Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım ovülasyonda poli over lilerin hepsinde çift göstermiyor bende poli over var ama dün bile yaptım gebeliği erken gösterir belki diye negatif çıktı o bence kişiye göre değişiyor hani rahatsızlığın durumuna göre bu arada benimde yumurtlama günümden bu yana tam 8 gün geçti 8 gündür de lekelenmem geliyor sadece kahverengi neden böyle oluyor anlamıyorum dün ovülasyon yaptım negatif faretsek ki bebek var bu kadar lekelenme zarar verir bence ya

canımcım bende de polikistik over var,tam net koyu çıkmadı ama koyuya yakın cıkınca bende heralde ondan öyle cıkıyor demiştim..benimde lh hormonum cokda yüksek değil tahlillerde doktor bunda bişi yok demişti ama birkaç yerde oyle okuyunca bende oyle zannettim.. bu arada sen bence bir doktora gözük anlat durumunu canım bana da cok normal gelmedi 8 gündür lekelenme allah korusun bebiş varsa bide bişi olur erkenden tedbir alırsın..

canım ben gittim doktora yumurtlamadan dolayıdır bide içi temizliyor dedi gebelik testi falan istemedi adetime 6 gün kaldı bu lekelenme daha bugün durdu günüm geçer büyük ihtimal diğer konuda her yazılan doğru değil gülüm ya kişinin durumuna göre değişebiliyor bizde çok dolduruyoruz kafamızı bende tam koyu çizgi olmadı ama en azından 2. çizgi koyulaştı normalde hiç çıkmıyordu çizgi bu ay hamile kaldığımı düşünmüyorum kalsaydım lekelenme bu kadar sürmezdi bence

Gecen ay denemistim ovulasyon testini hamile olup olmadigimi ogrenmek icin,ikinci cizgi silik cikmisti.bu ay reglime henuz iki gun vardi aklima geldi bir deneyim dedim ikinci cizgi cok koyu cikti.bu ay hamile olmadigimi dusunmedigim halde heycanlandim.hemen hamilelik testi yaptim ve ikinci cizgi cok koyu cikti sanirim hamileyim:))))

Adetinize kac gun var veya adetiniz kac gun gecti

Peki yaptiniz gebelikk testi erken gebelik testi miydi

adetime henüz 2 gün var. yaptığım test erken gebelik testi değildi. Sanırım yumurtlama günüm erken.Onun için idrarda erken çıkmıştır.Ovulasyon testi kesinlikle hamilelik olup olmadığını gösteriyor bence. fakat iki çizginin de koyu çıkması gerekiyor.
Adetinize kac gun var veya adetiniz kac gun gecti
Peki yaptiniz gebelikk testi erken gebelik testi miydi

Kizlarr igneden sonra 15.gun ovu testimi ekliyorumm bi bakiverinn

Eklentiler

• 20150729_163805.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 235
Selam kizlar gecen hafta yazmistim buraya ovuluyson testlerim hep t cizgi koyu cikiyor demistim ama gebelik testi negatif cikiyordu taki bugune kadar bugunde gebelik testi pozitif cikti 1/2 haftalik yaziyor teste :)bakalim yani ovulusyon testleri dogru soluyor

hayırlısı olsun canım benim,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..darısı başımıza inşallahhh

kızlar benimde adetim 25 temmuzdu ama ben doğru dürüst adet filan olmadım..lekelenme şeklinde 2 gün sürdü ki benim 5 günden az kesinlikle olmaz..acaba üstüne mi görme oldu diye bugun bir gebelik testi daha yaptım gene negatif ay ben kafayı yicem galiba..

Canim ben dun test yaptim negatifti bugun iyi bi test aldim pozitif cikti snr hemen hastaneye gittim 7.28 cikti beta

Canim ben dun test yaptim negatifti bugun iyi bi test aldim pozitif cikti snr hemen hastaneye gittim 7.28 cikti beta

ay daha cok yenii ya yerimm sizi geç döllenmemi olmş peki ? şimdiye kadar çıkması lazım değilmiydi ay şu hemen öğrenenlere nasl imreniyorum anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…