Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım resmini atarsan bi bakalım. birde ovu zamanındaki resmini atarsan kıyaslayalım onunla renklerini

canım resmini atarsan bi bakalım. birde ovu zamanındaki resmini atarsan kıyaslayalım onunla renklerini
Cnm ben bu testleri Hemen kullanmak icin amlamistim kararsizdim yani Ama hic bisey hesaplamadan aklima geldi yaptim bi kac Gun emin degilim Ama sanirim reglimin basindan 15 gunlerde falandi iki uc Gun yaptim negatifti sonra Reglime 10 Gun kala pozitif ve 2 Gun kala tekrar pozitif reglim geceli su an 4 Gun oldu hala pozizif digerlerine Göre biraz acik renk Ama bariz gorunuyo ben onlari atmistim malesef

hiç gebelik testi yaptın mı? gebelik olunca da ovu testleri hep pozitif çıkarmış. regli döngün kaç günde bir?

Kızlar hatırlatma yapayım evet ovulasyon testı hamileligi gösteriyor.lakin adetinize bi kaç gün kala t çizgisinin c den daha koyu olması lazım.diger sonuçlara baglamayın kendinizi.

hiç gebelik testi yaptın mı? gebelik olunca da ovu testleri hep pozitif çıkarmış. regli döngün kaç günde bir?
Gecen hafta yaptim tatlim negatif cikmisti bende onu merak ediyorum ztn.. Bide bu ayin ilk haftasi beraber olduk iki uc kez sonra olmadi kusus esimle o yuzden varsada gorunmedi heralde erken diye regl duzenim 21 günde bır bazen duzensızde oluyo ama genelde erken olur o zamn en son 10 gun gecmıstı oğluma hamıleydım

Kızlar hatırlatma yapayım evet ovulasyon testı hamileligi gösteriyor.lakin adetinize bi kaç gün kala t çizgisinin c den daha koyu olması lazım.diger sonuçlara baglamayın kendinizi.
işte bende onun için testleri görmek istedim. benimde hiçbir zaman tek çizgi olmaz, silikte olsa 2. çizgi hep vardır. ama koyuluğu önemli. silik olduğu için ben hep negatif sayarım. ovu zamanında ikiside aynı koyulukta olur. gebeliktede bu şekilde olurmuş. gerçi bana daha görmek nasip olmadı ama

Hat
hic hatirlamiyorum cnm yaa koyuydu evet ikiside Ama cok dikkat etmedim malesef

Bana görmek nasip oldu biraz tecrübe var artık.ilk alıp kullanmamla hamile kaldım ve adetime 4 gün kala t cizgisi c den daha koyu cıkmaya başladı , lakin hamilelik testi gec sonuç veriyo adetimi 3 , 4 gün gectikten sonra kan tahlili ile ögrendim

Kanamam biter bitmez bende başlayacagım tekrar teste.ama önce gidip bitkilerimi almam lazım hormonlarımı düzeltmek için.pko var hormon bozoklugu

kızlar topiği gördüm hemen gidip kendimde uyguladım.bnm adetim 1 gün geçti aşırı kas ağrım var ve akıntım leke şeklinde ama ümitlenmek istemiyorum.ovulasyon testi yaptım şimdi çift çizgi çıktı. hamilelil olasılığı var mı sizce?merak ettim

T cizgisi c den koyu ise hamilesin

Ah cnm bende bi anlasam ogrenen once haber etsin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…