Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

2 çizginin de koyu olması gerekiyor canım ov. testelerinde. Yine de umutsuzluğa kapılma, inş. vardır.

kızlar bırsuru almıştım test daha kullanamadan gebe kaldım inşallah isteyen dileyen herkese ALLAH NASİP ETSIN

ÜSTELİK HİÇ UMUDUM YOKTU ben bu ay yumurtlamadım adetım çok geç olur dıyordum bıde fitil falan kullandım o sıralar
eşim gebe oldugumu söylemedim şuan duyunca ne yapcak merak edıyorum

ÜSTELİK HİÇ UMUDUM YOKTU ben bu ay yumurtlamadım adetım çok geç olur dıyordum bıde fitil falan kullandım o sıralar
Canım hayırlı olsun . İlski periyodun nasıldı. Adetten sonraki hafta gün aşırı mi oldu nasil oldu

Canım hayırlı olsun . İlski periyodun nasıldı. Adetten sonraki hafta gün aşırı mi oldu nasil oldu
canım normalde yumurtlama gunlerı 2 gune bır çalışma vardı ama bu sefer yumurtlamadım bide akşam fıtıl kullanıyorum tutmaz dıye tek tük çalışma olmuştu

Canim oncelikle tebrik ederim. Hayirlisi olsun : ) Canim yumurtlamadim diyorsun nerden anladin ve yumurtlamadiysan nasil oldu ?

Kızlar dayanamadım sıvı alımına dikkat etmeden bugün de yaptım ov. testi
Koyulaşma var mı sizce ? 2 nisan yumurtlama günümdü bat 16 nisan
0dolunay0

Eklentiler

• 21.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 195
  • 22.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 194
0dolunay0
Öncekine göre artma var bence . Burdan baktım fotolara. Sıvı alımınà dikkat etmeden böyle yse. Yarın daha koyu çıkar bence. Çok umut veric. .

Canim oncelikle tebrik ederim. Hayirlisi olsun : ) Canim yumurtlamadim diyorsun nerden anladin ve yumurtlamadiysan nasil oldu ?
ben yumurtlamadım sanıyordum çünkü hep yumurtladıgımda akıntım olurdu bu ay olmadı ama yumurtlamışım mantarımda vardı hiç gebelik düşüncem yoktu bu ay bır kaç kez bırlıkte olmuştuk o ara tutmuş

Merhaba arkadaslar bisi sormak istiorm ovulasyon testini adete bi kac gun kala gebelik testi olarakta kullanabilirmiyiz ve iki saat idrari tutupmu yapcaz

Cookk yardima ihtiyacm var ovunun gebeligi belirlemesi icin kac saat su ucmemeiz lazm ve adetten kac gun once yapsam belli olur

Cookk yardima ihtiyacm var ovunun gebeligi belirlemesi icin kac saat su ucmemeiz lazm ve adetten kac gun once yapsam belli olur
Bat gününe 1-2 gün kala aynı koyulukta olursa gebe çıkan çok oldu canım ama yine de kesin bir bilgi yok.
Normal zamanda yapılan gibi 4 saat önce sıvı alımını azaltıp idarara sıkışık olmak gerekli.

Anladm tesekkur ederim yedi gun var adetime yapsam olrmu acaba smdi yoksa son gunlerdemi yapsam :/ bi umut iste

Adetime bi hafta var kan verdim 1.20 negatif yazio :'( ama bi hafta once yapmstm devlette hep sfr cikardi anlamadm negatif demi

0dolunay0
Merakla bekliyoruz...
Insallah hamilesindir Rabbim yuzumuzu guldursun hepimizinnnn, bende bugun dayanamadim ve ovulasyon testi ile baktim cok silik bir cizgi cikti daha cok var bat 26 nisan.
Adet bitiminden hemen ertesi gunu yumurtlama oldu cift cizgiyi yakaladik ve bir gun oncesi o gun ven ertesi gun 3 gun ust uste degerlendirdik.
Hafif sol kasigim ve sol gogsum sanciyor som 2 gunden beri cok heycanliyim hayirli haberler aliriz insallahhhh...
Sende ne gelismeler var canim bizi bilgilendirmeyi unutma hamile testin pozitif olmasi dilegimle

Canım bugün daha silik çıktı maalesef ama hala var 2. çizgi. Benim bata 6 gün kaldı çoğu arkadaş bata 2-3 gün kala belli olur diyorlar. O zaman gebelik testlerini denerim artık
Bu arada batın 26 nisansa 11-12 nisan gibi yumurtlaman olması lazım belki sen bu ay 2 kere yumurtlayacaksın. Bu günleri de değerlendirmeyi ununtma kasık ağrında varmış zaten.
İnş. hepimiz güzel haberler veririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…