Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar kullanılıyor mu ovulasyon testı gebelik ögrenmeye?

birsürü almıştım kullanamadan gebe kaldım şükürler olsun ınşallah güzel şekılde ilerler beta hcg

Kızlar bata 8 gün kala ( bugün 21.gün ) tekrar koyulaşma başladı testte. Takip edeceğim hergün.
15. gün T daha koyuydu C den. Önceki ve sonraki gün çalıştık
Daha sonrası hep çok silik gölge gibi çıkıyorurdu bugüne kadar.

Eklentiler

• 11139770_10153197532309719_230940728_n.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 168
Ay evet iste böyle oluyor gün gectikce hadi hayırlısı

Ovulasyon testi tam bir hayal kırıklığııııııı .. Hastalandım bitmek uzere.. Kısmetse bu ay birdaha deniycemmm

Hadi inş canım hamilesindir benimde ovulasyonum koyuydu gebelik var sanirim

Cevap veriyorum evet belli oluyor ama en erken adete 3 4 gün kala falan daha önce pek belli olmaz.. tecrübeyle sabittir bende öyle olmuştu.

Kızlar valla umudunuzu kırmak istemiyorum ama benim bu ay adetim 2 gün geçince ovü testi yaptım c çizgisinden bile koyu cıktı hamileyim diye eşime müjde bile verdim...çünki daha önce 3 haftalık hamile bi arkadaşıma denetmiştim ve kopkoyu çıktığına ben şahidim benimkide öyleydi işte hatta daha koyu...ama hasta oldum....ve bu başıma ikici kez geliyo ilkinde biraz bekleyip eşime bişey demedim testten hemen sonra hasta oldum bu ay artık adetim 2 gün geçince yaptığım test kopkoyu çıkınca müjde vermiştim....Yani kanda baktırmadan ümit etmeyin ben çok ağladımmm

slm kızlar bende aşılama yaptırdım 13. günüm. dün akşam eczacıdan erken gebelik testi istedik ama oda ovulasyon testi vermiş, buralarda okumuştum ovulasyon testide gösteriyo çok az silik çizgi var, hamilelik testi negatif. az öncde kan verdim hiç umudum yok zaten

Kizlar adetime 3 gun var en az gebelik testi yaptim daha oncekilerde boyle cok cok hafif cizgi yoktu sizce cizgi var mi umutlanmalimiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…