Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba canım ovulasyon testin gayet koyu çıkmış benimde böyle olmuştu ben adete 3 gun kala yapmıştım. Bebek var gibi. Yapmaya devam et.:KK49:Hayırlı haberlerini bekliyoruz
Ewde baska owu testim yok canim bir tane kalmisti onuda dun denedim hcg yapacam bakalim sonuc ne cikacak insallah weririm canim hayirli habelrimi size :KK49:

Bugünki testlerim. Evet ov. testleri gebeliği gösteriyor yanlız bata 3 gün kaladan önce belli olmuyor.

Eklentiler

• 11118546_10153216572944719_1977111941_n.jpg
    11118546_10153216572944719_1977111941_n.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 274
Canım hamileliğin hayırlı ugurlu olsun sen 3 gün kaladan önce yapmışmıydın test nasıl çıkmıştı?
Teşekkürler canım evet yapmıştım koyu gidiyorken silikleşme başlayınca üzülmüştüm. Sonra 3 gün kala tekrar koyulaştı, zaten gebelik testinde de çıktı o zaman

Teşekkürler canım evet yapmıştım koyu gidiyorken silikleşme başlayınca üzülmüştüm. Sonra 3 gün kala tekrar koyulaştı, zaten gebelik testinde de çıktı o zaman
sağol canım ben bu ay pek umutlu değilim ama yumurtlama günümde ilişki oldu bata 5 gün var dün ovulasyon yaptım silikti çizgi koyulaşacak gibi de değildi sasnırım bu ay olmadı ...

sağol canım ben bu ay pek umutlu değilim ama yumurtlama günümde ilişki oldu bata 5 gün var dün ovulasyon yaptım silikti çizgi koyulaşacak gibi de değildi sasnırım bu ay olmadı ...
Ben de umutsuzlanmıştım senin gibi. 2 gün kalaya kadar bekle bakalım, inş. bebişin seninledir.

Cnm gözün aydin geçenlerde konuşmuştuk senle :) kaç haftalık bebisin?
Cok tesekkur ederim canimm :) valla daha tam bilmiyrz sat 17 subat ama yumurtlama 16 martta oldu yani 28 veya 29. Günde. Sat tarihime gore 8 haftalik doktorm daha kucuk dedi anca 6 haftalik falan iste :) bakalim 27 nisanda bebegi gormek icin gtcm :) hayırlısı olur inşallah :)

Cok tesekkur ederim canimm :) valla daha tam bilmiyrz sat 17 subat ama yumurtlama 16 martta oldu yani 28 veya 29. Günde. Sat tarihime gore 8 haftalik doktorm daha kucuk dedi anca 6 haftalik falan iste :) bakalim 27 nisanda bebegi gormek icin gtcm :) hayırlısı olur inşallah :)

Hayirli olsun cnm sağlıklı şekilde buyusun bebeklerimiz benimde suan 6 haftalik haftaya kalp atışlarını duycakmisim nasip olursa

X