovi testide hcg gibi
Benim dün yaptığım ovulasyon testi Senin t çizgisinin daha koyu olduğu test ole neredeyse birebir aynı. T çizgisi köyü ise hamilelik ihtimali yüksek o zaman. Yanlış anlamıyorum inşallah...

C

Cevabiniz icin teşekkür ederim aydinlattiniz beni dedikleriniz dogru normal giden döngü ve stresten dolayi 3 aydir şaşıyor regli tarihim ama söylediginiz gibi regliden sonra ovi testine gun icinde yaptikca dogru tarihi bulabilirim tabi bu ayki denemeler sonucu hamile degilsem kafaya taktikca da insan stresten daha da ertelenebiliyor yumurtlama durumu

Adetime 5 gün var ov.testi hep silik olurdu yumurtlama günüm dısında bugün yaptım gözüme baya koyu geldi. Ay hamiş olabilir miyim acabaa. Erkeklerin dunya umrunda degil biz niye bu kadar aceleciyiz yaaa

Eklentiler

• 20150810_160557.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 473
Adetime 5 gün var ov.testi hep silik olurdu yumurtlama günüm dısında bugün yaptım gözüme baya koyu geldi. Ay hamiş olabilir miyim acabaa. Erkeklerin dunya umrunda degil biz niye bu kadar aceleciyiz yaaa
ayy cnm bende 5 gün var ve bnmkide seninki gbi şuan bnede çok heycanlıyım umarum hamileyzdrrr

Yumutrlama donemi 29 gosteriyorsa cift cizgi 12 gün sonra cift cizgi görmen ya tekrar yumutluyorsun yada hamişşşsin bazı bayanlarin ayda iki kez yumurtlama donemi olabiliyormus bat a ne kadar var

ayy cnm bende 5 gün var ve bnmkide seninki gbi şuan bnede çok heycanlıyım umarum hamileyzdrrr
Kızlar umudunuzu kırmak istemem ama gecen ay benımde hep boyleydı ama maalesef regl oldum alttada adete 3 gun kala olan test bence en guzelı ya kan verın yada gebelık testi yapın

Eklentiler

• image.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 418
Yumutrlama donemi 29 gosteriyorsa cift cizgi 12 gün sonra cift cizgi görmen ya tekrar yumutluyorsun yada hamişşşsin bazı bayanlarin ayda iki kez yumurtlama donemi olabiliyormus bat a ne kadar var
5 gün var canimcim insallah hamileyimdir bu ay gerci pek calismadik ama hic belli olmaz bu isler insallah oluuur 7 aydir bekliyoruuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…