Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Persembe gunu canm..gogus uclarm yaniyo sanki viks bengay filan surersin ya ayni oyle..acayip uykum var ama kesin psikolojiktr..test alacaktm bugun ov acik renk oluncada vazgectim..
normalde adetten önce böyle olmadıysa hiç, belirti olabilir. Ama her iki durumu da hazırlıklı olmakta fayda var. Beklemek en güzeli şu an... Dediğin gibi testin düne göre açık renk olması can sıkıcı ama şu an için hiçbir şeyi göstermez

Persembe gunu canm..gogus uclarm yaniyo sanki viks bengay filan surersin ya ayni oyle..acayip uykum var ama kesin psikolojiktr..test alacaktm bugun ov acik renk oluncada vazgectim..
tatlım pes etmek yookkk. bugün ovu testini tekrarla bence. hergün aynı saatte yapmaya ve sıvı alımına dikkat tatlımm.

Hamile Değilim çokta umitlenmistim e 18gun gecikince ama hamilelik yok söktürücü verdi onu kullanacağım adetten sonrada rahim filmi çekilecek tedavi yöntemi seçilip filme göre tedaviye başlayacağım yumurtaliklarimda çok iyiymiş rahim duvarı kalinlasmis rahim içi çok temizmis çift rahim olmasına rağmen tek ağız varmış buda çok iyiymiş

Kızlar testlerime bi bakarmisinizz 22.gunum bugun. 24 Nisan bat . 11 gunum kaldı . Tekrar yumurtlammai olucak yoksa Boyle olup hamile oldugunu öğrenen oldun mu

Eklentiler

• image.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 217
Cnm cift rahim perdenin derin olmasimi?bendede perde var ama cok derin degil...ameliyata gerek yok dedi doktorun ikisi var dedi..tabi bide cikolata kistim var...

Cnm cift rahim perdenin derin olmasimi?bendede perde var ama cok derin degil...ameliyata gerek yok dedi doktorun ikisi var dedi..tabi bide cikolata kistim var...
Yok canım normalde tek rahim vardır ama bende iki rahim var birbirine yapışık iki rahim var bendede filmden sonra belli olacak ameliyata gerek olup olmadığı

:))pes etmeye az kaldi valla( senin bat ne zaman ?sende durumlar ne?
canım benim adetimin bugün 5. günü. bitti bitecek. benim korunmayı bırakalı 19 ay oldu. bunun öncesinde 3 ay klomen+çatlatma iğnesi ve 2 tane aşılamam var. ama hiç gebelik gerçekleşmedi maalesef. bende preseedi duydum ve 2 ay kullandım. bu 3. ayım olacak. yine olmazsa tüp bebeğe geçicem.

Eklentiler

• image.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 282
  • image.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 252
  • image.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 251
  • image.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 271
Kizlar bugunde son testimi yaptm kalmadi baska bugun 25.gunum.dun silik cikmisti.bugun daha koyu acaba sivi alimindan mi bilemiorm sizce bugunku nasil?

Eklentiler

• PhotoGrid_1429004273918.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 277
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…