Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

dünde karnımda bir saat boyunca bi çekilme gibi birse oldu etlerimi cekıyolar gibiydi acılı
yabancı forumda arattım neden olur diye hamilelik ilk haftalarında belirti diye cıkıyo kafayı yememek elde degil
hicbirseye inanmıyorum artık cok sinir bozucu

Kuzum bak benden sana tavsiye cok fazla takma kafana dusunme yani dusunmesen olur dusunmemeye calis bak benimde kasiklarimda batmalar var belim desen kopcak ama adett donemindede oluyor bole 5 gun var benimde hayirliysa olur ztn zamaniysa olur birde zamani degilse malesef olmuyor bu is biraz sabir ve strese girmeden oluyor hic dusunme oyuzden arkadasim uyumaya calis baska seylerle ilgilen sana soluyorum ama bende dusunuyorum ara sira ama bu ay dusunmedim hic ilk defa bugun dusundum baya ama simdi dus alip uyumak istiyorum kafamdan cikarmak istyorum

dogru sölüyosunda işte olmuyo bi şekilde o gün gelene kadar kafayı yiyosun hafiften:) sonra kırmızıları görünce bu ay da olmadı diyosun yeniden başlıyo aynı şey neyse iki günüm kaldı beklicez artık hakkımızda hayırlısı olsun

Aynen ole bu ayda olmasa agustosa kaldik olsun saglikli olsunda nasil Nezaman olursa olsun :)

merhaba kızlar bende uzun süredir takipçinizim..en sonunda kafayı yeme seviyesine gelince buraya yazmak istedim..bu ovu. testleri beni çıldırtıcak bir koyu cıkıyor bir açık bir türlü karar veremiyorum ne olduğuna bata 3 gün kaldı.ve testler çok kafamı karıştırıyoor

Erken gebelik testi al canim veya kan tahlili yaptir kurtul

Erken gebelik testi al canim veya kan tahlili yaptir kurtul

canım bugun meraktan yaptm ama bişi çıkmadı ondan acayip bozuldum ama işte umutlar tukenmiyo oda insanı yoruyo ama beklemekten baska care yok.. kan testi yaptırmayada cesaretim yok gene negatif görmek istemiyorummmm

canım bugun meraktan yaptm ama bişi çıkmadı ondan acayip bozuldum ama işte umutlar tukenmiyo oda insanı yoruyo ama beklemekten baska care yok.. kan testi yaptırmayada cesaretim yok gene negatif görmek istemiyorummmm
Üzülme tatlim gercekten negatifi gorsek bile bidahaki aya nasip olur insallah bozma moralini sakin

Üzülme tatlim gercekten negatifi gorsek bile bidahaki aya nasip olur insallah bozma moralini sakin

sağol canım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun..Rabbim istedikten sonra olurda işte insan çok isteyince böyle takıntı yapıyor..testlerimi atsam bir yorumlarmısın canım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…