Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar adetim 3 gün geçti. Ovulasyon testi koyu çift çizgi. Ama gebelik testim 3 gündür silik cift cizgi hic koyulasmiyor. Kanda da dun 20 cikti b hcg. Sizce kimyasal mi geç döllenme mi
Cnm yarın tekrar bhcg ye baktir iki kat artması gerekiyor hemen kimyasal mi die düşünme

Merhaba kızlar bat tarihim 23 nisan 22 nisanda ovulasyon testi yaptım 2 çizgide koru çıktı 26 nisanda hem ovulasyon
Ve Gebelik Testi yaptım ovulasyon Testim yine pozitif gebelik negatif böyle olupta hamile olduğunu öğrenen varmı

Kizlar merhaba banada yardimci olurmusunuz 6 aydir bebis istiyoruz ama daha yok bu ay ovu testine basladim 26 gündür yapiyorumm hep silik cikiyo 19 gün yumurtlamiisim hala silik cizgi cikiyo merak ediyorum sizdedemi böyle diye

Eklentiler

• image.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 165
Kizlar merhaba banada yardimci olurmusunuz 6 aydir bebis istiyoruz ama daha yok bu ay ovu testine basladim 26 gündür yapiyorumm hep silik cikiyo 19 gün yumurtlamiisim hala silik cizgi cikiyo merak ediyorum sizdedemi böyle diye
silik çizgi bende de hep çıkıyor canım. lh sıfırlanmıyor dıger zamanlarda.

Sagol canim yine hamilelik bunalimina girmeden size soriyiym istedim bu ay olmustur insallah
inşallah. adete yakın yükselme olursa. yine yumurtlama gününkine yakın ya da ole olursa. hamılelık suphesı olusabılır :) daha cok var herhalde. sımdı yapma 2-3 gun kala yaparsın

inşallah. adete yakın yükselme olursa. yine yumurtlama gününkine yakın ya da ole olursa. hamılelık suphesı olusabılır :) daha cok var herhalde. sımdı yapma 2-3 gun kala yaparsın

Normalde 2 gün sonra adet olmaliyim ama adetim cok düzensiz oldugu icin bilemiyorum 2-3 aydir böyle 20 gün felan gecikiyo

Normalde 2 gün sonra adet olmaliyim ama adetim cok düzensiz oldugu icin bilemiyorum 2-3 aydir böyle 20 gün felan gecikiyo
herhangi bir sorunun var mı ? benim 3. ayım olacak. 14-17 arası catlıyordu hep testle kontrol ettim. bu ay 12 .gun catladı. incirle bal tarcın corek otu karısımını yedım :) onlardan oldugunu dusunuyorum. umarım ıse yaramıstır. daha 9 günüm var tabı. 5 gun once yumurtladım. bıdahakı ay dene ıstersen arastır ?

kızlar konuyu görünce bende yazmak istedim çünkü ben de hamileliğimi ovulasyon testiyle öğrenmiştim. ben adet olmam gereken gün ve bir sonraki gün yapmıştım. T çizgisi C den çok daha koyu çıkmıştı. insallah isteyen herkes hamile kalır.

merhaba kızlar konuyu görünce yazmak istedim çünkü hamileliğimi ovülasyon testiyle öğremiştim.adet olacağım gün ve bir sonraki gün testi yaptım t çizgisi c den daha koyuydu.testi yapmak isteyenler acele etmesinler.adete yakın tarihler daha net bilgi veriyor.

Kızlar bunu yine yazmak istedim lütfen hemen umutlanmayın sonra yıpranıyoruz....Benim ovü testlerim hep adet olacağım zaman kopkoyu çıkıyor hatta c çizgisi t çizgisinden koyu oluyor bunu yaşayan başka arkadaşlarımda var...Demek istediğim ben 3 kez yaşadım bunu ve çoook yıprandım...Artık herşeyi bıraktım ALLAHA emanet o istediği zaman olacak. .

Mrb kızlar bana yardımcı olur musunuz ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum koyu çizgiyi gördükten 7 gün sonra tekrar test yaptım ve pko bende yaşanıyor ara sıra bu 2. Çizgi pko dan olabilir mi

cnm ben hem gebelik hem de ovulasyon testi denedim birkac kez..
Ben artık yoruldum test yapmaktan regl gününü beklemekten 13 ay önce düşük yaptım korunmadan ovulasyon testleriyle anlarımiz geçiyor sorun yokmuş bizde ama işte nasip bu ayda regl olana kadar bu son günlerde ovulasyon testlerini yapıp bitirecem

Kızlar kusura bakmayın topigi takip ediyorum sizin değerlendirmeler inize ihtiyacım var 3 gün var bat a ve ovulasyon testim böyle
2. çizgin evet var canım ama önemli olan yumurtlama zamanındaki koyuluk gibi olması gerekli. Bata yarın 2 günün kalıyorsa gebelik testi yapabilirsin. Benim 4 gün kala ov.testi silik gebelik negatifti. 2 gün kala ov. testi koyu gebelik silik çıkmıştı.

kızzlllaarrrr selam, benim bata 5 gün var. 1 mayısta ovu testimde t belirgin ama silikti. 3 mayısta (yani dün) her iki çizgi eşitti. bugün 1 saatlik idrarla öylesine yaptığım testte ise t çizgisi daha koyu çıktı. ama gebelik testlerim negatifff. sizde gebelik olabilir mi? nooolluuurrrr bi fikir verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…