Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar iyi akşamlar adetime 5 gün var dayanamadim is çıkışı test yaptım ikinci çizgi çok silik cikti var mıdır umitlenmiyim diyorum üzülürüm diye. Üç dört gündür de sabahtan başlayan mide bulantılarim var..o_O

İnsallah canim esim inanmadi cizgiye sende hep cikiyor diyor
gebelik testinde, gebelik yoksa ikinci cizgi silik bile olsa hic cikmaz. o ov. testiyle karistiriyordur. sen merak etme, hamilesin. senin de esinin de icini rahatlatmak icin yarin git kan testi ver. bir de ilk idrarinla yaparsan yarin daha da koyu cikacaktir. hic uzulup bebisini de uzme. icin rahat olsun canim

gebelik testinde, gebelik yoksa ikinci cizgi silik bile olsa hic cikmaz. o ov. testiyle karistiriyordur. sen merak etme, hamilesin. senin de esinin de icini rahatlatmak icin yarin git kan testi ver. bir de ilk idrarinla yaparsan yarin daha da koyu cikacaktir. hic uzulup bebisini de uzme. icin rahat olsun canim

Ay canım benim ..tesekkur ederim .. İnşallah vardır inanmadı.. Bende konusmuyorum ... Neden anlamak bu kadar zorda insani hevesi kursağında kaliyor

Ay canım benim ..tesekkur ederim .. İnşallah vardır inanmadı.. Bende konusmuyorum ... Neden anlamak bu kadar zorda insani hevesi kursağında kaliyor
Canim daha önce hayal kırıklığı yasadiysan tekrarlanır diye korkup öyle söylemiştir. Bence o da icinden heyecanla olabilecegini dusuniyrdur. Rahatla ve kanda baktr :)

Gayet iyi çıkmış :) bende 3 gün kala yaptrmstm 79.3 cikmisti. adetimi 1 gün gecince 825.6 cikti. Simdi haftaya persembeyi bekliyrz bakalm bebegimiz kendini gostereck mi :)
Eşim şokta yeni aradık ogrendik inanamiyoruz halaa:)) ben ne zaman tekrar kan testi yaapıyım cnm

Canim daha önce hayal kırıklığı yasadiysan tekrarlanır diye korkup öyle söylemiştir. Bence o da icinden heyecanla olabilecegini dusuniyrdur. Rahatla ve kanda baktr :)
Canim evet oyle her seferinde hayalet cizgiyi gorup asiri uzuluyorum bakalim insallaj bu sefer ben yaniliyorumdur

X