Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaslar ovulasyon testinde 2.çizgi çok koyu olmayan ancak gebelik testi pozitif olan var mı yani illa çok mu köyü olmalı gebelik olmasi için ....cevap cevap lutfennn

Bende sürekli takip ediyorum benim her ay adetime 2 gün kalana kadar ovulasyon testlerim hepkoyu cikiyordu sizler gibi bende hevesleniyordum bu ay oldu diye ama sonunda hep adet oluyorum o yüzden çok umitlenmemek gerekiyor Rabbim ol der ve bakarız hepimiz hamile oluruz inşallah herkesin bünyesi farklı Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah

Arkadaslar ovulasyon testinde 2.çizgi çok koyu olmayan ancak gebelik testi pozitif olan var mı yani illa çok mu köyü olmalı gebelik olmasi için ....cevap cevap lutfennn
B HCG testi yapıp da pozitif çıktıysa lh a bakma bence bi tane daha b HCG yap istersen sonuçtan emin olursun

Amin inşallah. ..

Benimde aynı senin gibi çıkıyor da o yüzden sordum benimde gecikti adetim evde LH vardı yapıyorum sak diye çıkıyor ama böyle kopkoyu değil. Kist mi var yoksa hamilelik ten mi bilemiyorum. Bugün hcg testi alıp yapacağım bakalım hamilelik olsa çıkar herhalde

Naptin yaptın mi test

Bat 6 kaldı bu da bugün yaptigim ovulasyon testim.

Eklentiler

• IMG_20150715_163155.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 247
Yok yapmadım ya eşim kızdı sonra uzuluyorsun diye biraz daha bekle bayramdan sonra yap diyor ama ben nasıl sabretcem bilmiom
Ya tabi siz bilirsiniz ama ben dayanamzdim doğrusu bi de geçmiş ya adetin daha çok umitlenirdim sanki bu durumda

Canım galiba çok koyu çıkması lazım çünkü siteye baktim hamile olanlarin testleri hep koyu ben bu aksam malesef regl oldum lütfen ümitlenme ben çok üzüldüm beklentiye girdim inşallah seninki gebelik tir canim

Kızlar bir şey sormak istiyorum benim battan birhafta once ovulasyon testi tekrar koyulastı bunun sebebini bilen var mı benim gibi yani yumurtlama oldu bitti sonra yeniden koyulasma neden oluyor ki 1 ayda 2 defa mi yumurtlama oluyor acaba

Canim cok üzüldüm ya ama hayırlısı en doğrusunu Rabbim bilir. BENİM ADETim HALA gelmedi ve sürekli böyle adet sancim var sancı giriyor 5 dk sonra yok oluyor sanki sokulemiyor gibi. Kist mi oluştu acaba çok korkuyorum. Bayramdan sonra hala adet olmazsam direk Dr gidicem

Canim cok üzüldüm ya ama hayırlısı en doğrusunu Rabbim bilir. BENİM ADETim HALA gelmedi ve sürekli böyle adet sancim var sancı giriyor 5 dk sonra yok oluyor sanki sokulemiyor gibi. Kist mi oluştu acaba
Canım acaba 2 kez mi yumurtlama oluyor tamamen siliklesip tekrar koyulasma gebelik değilse bence 2.kez yumurtlama .bu arada senin için hayırlısı inşallah. Dua edicem :)

Canım acaba 2 kez mi yumurtlama oluyor tamamen siliklesip tekrar koyulasma gebelik değilse bence 2.kez yumurtlama .bu arada senin için hayırlısı inşallah. Dua edicem :)
Bilmiyorum ki ya adetlerimde çok düzenlidir benim kendimi bildiğim bileli bir ay klomen kullandım onda geçikmisti o yüzden bıraktım zaten bi süreliğine tedaviyi. Canım birde ben ateşi mi olcuyorum sürekli 36.7 36.8 çıkıyor ümitleniyor um ama ya kistse diyorum aman ne bilim işte bir senedir beklediğim için çok heyecanlıyım inş allahım duymuştur sesimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…