Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızzlllaarrrr selam, benim bata 5 gün var. 1 mayısta ovu testimde t belirgin ama silikti. 3 mayısta (yani dün) her iki çizgi eşitti. bugün 1 saatlik idrarla öylesine yaptığım testte ise t çizgisi daha koyu çıktı. ama gebelik testlerim negatifff. sizde gebelik olabilir mi? nooolluuurrrr bi fikir verin :KK64:
T çizgisi daha koyu çıktıysa olabilir canımcım :KK66: Hayırlısı olsun.
Tatlım pko yanıltıcı olabilir, dediğim gibi gebelik varsa tam koyu olması ya da yumurtlama zamanındaki koyuluk olmalı. En sağlıklısı yarın ya da sonraki gün ilk idrarla gebelik testi yapman. Hayırlısı olsun.

blueflower .!.:
T çizgisi daha koyu çıktıysa olabilir canımcım :KK66: Hayırlısı olsun.

Tatlım pko yanıltıcı olabilir, dediğim gibi gebelik varsa tam koyu olması ya da yumurtlama zamanındaki koyuluk olmalı. En sağlıklısı yarın ya da sonraki gün ilk idrarla gebelik testi yapman. Hayırlısı olsun.
Tatlim bak bugunku testim

Eklentiler

• IMG-20150504-WA0009.jpeg
    IMG-20150504-WA0009.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 285
Eki Görüntüle 1513149 Mrb kızlar bana yardımcı olur musunuz ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum koyu çizgiyi gördükten 7 gün sonra tekrar test yaptım ve pko bende yaşanıyor ara sıra bu 2. Çizgi pko dan olabilir mi
Pko varsa evet olabilir. Ama degilse hamile olma ihtimalin yuksek benimde bu sekildeydi :)

Arkadaslar bunlarin hicbiri bende tutmadi.adetimin yaklastigi zaman yaptim negatif cikti ovulasyon. İseyip ustune karbonat doktum lap diye dibine coktu.camasir suyuna isedim bla bla bla..artik yoktur demistimki meger hamileymisim. Herkeste ayni sonucu vermiyor

Gunaydin canimm. Bunlari duyduğuma cçok sevindim, benim ovu testi dune gore silik cikti, gebelik testin de negatif cikiyor. Büyük ihtimal bugün kan vericem. Rabbim sanada bebisini saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

B
Kızlar, bana deli diyebilirsiniz. Ben, bizim forumlar yetmyormuş gibi, yabancı forumları takip etmeye başladım. Dün ovulasyon testi sipariş verdim ve konuda araştırma yapıyordum internette. Yabancı bir sitede şöyle birşey buldum. Sonra bizim Ovulasyon Testleri ile ilgili başlığımızda da bunu tecrübe eden arkadaşlarımız olduğunu okudum. Bu testleri kullanarak ovulasyon günlerinin ne zaman olduğunu öğrenmeye çalışan arkadaşlarımız, adeti yaklaştığında da bu testleri yapmaya devam etmişler ve bu LH hormonunu gösteren ikinci çizgi halen belirgin çıkıyormuş. Onlar da ilk başta zannetmişler ki adet günüm yaklaşıyor ama ben hala yumurtluyor muyum diye düşünmüşler. Ve aynı zamanda da gebelik testi yapmışlar ki onlar negatif(-) göstermiş ama ovulasyon testi pozitif(+) göstermeye devam ediyormuş. Ve üzerinden çok geçmeden hamile olduklarını öğrenmişler! Yabancı sitede bulduğum yazı şu: You can clearly see that the ovulation test (green strip) has a more definite line!

Well, about every other day since what I have done is take a urine sample- not FMU & divided it into 2 cups- that way I'm not dipping both tests in the same cup & possibly getting a false positive.

I will tell you that the ovulation test has ALWAYS had a darker line than the pregnancy test & today the line was so dark that it was darker than the control line!

So, I say that an ovulation test would be able to pick up if you are pregnant sooner than a pregnancy test or at you can see a darker line than a pregnancy test should you question if you have a + line or evaporation line from a pregnancy test.

So what do you think? If you have experimented with this, please share yoru results.

Hakikaten de 2 gebelik testinde hiçbir şey yok, ovulasyon testinde 2.çizgi var. Sonradan öğreniyor ki hamile. Yabancı dil bilenler anlayacaktır ki kız, ovulasyon testinin gebelik testinden daha önce gebelik varsa eğer bunu gösterdiğini söylüyor. İşin güzel tarafı bunu bu forumda bazı arkadaşlarımız tecrübe etmişler. Ovulasyon testini en başından itibaren okuyorum ve orada gördüm...

Adeti yaklaşanlar, elinde ovulasyon testi olanlar, belki denemek isterler... Sonuçları da bizimle paylaşırlarsa sevinirim. :)
evet ben denedim

canım benim o gün t koyu çıkmıştı ya dün ve bugün ise c kadar koyu çıkmadı. neden o gün öyle oldu anlamadım :KK61: gebelik testlerimde hala negatif.
Hımm peki adetin geçtimi cnm .silik çıksa bile yeter cnm sonuçta yumurtlama geçtiği için adete yakın çıkmaması lazm ama ama çıktığı için şüphe ye duştuk en ince çizgi bile bence umit

X