Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bence sen umidini kırma cnm bak görürsün bir haftaya seninde hcg hormonun yukselcek çunki kan için çok erken di bnce adetin geçsin sen kırma umudunu
canım 4 gün var adetime, eger gebelik olsaydı az da olsa bişeyler çıkardı tatlım sanırım. ama Allah'tan umut kesilmez. belki minik mucizem geliverir :-)

Kızlar benim durumum şu 27 28 günde bir adet oluyorum bu ay 2 tane yumurtam oluştu adetimin 14 15 16. Günlerinden birinde yumurtalarım catladi ama tam o günlerde tatildeydim yanımda ovulasyon testi yoktu ama ondan önceki 3 gün git gide koyulasmaya başlamıştı, adetin 18. Gunu dr.à tekrar muayeneye gittim yumurtan catlamis diye de teyit etti. Neyse adetin 20. Gunu ben emin olamadım bi progesteron bakım dedim bakarken de beta hcg istedim ama biliyorum çok erken yani catlamadan 4 5 gün sonra oluyor en erken 7 10 gün sonra bakın diyorlar ya progesteron 32 beta hcg 0.1 çıktı tabu bennyikildim bu ay niyeyse çok umutluyum 3 gündür belim agriyordu bugün yani 21. Gun bel ağrım geçti ama kasıklarımda batma oldu bikaç kez bugün . Evde de bi dolu ovulasyon testi var bugün yani 21. Gun yani beta hcg yaptığımdan 1 gün sonra evde erken gebelik testiyle ovulasyon testi de yaptim gebelik testi negatif ama ovulasyon testi çift çıktı . Sizce hamile olma ihtimalim var mı :KK43: resmi ekledim

Screenshot_2015-05-07-19-01-08.png

Cnm hamile olma ihtimalin var ama hvg testinde öyle hemn çıkmaz bnmde bikaç gün önce aynı böyle çıktı şuan adetim geçiyo bnce hamilelik var ama sabret test yapma çıkmaz.ovu.testi erken gebelik testi gibi
Dün kanda negatifti ya beni asıl üzen o ama ovulasyon un 5 6. Günüydü hala pozitiflesebilir dimi ya adetime 8 gün Kalaydi hem de . Bazı arkadaşlar olsaydı kanda pozitiflesir di şimdiye, negatif se bu ay bitti daha pozitiflesmez dediler de :KK43:

Dün kanda negatifti ya beni asıl üzen o ama ovulasyon un 5 6. Günüydü hala pozitiflesebilir dimi ya adetime 8 gün Kalaydi hem de . Bazı arkadaşlar olsaydı kanda pozitiflesir di şimdiye, negatif se bu ay bitti daha pozitiflesmez dediler de :KK43:
Cnm adete yakın lh değeri duşuyon o yüzden hiç çizgi çıkmaması lazm ama çıktıysa şüphe etmek lazm bnm bi arkadaşm gebeliğinş böyle öğrendi kanda da acele etme daha çok yeni olabilir adetin geçtimi

Yok iste diyorum yà, adetimin 21. Gunu bugün 27 28 günde bir adet görüyorum , adetime 6 7 gün var , kanda beta hcg yi de adete 8 gün kala yapmış oldum, ovulasyon testini de 7 gun kala , daha adetime 7 gun var yani

adete 4 gün var.ovulasyon testim böyle çıktı.bu test gerçekten gebelik için doğru ölçüm yapıyor mu ki kızlar.üstteki ovu.alttaki hcg
index.php

X